Detektiv Jack Verdon (Ray Liotta) vyšetřuje sérii vražd, v níž se stává hlavním podezřelým po tom, co FBI odhalí jeho blízké vztahy s oběťmi. (Cliff Booth)

verbal

Začne li vám někdo masově likvidovat vaše bývalé píchačky, je nutno se zamyslet, koho jste to v předchozích zaměstnáních u pásu mohli nasrat, že je na vás takový zlý. Slizký Ray má však jiný problém. Musí si rychle udělat seznam, kterou díru kde ucpal a pátrat po tom lakomém pokrytci, jehož se mohlo dotknout, že mu nasmrkal do revíru. A jelikož těch děvek bylo požehnaně, vcelku jsme se bavili všichni tři - Ray, masoun i já. Pohodová detektivka s naprosto příšernými neherci mimo ústřední role. ()

tron

Hlavným hrdinom je policajt (Ray Liotta), ktorý bol v minulosti ABSOLÚTNE TOTÁLNY MEGA-KURVIČ. Vykurvil polovicu Ameriky ženského pohlavia. No teda, dole klobúk. Na scéne sa následne ale objavil magor, ktorý tieto ženy zabíja a do vagín im strká prstene. Prípadne Rayovi posiela plod vyrezaný z ich tela. No proste WOW. Béčko najbéčkovejšie, do ktorého zrejme omylom zablúdil Ving Rhames. Scenár nemá zmysel riešiť, je to jedna veľká kravina. Napr. ma dosť vytáča, keď v každom šiestom americkom trileri počujem, ako postava A cituje Bibliu a postava B jej na to pohotovo odpovie niečo ako „Verš 18, kapitola 25“. Toto fakt netuším, čo má znamenať. To Američania musia vedieť Bibliu naspamäť alebo čo?! A hudobný skladateľ má veľmi čudné meno. Pinar Toprak ma ešte dlho bude budiť zo spánku. O ničom vrah, jeho absurdná motivácia a viacero WTF momentov, ako je napríklad ten, kedy sa Liottova partnerka mu priznáva „som sexuálne založený človek, mám rada sex“. ()

helljahve

Prekvapujúco dobrý krimi thriller. Liotta v kladnej postave policajta, ktorému niekto vraždí bývalé milenky a pošvy im plní svadobnými obrúčkami. Slater čoby šéf tímu FBI mohol dostať aj viac priestoru. Svoju rolu si užíval, a čo hláška to perla. Pre mňa príjemné prekvapenie. ()

Campbell

Průměrný televizní film, který z nějakého důvodu dostal solidní herce. Ale ani to film moc nezachrání z průměru. NAvíc se film strašně rád srovnává s SEVEN což je naprostý nesmysl. Atmosféra je nulová, akce taky nic moc ale z nějakého důvodu jsem film dokoukal bez jakkéhokoliv problému. Čekal jsem to horší. ()

Morholt

Lehce nadprůměrný thriller s náboženským motivem, ve kterém se Ray Liotta snaží rozpomenout, s kým vším spal, aby dotyčným zachránil život. Kolikrát mě napadla hříšná myšlenka, že i v mém životě by se mohl objevit nějaký ten magor, který by to tam trošku pročistil. :D 60% ()

Lacike

Jednoduchy televizny thriller, ktory nie je prilis debilny ale ani zabavny. Zaujme snad len slusnym hereckym obsadenim, ale ani jedna z ex-star sa velmi nepretrhne. 4/10. ()

MartinezZ

Příliš levně televizně natočeno, je to hodně znát. Příběh a zápletky ale nejsou špatné a tak je ve výsledku škoda, že se toho nechopil někdo s větším rozpočtem. k tomu navíc těch 92 minut je docela málo, klidně by to mohlo vše plynout pomaleji a 120 minut bych si tak taky uměl představit. ~ Méně mrtvých, více hloubky, více vyšetřování, charismatičtější herci. ()

stration

Třikrát jsem to vypnul a třikrát zase pustil znovu. To je asi to hlavní. Hrozně mě to nudilo, ale vždycky jsem si říkal, že se z toho třeba nakonec vyklube něco zajímavýho. Konec byl opravdu celkem vydařený, Liotta hrát umí a celkové vyznění je poněkud znepokojivé, ikdyž rozporuplné. Lepší průměr. ()

vegetol.mp

Solidní kriminálka, která je na DTVéčko překvapivě koukatelná. Liotta má už svoje nejlepší léta zasebou, ale pořád je to dobrej herec, co budí respekt a Slater hraje v tomle filmu tak nádhernýho zmrda, že jsem si některý jeho scény pustil vícekrát. Rich Cowan není sice žádný Fincher, ale dokázal dát filmu solidní tíživou atmosféru a jako režisér odvedl slušnou práci. Celkově solidní kriminálka, která sice není filmem roku, ale jako večerní zábava svůj úkol skvěle splní. To nízké hodnocení si rozhodně nezaslouží. Abych to trochu vyrovnal, dám 4 hvězdičky. ()

Martin741

Film, v ktorom sa ani Ray Liotta nijak nepretrhne, viac by mi tam pasoval taky Klec alebo Vinnie Jones. Tempo plane, zapletka a dialogy nic moc : 6 % ()

bourec

Kriminálky miluju,ale tahle je sotva průměrná.Spousta pomalejch záběrů,žádná tajemnost v tom neni,herci v čele s Liottou taky slabota.40%. ()

uiu

Hloupější námět jsem už dlouho neviděla. Začne řádit sériový vrah a jako na sviňu vraždí všechny ženy, s kterými kdy měl detektiv Ray Liotta sexuální poměr. Jelikož býval pořádný kanec, tak jeho seznam zářezů dělá přes 100 žen. Takže každá ženská, co před ním kdy roztáhla nohy je ve smrtelném nebezpečí. Jediným kladem je jízlivý agent FBI Christian Slater, jinak je to ubohost, zápletka začne po pár minutách nudit a detektiv sukničkář si moc diváckých sympatií nezíská. ()

Matros

Zajímavý námět a zajímavé béčkové obsazení (Liotta, Slater, Rhames) ve filmu, který je bohužel natočen naprosto nezajímavě. Liotta vypadá strašně unaveně a otráveně, Slater má jednu dobrou hlášku a Rhames je tu tak trochu zbytečnej. Tuctové béčko, které možná působí trochu drsněji. ()

Pangi odpad!

Už dlouho mně žádný film tak neznechutil jako tato vykrádačka Se7en.Otřesné.Otřesně tlustý Ray.Otřesná Rayova žena.Otřesná Rayova parťačka.Otřesný Rayuv šef.Otřesné flashbacky.Otřesný záporák.V tomto filmu je otřesné uplně vše.Tvůrce zavřít a doživotně zakázat jakoukoliv umělecko činnost. ()

veverysiak

Príliš priaznivé prostredie pre masového vraha, abnormálne stupídny typ agenta FBI, detinsky nedomýšľavá policajtka, nenormálne nepravdepodobná a prekombinovaná zápletka, katastrofálne amatérsky výkon Slatera a o niečo lepšie ale tiež slabučké výkony niektorých jeho kolegov, to je až príliš na to, aby tento kúsok mohol pomýšľať na vstup do vyšších líg, takže 30%. ()

Saxos

Když si pustíte stříbrné kolečko s filmem a předtím jste ho koupili v papírovém obalu u stánku za 10,- Kč, tak Vás ta investice nebude mrzet. Toto je přesně ten film co se k tomu hodí. Jednoduchý, vše lze dovodit po 15 minutách, ale klidně ho dokoukáte. ()