Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat. Kaskadér Jean-Paul Belmondo má před svatbou s krásnou Raquel Welch, jenže jí dojde trpělivost! Navíc se o ni začal ucházet bohatý hrabě a tak získat znovu její lásku nebude vůbec jednoduché... (oficiálny text distribútora)

tonton78

NEJLEPŠÍ francouzská komedie s jednoznačně nejlepším Belmondem...a Rakéla k tomu, mňam...zase jsem začal slinit.asi nějakej reflex či co ()

Tempest

Vynikající francouzská komedie, která ani po létech neztrácí nic ze své kvality. Jedna z nejlepších s Jean-Paul Belmondem, který tady řádí ve své nejlepší formě. Jedna z nejlepších scén je určitě ta, kdy Belmondo hraje před sociálkou postiženého, který má ještě k tomu kupu dětí a výborná je také rvačka "zlomenin" v nemocnici. Všem vřele doporučuji. ()

Peči

Nádhera sledovat ty dva, jak se hádají. Krásný případ, jak ženská umí trucovat, ale v podstatě jen na oko. Ale že jí to slušelo! ()

Gynekolog007

"Kdybych byl chlap co sem bejval..přeskočil bych tu zeď a znásilnil ji 4x! Ty si ji posledně neznásilnil 4x? Znásilnil! Jenže před tím sem si 3x splet pokoj!" ()

japekli

Kdysi patřil Belmondo mezi mý nejoblíbenější a velkou měrou za to mohlo to "zvíře". Tento film je jeho velkej koncert a dokládá, že herec byl stvořen pro komedii a na, sem tam natočenej, akčňák, v kterým vypadá spíš prkenně, se moc nehodil. Tahle dvojrole mu dala možnost předvést kaskadérskou exhibici, kus ´škoďácké´ a provokativní povahy i šaškovství, který má v krvi. Měl k ruce úžasnej doprovod, protože Charles Gérard, jako věrnej trouba, kterej ho provázel v nejednom filmu, mu roztomile sekunduje. Takováhle dvojka by byla pohromou pro každýho, takže dostala na frak i Welchová. ()

Desmi

Raquel byla brutální kůže. Ale dá se na to koukat i kvůli jinejm věcem. Je to docela vtipný, na romantickou komedii. =) ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch

15.02.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřela v kalifornském Los Angeles po krátké nemoci americká herečka, modelka a sexsymbol přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století, Raquel Welch. Smutnou… (viac)

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo