Příběh popisuje úsilí dvou bratrů stát rockovými hvězdami, zatímco se jejich spolužáci (U2) stanou jednou z nejslavnějších kapel na světě. Film je natočen podle skutečných událostí. (Ant)

Charlinka

Tak v tomhle filmu snad není herec či herečka kterou bych neznala. Po řád se mi z hlavy kouřilo jak jsem se snažila zjistit odkud je znám. kněz z Čokolády, holka z Báječnýho světa Shopaholiků či chlápek z IT Crowd. Prostě každýho z nich odněkud znám. Nicméně... film se mi líbil. Měl dobrý náboj a nenudila jsem se. Rozhodně nadprůměrný film. ()

AjáTka

Skvělej film o bratrech McCormicích a jejich snaze stát se nejlepší kapelou na světě, úžasná hudba, zábava od začáku do konce a hlavně nepřekonatelný tanec Bena Barnese! :D ()

BohušdK

Jakožto velký fanda U2 jsem tenhle film nemohl minout a nezklamal mě. Nezklamal ani tím, že to vlastně moc o U2 nebylo. great movie ()

kolodej1

docela by mě zajímalo, jak moc se ten příběh drží reality a co je pravda a co ne. Ale něco mi napovídá, že dokumentární přesnost tu hledat nelze. Každopádně pěkné a stojí za zhlédnutí. Potěšil mě můj oblíbenec Robert Sheehan ()

bonovox

Veľmi príjemný film o dobe, ktorá formovala tvár rockovej hudby nielen v Írsku, nie je to U2, ale o kapele, ktorá snívala svoj sen, ale nikdy ho nenaplnila. ()

esmoke

Britská komedie o dvou rockových kapelách spolužáků z dublinské střední školy. Jedna dobyla svět (U2) a druhá skončila na smetišti rockových dějin (Shook Up!). Film vznikl na základě knížky hudebního kritika Neila McCormicka, který byl spolužákem Paula Hewsona. (CZ dabing) Rozpočet : N/A, Tržby: £239,692 ()

ffrancek

Docela jednoduchý film který mě na několika místech slušně sestřelil, pokud se jednou dvakrát týdně potíte ve zkušebně s nějakou bandou tak je celkem povinnost to vidět, mimochodek fláky od té kapely se mi líbily víc než ty od U2 ()

RoyBatty444

Nič prevratného sa nekoná. Je to obstojne natočený film o dvoch bratoch, ktorí sa popri úspechu U2 snažia stať hviezdami. A ešte naviac je to podľa skutočných udalostí. Najviac ma zabavil írsky akcent a ani herecké výkony neurazili. ()

komando20

čo dadať len to že U2 je najlepšia kapela súčastnosti tento film, je o jej vzniku a ešte o druhej kapela, ktorej sa to nepodarilo a mali vždy smolu lebo všetku slávu im vyfúklo U2, ale možem len dodať že vdaka bohu :) ()

Jincom

Tragikomický příběh, který ukazuje svět hudebního showbyznysu zase z trochu jiného pohledu. Nebýt nudných prvních 20 minut, možná bych dal pět hvězdiček, takže se nenechte odradit pomalejším úvodem ;) ()

BlackVelvet

Skvelej film nejen o rocku, nejen o U2 a nejen o Bonovi, ale take o jedne hudebnim obdobi, o dospivani, o fatalnich chybach v zivote, ktere clovek uz nevrati, o nadutosti, pyse, padech, nasledcich, snech....Ma toho v sobe fakt hodne, za mne nejvyssi mozne hodnoceni, protoze tohle se prekvapive hodne povedlo. ()

Epco

Ako to možno bolo a možno nebolo v Dubline kedysi. Na komédiu málo vtipné a hlavne hlavný hrdina by si zasúžil od začiatku do konca kopať do riti kým nevypadne niekam preč. A na skoro životopisnú drámu málo emotívne. Proste film ktorý je široko rozkročený a ani na jednej nohe nestojí dostatočne pevne. ()

krummerl

K původním 4* jsem přidal ještě jednu. A to hlavně díky tomu, že mi film zůstal v hlavě opravdu dlouho a pořád mám chuť se k němu vracet. Skvělé herecké obsazení ( Rober Sheehan juhůůů), výborná hudba a povedený scénář jsou hlavní plusy tohoto skvělého filmu :) ()

rh1

Uz dlho som sa tak nepobavil na ziadnom biografickom filme ako na tomto...Film plny luzrov a skvelej muziky...Smelo do toho...:) ()