Režisér filmov Nabúchaná a 40 rokov panic uvádza neprikrášlenú a zábavnú sondu do rodinného života. Dlhoročné manželstvo Petea (Paul Rudd) a Debbie (Leslie Mann) stojí na pokraji zrútenia. Kým sa obaja snažia skĺbiť vzťah, kariéry a starosť o deti aj o rodičov, čas na premýšľanie, ako si užiť zvyšok života, im nezostáva. Štyridsiatka na krku je úprimná a dojemná komédia o slastiach a strastiach manželstva aj rodičovstva v modernej dobe. Vo vedľajších úlohách filmu sa predstavia Melissa McCarthy, Jason Segel, Megan Fox, John Lithgow a Albert Brooks. (TV Markíza)

Xpojntman

Čtyřicítka na krku 2008 a 2012 jsou oba filmy o tom jak starné asi je mi o něco sympatičtejší verze s Heather Locklear. Je ztrátka sexy. I když film je asi lepší 2012. ()

iz67 odpad!

Film, který nemá nic dobrýho. Stupidní děj se zoufalými dialogy, o 2 nesympatických pitomých lidech - Leslie Mann, ta hraje v nesympaticnosti prim, kteří by se měli ještě před začátkem filmu obesit, protože takový pocit trapnosti jsem u filmu už dlouho nezažil. Pocit trapnosti celých 134 minut !?! Šok, že jsem se shodl s Verbalem. ()

NightScene

Slušná komedie. Je to hlavně o dialozích, které se ovšem dobře povedly. Docela klasický příběh. Rodina (máma, táta a dvě dcery). Rodiče jsou na čtyřicítce, děti rozmazlený a finanční situace je na hovno. Myslím že tady v ČR je to klasika. Mluví se hodně ostře a to tomu dodává pořádný říz. Přidejte sexy Megan Fox a vznikne This is 40! :) ()

pafka

Nevim, jestli je to tim, ze do tehle vekove vrstvy patrim, ale ja se bavil cely film. Nektere dialogy a gagy jsou uplne skvele a bohuzel jsou taky sem tam vystridany oplzlostmi, ktere vtipne moc nejsou. Ale ty vam to nezkazi. Herci si to uzili a myslim, ze divaci herce taky. Parada. Co od toho vic chtit? Dostal jsem presne to, co jsem ocekaval a to zase neni az takovove pravidlo. Proto hodnotim taky tak vysoko. ()

smith22

Další z řady průměrných amerických komedií o krizi jednoho manželství a jejich dětiček totálně závislých na iPhone, iPad, iPod Touch, iTunes a nevím na čem dalším. Pro mě zbytečně zabitých 138 min.Ten film si ten čas nezaslouží! ()

DonBraso

Zklamání jsem pocítil a už od 20 minuty a bál se co bude dít dál a jak to bude pokračovat.No bohužel 40ka byla zdlouhavá jak vyvolávání dešťů na Sahaře a ačkoliv místama byl i snesitelný a nezkoušel zabroukat film do nějakých přihloupých gagů,tak v podstatě člověk pokud zrovna neslaví 40ku a více,tak je nuda někdy až moc velká,na to, aby to byla komedie.Paul Rudda mám rád a snad jenom díky němu jsem to dokoukal,ostatní bylo plácení se po zádech,dávat si moudra jak spolu stále žít,mít dvě holky,která jedna bez Ipadu nevydrží ani hodinu a druhá která semtam něco pronese je tak spíše do rodinného mudrctví jak to dělat/nedělat v životě. ()

lobo87

Pri Nabúchanej som sa bavil, pretože tam boli skvelé vedľajšie postavy. Tu ide viac-menej len o ústrednú dvojicu a ich večné hádky, čo bolo chvíľu vtipné, ale časom už ich vzájomné interakcie boli otravné. Sympatické obsadenie, len to mohlo byť podstatne kratšie, s väčším priestorom pre vedľajšie postavy (Yi, Segel). Najzábavnejšou scénou je stretnutie v riaditeľni s Melissou a záverečný uncensored zostrih... 55% ()

HaniRM

Nevyzrála čtyřicátníce zblázněná do zdravého životního stylu a vytváření rodinných hodnot, celou dobu nedělá nic jiného, než že prudí chudáka chlapa a vůbec celou rodinu .. Po dvou hodinové masáži jsem si do deníčku napsala úkol ke svým čtyřicátinám "vykácet všechny šípky, zbavit se vidliček a nožů, otupit meče" :) ()

Domas88 odpad!

Jo? NE? Rozdhodne tady NE s velkym N a E.. Někdy holt stojí děj takovéto komedie na hereckých výkonech, ale tady žádné nebyly :D ()

Knightey

Tohle je takovy typ komedie, ktery chcete videt a na ktery se tesite, diky trailerum a textech o filmu. Ale bohuzel po shlednuti vic jak 2h dlouheho filmu zjistite, ze to byla docela nuda... ()

bigjames

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec, a to hlavně díky krásné Leslie a jejímu parťákovi v hlavní roli. U sledování jsem se opravdu hodně bavil, film obsahuje spousty velmi vtipných scén. ()

Jamall

Zase ta přepálená stopáž, alespoň to tentokrát uteklo a dcera sledující moje milované Lost je nejlepší částí filmu. ()

aleXan

Pre mna sklamanie. Cakala som dobru komediu a zasmiala som sa asi tak 1x. Na zabitie vecera dobre, ale druhy krat si to nepozriem. ()

mokrasek

Komedie má sloužit k tomu, aby se divák bavil a ne aby se nudil. Jsem asi vážně přetaženej, ale na tuhle snůšku blábolů bez hlavy a paty, bez nápadu, který by to povznesl alespoň na únosnou mez, se prostě nedá koukat. Vzhledem k režii a obsazení jsem od filmu čekal víc. No nevermind, příště to snad bude lepší. ()

ludovit14

Bohužiaľ ale nemôžem hovoriť o klasickej komédií,je to skôr živ. príbeh Apatowa,Leslie- (ktorá má 40rok aj v skutočnom živote) a ich detí,ktoré sú ich vlastné ! HOD:55,01.PS: je tu zopár scénok,ktoré pobavia. ()

jirkahorn

Jen jedno krátké prdění na celý film? :-) Řeknu to asi takhle: Judd Apatow nám zřejmě představil svou přibarvenou biografii, protože film se více méně skládá z takových malých "epizodek" u kterých jsem se příjemně zasmál a i přes útržkovitost a místy přehrávání působí velmi reálně. Herci se vyřádili a mě to bavilo. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni