Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

Sany33

Film Záložný plán má iba jednu vedľajšiu dejovú líniu a to je pre tejto dĺžke dobre. Komédia je nie je vyvážená svojím tempom, príbehom a aj žánrom. Hoci sa zdá, že by chcela preniknúť hlbšie do ťažkostí vzťahu, ktoré spôsobilo prekvapivé tehotenstvo s cudzím mužom, túto ideu nenechá naplno rozkvitnúť. Svetlých miest, ktoré dajú zabrať vašim hlasivkám, je vo filme niekoľko, ale podarenejšia druhá polovica celý film neutiahne. Napriek tomu a napriek maximálnej klišoidnosti romantických komédií som dostal to čo som od filmu očakával. 72% ()

chrispe

Ze začátku to vypadalo na dávku čistý romantiky přímo do žíly a já se jen trochu pohodlněji uvelebila v polštářích, připravená... ani nevím na co, ale těšila jsem se. A pak začala být Zoe v podávní J.Lo (píše se to tak?) děsně hysterická, nedůvěřivá a protivná a ten její kroužek svobodných hrdých matek mě děsil čím dál tím víc a... tak vůbec :-) ()

Primavera

Keby som premýšľala nad rolou mamy a videla tento film, určite by som ostala bezdetná. Keby som videla pažravú J-Lo nad hrncom mäsa žrať z neho jak prasa, krátko na to po milovaní s mužom grcať pred ním a všetky tie ďalšie scény...tak by som túto spoločensky dôležitú rolu prenechala druhým... Jediné, čo ma zaujalo, boli štyri orgazmy v priebehu jednej rýchlovky v syrárni. Tak tú syráreň chcem! :-) Jedna hviezda len za to, že Alex je fakt sexi. ()

lucijelucije

Já jsem sice dala tři hvězdy, i když se nebráním dojmu, že je tenhle snímek hrubě pod časoru. Je to uhozené, a v podstatě o ničem..Příběh se motá pořád v kruhu jestli chci nebo nechci být rodičem. Ale když sečtu všechno kolem a kolem..dívat se na to dá..takový příjemný film o tom, jestli jste připraveni sdílet s druhým tak velkou věc jako je dítě. ()

keddy79

Je to přesně tak, jak jsem četla v nějaké recenzi. Celkem příjemně a nenásilně ubíhající čas, ale za pár dnů, nebo v mém případě za pár hodin, budete jen těžko vzpomínat na děj. Původně jsem dala hodnocení v podobě 3 hvězd, ale vzpomněla jsem si na scénu s rituálním porodem za doprovodu bubínku, a musím jednoznačně snížit! Čím vícekrát tento snímek vidím, tím musím jít níže! ()

• Jennifer Lopez sa vyjadrila, že ju scenár zaujal, pretože práve porodila dvojičky. (dwdb)
  • Psa Nuts hrali tri rôzne psy. (dwdb)