Píše se rok 2509 a Země nejen že ztratila kontakt s lodí Ishimura a Isaacem Clarkem, ale nyní také s USG O'Bannon, lodí která byla k Ishimuře vyslána. Čtyři členové posádky lodi O'Bannon přežili. Ale co se stalo se zbytkem? Co se tam odehrálo? Jaká tajemství skrývají? Všechna budou odhalena v Dead Space: Aftermath! (Zet)

JohnZ87

Podobně jako první film Dead Space: Downfall tvoří příběhový prequel k prvnímu dílu hry Dead Space, tak Aftermath popisuje události mezi prvním a druhým dílem této hry. Filmu bych vytknul trochu nevhodně použitou CGI animaci, která působí dost zastarale. Flashbacky jsou již normálně kreslené, nicméně mám pocit, že každý flashback dělal jiný animátor, protože ty samé postavy vypadají v každém flashbacku pokaždé jinak (navíc mají i jiné účesy apod.), přestože se všechny odehrávají v přibližně ve stejnou dobu. Moc tomuto přístupu nerozumím. Kdo hrál herní Dead Space 2, tento film si rozhodně užije, protože se opět podařilo film bravurně propojit s hrou. Aftermath vysvětlí spoustu událostí z druhého dílu hry. Potěší zachování stejných dabérů u postav, které se objevily i ve hře (Nolan Stross atd.). 70% ()

intro

Mě se to celkem líbilo. Atmosféru to určitě mělo. Jen mi docela vadilo střídání animace. Ta počítačová se tam podle mě moc nehodila. Jinak dávám pěkných 60%. ()

Solverino

Škoda té hnusné animace, na Dead Space - Downfall to zdaleka nemá. Pořádná strašidelná atmosféra se bohužel vůbec nedostavila. Jednou se to vidět dá. Must see pro hráče Dead Space. ()

carodejb

Príbeh neoriginálny. To sa dalo čakať, kvoli príbehu tu nie sme. Priblémom je animácia. Tá je vo flashbackových častiach perfektná (a inšpirovaná Danteho Infernom, na čo tvorcovia otverene upozorňujú), ale v tých spojovacích je otrasná a kazí dojem. Hra je samozrejme úplne iná káva, mali yb ste si ju vyskúšať! ()

djbarrel

Dobrá solidní řežba - ale jen ve vzpomínkách - v přítomnosti se jenom žvanilo a žvanilo. Takže tak napůl, ale příběh je celkově fajn a dobře se na to dívá. Atmosféra je taktéž na výši, nebýt těch dlouhých užvatlaných pasáží, nebylo by co vytknout. 73 % ()

kondomxxl

Rovnako zaujímavé ako Downfall, samozrejme divák potrebuje poznať univerzum a poznatky z hry a už zmieňvaného Downfall. Nejde o kvalitu, skôr o nerditu. ()

miromir

ZBOZNUJI TU HRU A VUBEC TEN SVET VE KTEREM SE TOHLE VSECHNO ODEHRAVA A PRVNI FILM MNE VCELKU MILE PREKVAPIL, ALE TOTO POKRACOVANI JE PEKNA PI... TOHO REZISERA BY MELI ZA TAKOVE HANENI TAK KVALITNI ZNACKY VYKASTROVAT, POCITACOVA ANIMACE VYPADA AMATERSKY, POTVORY NEJSOU VUBEC DOBRE NAKRESLENE, CELA TA ZAPLETKA MI NAK MOC NESEDLA. 2* ZA TO ZE JSEM SKALNI FANDA HRY A PAR POVEDENYCH SCEN. ()

Big Daddy

Příběh a scénář je fajn, ale volba animace pokulhává. Použít více různých animací je zajímavý nápad, ale zde se to nesetkalo příliš s úspěchem. Animace ve flashbacích je slušná, ale nedosahuje kvalit předchozího dílu. Počítačová animace se mírně řečeno nehodí. I tak jde ovšem o slušný zážitek a to pžedevším pro fanoušky herní předlohy. ()

IsaacClarke

Problém je že tenhle film není tak úplně koncipován jako film. Na vyplnění mezery mezi Dead Space a Dead Space 2 to bylo supr, a ukrátilo mi to čekání než sem sequel hry obdržel. Ale narozdíl od Downfallu se už ani nesnaží fungovat jako samostatný film. Jste-li fandové hry, určitě zkoukněte, nejste, tak nechte být protože vám tento film mnoho nedá. CGI animace mi osobně nevadila. Jakožto fanda hry jsem byl spokojen, byť né nějak odvázán. 65% ()

Habansz

Po shlédnutí 1. filmu, který mě naprosto fascinoval a musel jsem ho za týden vidět 3x jsem si rříkal, že jestli je jednička takovej nářez, dvojka nemůže být lepší.K mojí smůle jsem měl naprostou pravdu. Počítačová animace byla naprosto příšerná. Japonští animátoři a Japonci samotní jsou zvyklí na něco jiného než my, a evidentně se pokoušeli o něco nového, ale podle mě to celkový dojem z filmu zbytečne kazí a ubírá mu to na kráse. Jako by nestačilo, že vyprávění každého ze 3 členů posádky je ztvárněno jinou animací, tudíž pokaždé onen člen vypadá úplně jinak ( u Dantova pekla to fungovalo, ale, tady bohužel ne) a žádná z jeho podob si není ani malinko podobná s tou počítačovou. To mě osobně dost vadilo. Prim zde nehraje ani příběh, který spolu s akcí byl mnohem slabší než v předchozím díle. Podle mě tento film v EA spíchli jen tak narychlo, pro ty, co hrali 1. díl hry a chystali se ke koupi druhého. Je to veliká škoda, protože se z toho dalo vitěžit mnohem více, než jen zaplnění mezery mezi oběma díly hry. ()

Muad

O chloupek lepší než první díl. Ve většině zdejších komentárů kritizovaná počítačová animace se mi celkem líbila. Střídání animace dodalo filmu osvěžující změnu. Někdo tu psal, že se tím stal pro něj příběh nepřehledným, což mě dost překvapuje, když byl příběh opravdu prostinký. Jsem velkým fandou obou her a pokud je plánujete hrát, určitě se na tento film podívejte. PS: Animace je pokaždé jiná, protože se autoři nechali inspirovat Kurosawovým Rashomonem a zadali části filmu zpracovat různým studiím. ()