3 Minutes

všetky plagáty
Krátkometrážny / Akčný / Sci-Fi
USA, 2011, 3 min

kingik

Co se dá stihnout za tři minuty? No tak třeba zrubat se s chlápkem ve stylu Star Wars a pak mu urazit kebuli. Ale jo, fajn to celkem bylo, ale předně do akce měli poslat sličnou Katrinu Law na kterou jsem se moc těšil a které to v "tombraiderském" outfitu slušelo, a nenechat tak otevřený konec. Vznikl tedy prostor pro divákovu představivost jak to celé bude dál, ale Katriny jsem si moc neužil, ale jinak prostor tří minut byl velmi solidně zaplněn, ale ne tak zcela rozvinut. I tak se vša jedná se však o jeden z těch lepších krátkometrážních snímků. Klady: zajímavý nápad v dynamickém provedení, odvážná snaha o parodii slavné scifi série, adekvátní obsazení, sexy Katrina Law. Zápory: trochu amatérské provedení, Katrina Law je na scéně jen krátce, není až tak jasné k jakému účelu jsou vyřazovací souboje pořádány mužem s časomírou, až příliš otevřený konec, Mé hodnocení: 60% ()

Marek1991

Ono to je skôr na pobavenie, hlbší zmysel v tom nevidím, je to somarinka. Je v tom však zbytočná agresia a brutálnosť a spojenie s akčnými filmami, nie je v tom úplne vlastná originálnosť, veľmi by som to nechválil. ()