Ve svém nejnovějším snímku Babycall spolupracuje Pål Sletaune s mezinárodně známou, talentovanou a momentálně velmi žádanou herečkou Noomi Rapace, která zazářila v roli Lisbeth Salander v trojdílné televizní adaptaci sbírky novel švédského novináře Stiega Larssona. Tentokrát si zahrála matku 8-letého syna Anderse, kteří společně utečou od násilnického otce a manžela. Ze strachu, že je najde, Anna svému synovi dá do pokoje vysílačku, aby si i v noci byla jistá, že je v pořádku. Z malého přístroje se však začnou ozývat zvláštní neidentifikovatelné zvuky. (oficiálny text distribútora)

Perunwit

Nějak jsem se i přes obrovskou snahu nedobral k rozhodnutí, co si o tomto bijáku mám myslet. Baba celou dobu vypadá, jak kdyby jí ulítli sršni a synátor, jak dyby ho popíchali na prdeli. A pak sem se v tom ztratil. ()

Miroslav.Zac

Jakkoliv příběhově neoriginální, film měl možnost nás zaujmout, bohužel se mu to nepovedlo, protože zpracování bylo místy nudné, místy chaotické s nedotaženým koncem, který měl dodat vysvětlení, místo toho se do toho zamotal ještě víc. ()

Patrix000

Bože to byla blbost matka vypadá jako když neumi do peti pocitat syn je retardovaný pul filmu premistuje syna z pokoje do ložnice. Trapný film fakt napad dobrej ale americani by to dokazaly udelat tisíckrat lepsi jedna hvezdicka za napad a za to že to už v živote neuvidim!! ()

Montmorency

Tak zase jsem sedla filmovému popisu na lep.....Jakoby se režisér neuměl rozhodnout, co chce vlastně natočit a tak vznikla podivná míchanice smutného rodinného dramatu s prvky thrilleru (nikoliv hororou !).......naivní divák čeká na pořádnou akci v domění, že "teď už to konečně přijde" a ono nic a tak se i těch 90 minut neskutečně táááhne......(Noomi Rapace vykulený výraz zastrčené osiny v zadku mi zažíná lézt pomalu na nervy - ale to jenom tak naokraj :-) ()

noKOMERZIALL

HOROR?ani náhodou! Jednoznačně ale perfektní psychologické drama.NOOMI RAPACE je bezkonkurenční a u mě se zařadila mezi světovou hereckou elitu,všechny postavy mi tam seděly jak prtel na nočnik.Moc nechápu ostaní komentáře,film je zajímavý od začátku a ke konci jsem sotva lapal po dechu.Přemýšlet o logice u psychycky narušené ženy je nesmysl,film jako celek na mě velmi zapůsobil.Málokdo v dnešní překomercializované společnosti dokáže natočit film podobného rázu.No hold tam nehraje nikdo,koho nám cpou média před nos denodenně a to je právě ono.Jelikož tenhle film nám nebyl masově vnucován a vtírán všemožnými poutači a reklamou je předem odsouzen k neúspěchu,alespon tady v ČR.Filmový znalec,který při posuzování čehokoliv používá svůj vlastní mozek musí tenhle výtečný snímek zcela jistě ocenit.VÍCE TAKOVÝCH FILMů ()

Aresko123 odpad!

Keby to bolo natocene pred 20 rokmi tak mozno 1 hviezdicka. Ale dnes? Uplna traparen, bez stipky napatia a napadu. Mrtvy chlapec ako kamarat a psychomatka co nevie ani kde je sever? ake orginalne a napadite.... hahahaha. ODPAD ()

hajner

Slušne som si vypestoval nenávisť k hlavnej postave a ten skok z okna som prežíval takmer ako bych tam bol. Ale úplne som to nepochopil čo je pre mňa mínus ()