Avengers: Nejmocnější hrdinové světa

• USA The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Ukážka z filmu 3
USA, (2010–2012), 19 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Predloha:

Jack Kirby (komiks), Joe Simon (komiks)

Eric Loomis, Colleen O'Shaughnessey, Brian Bloom, Rick D. Wasserman, Chris Cox, Fred Tatasciore, Wally Wingert, Phil LaMarr, Nolan North, Robin Atkin Downes (viac)

Hvězdy seriálu The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes kapitán Amerika, Thor, Ironman, Giantman, Wasp (a příležitostně i neuvěřitelný Hulk) spojí síly, aby zachránili svět před zlem. (oficiálny text distribútora)

Ukážka z filmu 3

radekgfx

Překvapivě neinfantilní - tzv. nejedná se pouze o celek slepený z variací na léty prověřené skeče a postupy přítomné v animovaných filmech. Jednotlivé díly seriálu drží po hromadě jimi prostupující příběh a v mnohých z nich je možno nechat se překvapit docela originální kamerou, důrazem na detaily a dialogy, jež nejsou samoúčelné. Tato animovaná podoba svědčí Avengers jednoznačně lépe než hraná verze. ()

jh666

Konečně animák od Marvelu, který se vyrovná animákům od DC. Skoro ve všech dílech je na co koukat. K tomu tolik různých postav. Jen v Avengers se jich vystřídá deset a dalších jednou tolik hrdinů. K tomu spousta záporáků, která by se neztratila ani v celovečerácích. Třeba Graviton, Leader, Zemo nebo moje oblíbená Enchatress (Zaklínačka). Škoda, že druhá série, která je lepší, není s dabingem. Série 1 - 95% Série 2 - 100% ()

kyLuke

Po shlédnutí prvního dílu se mi začal seriál docela dost líbit.V podstatě i prvních deset dílů je skvělých a proto bych dal klidně i pět hvězdiček.Od jedenáctého dílu ale seriál začal být jako normální televizní seriál a proto bych dal tři hvězdičky.Poslední tři díly vás ovšem překvapí a zalíbí se vám na čtyři hvězdičky.A čtyři hvězdičky dávám i celkově tomuto seriálu.Škoda,kdyby měl film jen 13 dílů dal bych pět hvězdiček. ()

JohnnyD

V univerze DC mám už vďaka Batman: The Brave and the Bold (TBATB) celkom prehľad, tak som seriál o Avengers bral ako fajn príležitosť na zoznámenie so svetom Marvelu. Sklamanie bolo veľké. Možno som zhýčkaný nadpozemsky dokonalým TBATB, no toto tu je generáciu nielen za menovaným seriálom, ale všeobecne za tým, čo momentálne DC produkuje na televíznych obrazovkách. Každý diel TBATB sa začína predtitulkovou pasážou s absurdnou akčnou scénou. Jednotlivé diely Earth's Mightiest Heroes majú prinajlepšom tak isto príbehu a dialógov ako tá štvorminútová predtitulková pasáž v TBATB. Pre prckov, ktorí chcú pozerať na to, ako všetko vybuchuje, ako hrdinovia pobehujú hore dole a mlátia sa hlava nehlava, je to fajn, ale ja som rozmaznaný vyšším štandardom. ()

mirak2

Velmi, velmi dobre. Je dost tazke urobit serial, ktory by putal aj dospelych (mna :D) a aj deti (samozrejme v rozumnom veku, t.j. tak od 12r. vyssie). Vyborna intro skladba (AJ V CESKOM PREKLADE! AK NIE DOKONCA LEPSIA!), uzasne hlasky a animovana akcia. Cesky dabing sa tiez podaril, ja som vysoko spokojny. ()

• Seriálu předcházela dvacetidílná mini-série složená z prvních pěti epizod (každá rozdělena na čtyři části), které jednotlivé hrdiny představovaly. (liquido26)
  • Pouze Wasp ani jednou tým Avengers neopustila. (jh666)
  • Po dvou sériích bylo vysílání seriálu zrušeno a byla zastavena produkce nových epizod. Důvodem bylo to, že místo seriálu začal vycházet komiks. (karlik4801)

Třetí Thor fasuje scenáristy

Třetí Thor fasuje scenáristy

03.02.2014

V Marvel Studios nechtějí do budoucna žít jen z pokračování, v žádném případě to ale neznamená, že nás jich pár nečeká. Strážce galaxie a Ant-Mana budou vyvažovat Kapitán Amerika 2 a Avengers: Age of… (viac)