Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

SOLOM.

Viděl jsem asi tři díly a úplně to stačilo. Vypatlaní soutěžící, o Noře raději ani mluvit nebudu! Ty úkoly nic moc, ale líbilo se mi prodávání piva. taky bych ho tam chlastal sám :D Jinak se moc nedivím, že to přesunuli na později, protože se na tu kravinu nedalo vážně dívat. Ani nevím, kdo to vyhrál.... ()

prome odpad!

Viděl jsem jeden díl, a mé hodnocení se vztahuje jenom k němu. Takové "reality show" opravdu nejsou pro mě. Hodně jsem se při sledování divil, že do takových blbostí lidi vůbec jdou. Originál jsem neviděl, tak nemohu porovnávat. ()

ProjectAlice odpad!

Nemôžem uveriť, že som stratil sekundy svojho života, pozeraním niečoho ako je toto. Vymletá porota a ešte vymletejší zbohatlícki súťažiaci. Odpad! ()

maarv

Po dvou epizodách je patrný jeden zásadní rozdíl oproti originálnímu The Apprentice, který z česko-slovenské verze vytváří absurdní frašku. Zatímco v Americe touží účastníci pracovat pro respektovaného Trumpa a samotné finanční ohodnocení je pro ně sekundární (i kvůli tomu, že jsou velmi často zajištění a zkušení), Mojseová soutěžící vlastně ani příliš nezajímá a většina do pořadu přišla kvůli penězům nebo jen tak ze zvědavosti. Z toho vychází největší dramaturgické potíže, mimo jiné i to, že soutěžící si ani dopředu neměli zájem zjistit, jaký průběh tato reality show mívá. Každopádně ať případní zájemci neváhají vyzkoušet původního "Učedníka", nabízí diametrálně odlišný zážitek. ()

Marek1991 odpad!

Mojsejová ukázala ako to funguje v kapitalizme, avšak s jej názormi proste ja nesúhlasím. Kde tých ľudí našli sa opäť pýtam, to bol snáď sen, nedalo sa na to pozerať, faloš, hádky, a kopa nezmyslov, ako zo strany hodnotiacich, tak zo strany súťažiacich, ako aj od produkcie. Prosím nevysielať ani v záznamoch! ()

Marsik

Včera dávali na Primě poslední díl této reality show a já jsem se samozřejmě díval :) Když pominu paní Noru, tak si myslim, že se jednalo o zajímavý pořad. 16 různých lidí = 16 různých povah a bylo velice zajímavé sledovat, jak se postavy vyvíjely a projevovaly. Ano, některé momenty byly nechutné, nevhodné, atd.. ale tenhle pořad tvořily normální smrtelníci, kteří se přišli ucházet o 10 mega. Zkrátka a dobře..budu možná působit divně, ale mě tahle show zaujala a dobře jsem se u ní bavil. ()

Kryton odpad!

Primácká filozofie k získání diváků je jen jediná. Šokovat, zhnusit a hlavně být největší odpadní realitní televizí. ()

draggo odpad!

Nápad je to zajímavý, ale výběr účastníků to spolehlivě posílá do odpadu. Neviděl jsem tam nikoho, komu by šlo o to, skutečně získat práci u Nory, všichno jsou to existence stejného typu jako účastníci VyVolených (které mám mimochodem rád). Půl hodina stačila, když se tam ty idioti začali hádat o tom jestli jeden z nich masturboval nebo ne, tak znechuceně přepínám kanál. /viděno v TV: 5% a odpad!/ ()

Paxxx.cz

No je to v podstatě blbost a další ujetá rality-show paní Mojseová mi taky zrovna 2x do oka nepadla. Jednu hvězdu dávám jen za to, že se dá pobavit nad nesmyslností hádek soutěžícíh...20%. ()

Lulu13 odpad!

Je sobotňajšie poludnie, zobudím sa po prehýrenej noci a chcem si pozrieť niečo čo mi dovolí vypnúť všetky mozgové bunky, ale zároveň dá zabrať mojej bránici. Siahnem teda po osvečenej klasike s názvom Nora Mojsejová, čo by primitívna ľudská kreatúra na ktorej "inteligentných" kecoch a vyberanom slovníku som sa vždy dobre bavila. Avšak aká bola realita po dopozeraní? Absolútne skazenie nálady. Psychicky labilní súťažiaci, ktorí sa predbiehajú v tom kto sa "šéfke" ako prvý vopchá do zadku vrátane slečny ktorá ma 28 rokov, v živote nepracovala a zrazu sa uchádza o mieto Top manážérky s ročným platom 100 000 dolárov. Premúdrelá Ivana Christová, ktorej IQ sa pre mňa po tejto relácii rovná našej Norike a k tomu všetkému neskutočne stupídne úlohy absolutne nezapadajúce do tejto show. Nora valcovala relácie, všetci sme sa na jej primitivizme škodoradostne bavili, ale všetkého veľa škodí a dúfam, že Šéfka je posledná relácia kde ju vídíme a korunujem ju titulom najsmradlavejší odpad! ()

blackrain odpad!

TV Prima dvakrát vlezla do jedné řeky a zapomněla, že stále neumí plavat. To je potom těžké, když se ze svých chyb někdo poučit nedokáže. Za takové pořady by na Primě ( a nejen na této televizi) měly padat hlavy. ()

slunicko2

Bavil jsem se víc, než u Hvězdné pěchoty v Superstar aneb I blbost může být zábavná. 1) Reality show je typický televizní produkt - levný, zábavný, ze života. Sympatie diváků jsou dány soutěžním charakterem pořadu a jeho seriálovostí. Divák se může vůči soutěžícím vymezit a sledováním "těch blbců" zvýšit vlastní sebevědomí. Dramaturgie pečlivě dbá o to, aby účinkující splňovali tyto požadavky a vybírá konfliktní, neschopné a buranské exhibicionisty, které do podobných pořadů jejich instinkty přivedou zcela neomylně. Tak tomu je u Big Brothera, Vyvolených, Čápů s mákem či právě u Šéfky. Inteligentní a schopní lidé se v podobných pořadech vyskytují se stejnou četností jako ti pověstní Paroubkovi Marťané ve sněmovně. 2) Podobné soutěže jsou podle mého názoru výbornou sociologickou a psychologickou studií, jejíž závěry sice známe ještě dříve, než začneme číst, ale detaily, ty jsou to pravé ořechové. Takový buldozer Zoli, honič Kocián, upracovaná Markétka, arogantní Mojseová, škodolibý Šula - kde to najdete? Takové typy vídám v běžném životě, kde škodí, jak mohou, ale tady nás (alespoň tedy mě) baví. Jaká to příjemná změna! ()

stration odpad!

Viděl první dvě martýria. Mojseová je s prominutím škaredá, hloupá, nepohotová a pro mě i trochu nechutná. Šefka je prostě humus. ()

Beagle odpad!

Sledování tohohle pořadu déle než 10 minut kvalifikuji jako těžkou a nenávratnou ztrátu času. Velmi nevkusní soutěžící a jejich vyjadřovací schopnosti, nevábné prostředí i úkoly, které účastníci plní. V zásadě se divím Liboru Šulovi, že se k něčemu podobnému propůjčil (po vcelku sympatickém účinkování v jiném pořadu, který dával chvílemi docela smysl a dalo se na něj dívat). ()