Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

NikiVai

No pěkně nám tu Prahu pošramotili :))) Když se oprostím od toho, jak nereálný Šestka je, tak jsem si docela užila fajn napínavou zábavu. Trocha adrenalinu bez přemýšlení občas neuškodí. ()

coulismoulis

Jednolitá změť akce, jednolitá kulisa Prahy, která má představovat tři různá města. Ryan jako macho di tutti machi je roztomilý; proti němu stojí padouch–osmdesátkový pornstache–Chris, který se pokouší dokázat, že zvládne i jinou hereckou polohu (no ehm). Jako televizní oddechovka dobré, za ty prachy, co to stálo to tedy ale rozhodně nestálo 😊 ()

BigFoot odpad!

Hodnocení filmu: 10/100; Herecké výkony: 5/100; Scénář a dramaturgie: 5/100; Kvalita akčních scén: 10/100; Kvalita CGI: 35/100; Přiměřená délka: ne; Chci film ještě vidět: ne ()

Vseznalek

Skvělý výkon herců jak herecky, tak choreografií boje apod. Akorát režisér by si mohl rozmyslet, co chce, jestli nereálnou hovadinu nebo film o agentech, protože to nepůsobí věrohodně. Vidět policii někoho zatknout a místo odvezení na stanici dotyčného připoutají k lavičce to je fakt výsměch k tomu jedoucí tramvaj s otevřenými dveřmi a naprosto bez lidí to jako fakt? Padouši střílející na policejní auta to by samozřejmě ničemu nevadilo, ale to by nesměla být jediná auta na silnicích jakýkoliv provoz v tu chvíli asi zmizel. Popřípadě fixa, co se nerozmaže na ruce ani potom, co zabijete hromady lidí a utíkáte několik hodin. Pochválit musím určitě za vztah mezi hrdinou a dívkou + retrospektivu z jeho dětství, což dodává příběhu větší šmrnc a více jsem si to díky tomu užil na čemž měl zásluhu i padouch, který mě bavil. Každopádně pro někoho, kdo se rád odreaguje u akčního filmu bez přemýšlení, tak takovým lidem bych to doporučil. Film v sobě má prvky (Johna Wicka) a vzhledem k tomu, že se v celé Evropě vyskytují asi jen zbrusu nová a nablýskaná auta, tak i (Rychle a zběsile). ()

doom.cz

Trochu nechápu tak nízké hodnocení. Já jsem se skvěle bavil. Sympatický Gosling, slizký záporák vystřižený z německého knírkového porna, zbytek obsazení taky potěšil. Akce v podstatě bez zaškobrtnutí, až na ten konec. Destrukce Cajzlhradu, přestřelka v šalině, likvidace policejních Ovcí... cajk, cajk cajk. Filmek sice kapku vykrádá svou konkurenci, ale díky povedenému vizuálu mu to odpustíme. Rozpočet nepřišel nazmar. Trochu mě zklamal závěr, ten bych klidně oželel, už to bylo takové nastavované a blbě uvěřitelné. Každopádně, solidní 4* za solidní řemeslo. ()

nightclawer

Strašné, keď akože točíš po celom svete a pritom všetko vyzerá ako bulharský ateliér, ktorý Ti doporučil Stallone a spol. Ak by niekto dal JCVDammovy 200 mega natočí podobný film.  Kurňa veď to sa podobalo na Expendables . ()

SobCze

Ach... ty ma velka ocekavani... V 70% filmu jsem to musel vypnout a dokoukat pozdeji... Jedina pozitivni vec na filmu byl Chris Evans.. Jinak jde o uplne dalsi zbytecnou akcnarnu s totalne nezazivnou zapletkou i celym pozadim..  Nekolikrat z Prahy udelali Berlin, cesky policajti houkacky jak cetnici ze saint trope :-D Celkove film prosel obri post produkci v podobe efektu mlhy, prachu, vystrelu, vybuchu a to mi vadi asi nejvic.. Cele to na me pusobilo umele... Ne-uveritelne...  Dalsim zaporem je pak dabing.. Ackoli povazuji za cesky dabing jeden z nejlepsich na svete.. a jsem ten typ ktery rad dabing vyhledava.. Tady mi stali vlasy na hlave .... Vazne snimek ktery kdyz neuvidite, budete spokojene zit dal.. Zajimalo by me kde se promitl ten obri rozpocet, jelikoz ani to nepomohlo.. Predpokladam ze ho spolkl hvezdne obsazeni a ten zbytek se varil na koleni.. ()

Maslo133

To snad umí jenom Netflix. Takovej nehoráznej balík to stálo, v hlavních rolích první herecká liga, spousta krásnejch lokací...no a nakonec z toho je takový zklamání. Film to není úplně špatnej, ale se vstupama který měl zajištěný to je prostě hrozně málo. To je jak si koupit wagyu hovězí a pak ho prdnout do mikrovlnky. Tak mi ta pseudo AAA netlfix produkce přijde. Prachy rozhazujou horem dolem a výsledek tomu vůbec neodpovídá.  Celé je to takové mdlé, nic moc efekty a působí to na mě jako pokus nějaké ranné umělé inteligence o akční film. Když si vezmu že stejná firma je pak schopná vytvořit seriály jako Stranger Things, tak mi to hlava nebere. ()

DerfelCadarn

Jako kouknout se na to dalo, ale za ty prachy bych čekal, že si do toho Berlína(a jiných lokací) pro ty záběry zajedou a ne že to budou točit v Praze a doplňovat digitálně. Kdyby se ten film aspoň nebral tak vážně. Když to srovnám se 6 Underground, to byla uplně jiná jízda. 5/10. ()

razzy1230

Film + Netflix = BullShit. Tady to ovšem není většinové procento. Herecké obsazení je dobré. Z jedné strany zabiják, co je neustále klidný a nemá city, ale přitom se ukáže, že to není tak úplně pravda. A na druhé straně vyšinutý zabiják, co se s ničím nepárá a neřeší škody. Hraje to spolu dobře. Škoda, že té zápletce a příběhu nedali trošku víc práce, vsadili takřka ALL IN na akce, které jsou na dnešní dobu občas dost špatné a v Praze šla Měsíční gravitace do otevřeného vesmíru. Každopádně mě to mile překvapilo a dával bych tomu 67%. Jednoduchý akční, komediální film, které tu občas jsou potřeba. Určitě pobaví diváka, co nepotřebuje mít u filmu neustále zapnutý mozek a umí si užít jednoduchý, dějově jasný a přímý film. ()

tonysawer

Film to není špatný. Taková jednohubka, ale za 200 mega bych čekal něco úplně jiného. Vždyť za ty prachy byly natočeny úplně jiné věci. ()

Tristan_nsc

Chvíli John Wick, potom Mission Impossible a nakonec Jason Bourne s kapkou Jamese Bonda. Je to všechno a zároveň nic. Gosling a Evans nejsou špatní, ale ve filmu, který měl být tahounem Netflixu, to prostě není ono. Kamerové záběry jsou často hrozně zmatené (primárně část v tramvaji v Praze) a dron tomu do kvality absolutně nepomáhá. Chce to být špionážně akční film, Bournovského střihu, akorát je mnohem horší a za mnohem víc peněz. Třešničkou na dortu je Žižkův památník v Baku a Federální shromáždění v Berlíně. ()

karelhura

Já se za ty (slabé) 4 nestydím. Je to sice o dost slabší než všichni ti top kámoši ale už jsem si tak trochu zvykl že Netflix co se týče filmové produkce je hodně slabý. Viděl bych to na zdravotnictví mongolské. ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)