Mladá dievčina, ktorá bola ako dieťa svedkom vraždy svojich rodičov, vyrastie v chladnokrvného zabijaka. Vo dne pracuje pre svojho strýka ako nájomný vrah a zvyšok voľného času venuje pátraniu po gangsterovi zodpovednom za smrť jej rodičov. Hlavnú hrdinku Cataleyu Restrepo stvárnila krásna Zoe Saldana, ktorú si celý svet pamätá ako "predlohu" pôvabnej bojovníčky Neytiri z filmu Avatar. Vo vedľajších rolách sa predstavia Callum Blue, Michael Vartan a Cliff Curtis. Film bol natočený podľa scenára Luca Bessona, autora filmových lahôdok ako je Brutálna Nikita alebo Piaty Element. Na scenári Besson spolupracoval, rovnako ako na mnohých iných projektoch s Robertom Markom Kamenem. (TV Markíza)

Swifft

No.. nebylo to špatné. Každopádně na začátku pěkný pronásledování holčiny. Pár parkourovejch technik atd... Na zabití času dobrej film... :) ()

Upswing

Napriek zatiaľ nízkemu ratingu som na to s matkou poobede mrkol a bolo to fajn. Slušná akcia a ani čoko-anorektická Zoe mi nevadila keďže predviedla slušnú kondičku. Má to svižné tempo a speje to k uspokojivému cieľu. Pôvodne som chcel dať tak tri hviezdy, ale moja mama sa mi vyhráža zubnou kefkou tak jednu pridám ... ()

Zabiak

Když se oprostíte od hloupého scénáře a vypnete mozek, necháte nelogičnosti jen tak, tak je to docela příjemná podívaná. Prostě akční oddechovka. ()

JARDAHONDA

Tento assassinský snímek jsem si rozhodně užil,,,,, Skvělá dynamická podívaná. Hlavní hrdince nechyběl sex- appel ani chut´ k bojovým akcím, které byly naprosto cool. Film hodnotím nadprůměrně, mě osobně rozhodně nenudil a zaslouží si dle mého názoru daleko větší hodnocení ()

sour666

Konečne som si mohol po dlhšom čase pozrieť krásnu Zoe Saldanu v akčáku, ktorý je v celku dobrý film. Jediné čo nemám naozaj rád je, keď banda hrdlorezov nevie dobehnúť malé dievča ( to je už take Hollywoodske klišé), ale čo my s tým už narobíme. 75% ()

RonnieR

Avatarka řádí ako nikdy, fajn záporáci, hudba, scenár a dobrý strýček Cliff curtis k tomu - suma sumárum 77%.P.s. Besson tam jednoducho musel šlahnúť leonovský útek z bytu, no nie? ()

JerryPilsen

Pro mě velké překvapení.Čekal jsem klasický bum bum akčńák,ale dostalo se mi kvalitnější dílko.Tvůrci se ovšem nevyhnuli osvědčeným postupům,ale vůbec to nebylo stupidní.Přes pár výhrad jsem velmi spokojen! ()

insky

Netreba nič špeciálne očakávať od tohoto filmu a vtedy vás príjemne prekvapí, resp. nič nepokazí :) tá mulatka sa tam hodí a čo je pre mňa dôležité, tak divák sa nenudí pri tomto filme a to je dôležité ()

Klimo

Pre mna super oddychovy film, v ktorom bola po dlhom case konecne hrdinkou krasna zena a nie muz ako to vacsinou byva. Dej to malo sice jednoduchsi, ale thak niekedy je menej viac. ()

Lazy87

Trochu hloupá slátanina, kde se vyskytuje jedna SuperOsoba. Mimochodem není na ní špatný pohled a to spolu se závěrečným songem (pozor spoiler) Johnyho Cashe vytáhlo u mně tenhle film nad příjemný nadprůměr. ()

Sandai

Opět další film, který je na CSFD podhodnocený a při tom se jedná o velmi dobře udělaný akční snímek. První půlka je spíš stealth a druhá je akční řežba. Jenom by mohla Zoe Saldana přibrat pár kilo :-). Taky pořád nechápu, proč zdejší pseudointelektuálové koukají na takové akční snímky, když jim potom chybí filozofie a vytříbené dialogy. ()

Milda4444

Krásná Zoe ve skvělém Thrilleru, bavil jsem se od začátku do konce, nezajímá mě, že se scénář opakuje, jak i jiných filmů, že mladý holce zabijou rodiče a ona se bude mstít. Hodnotím každej film podle toho, jak je natočenej, jaká je kamera, hudba, atd... Nemám rád ty komentáře, že je to vykradený z toho a toho filmu, že je hlavní postava ženská atd... Když je to dobře natočený, tak proč to dobře neohodnotit??? U mě dobrý 4 hvězdy ()

rhodos

Čas od času se objeví filmy, které vůbec neměly vzniknout a tento je bohužel jedním z nich. Měla to být novodobá variace na film Leon, ale bohužel zůstal pouze plagiát s žádnou přidanou hodnotou. ()

Zoe Saldana znovu v akci

Zoe Saldana znovu v akci

05.02.2017

Neytiri z Avatara, Uhura ze Star Treku, Gamora ze Strážců Galaxie, Aisha z Parchantů, Cataleya z Colombiany... Zoe Saldana má s akčními hrdinkami tunu zkušeností. V nejbližších letech bude nakopávat… (viac)

Šerbedžija podusí Neesona

Šerbedžija podusí Neesona

17.10.2011

Pár záporáků a psychopatů si už Chorvat Rade Šerbedžija zahrál – kdo by zapomněl třeba na Borise Břitvu z Podfu(c)ku? Teď se bude mstít za smrt svého syna, kterého agent Bryan Mills alias Liam Neeson… (viac)

Besson chystá Taken 2 a „fantastický epos“

Besson chystá Taken 2 a „fantastický epos“

26.08.2011

Luc Besson v Los Angeles propagoval vlastnoručně režírovanou disidentskou The Lady s Michelle Yeoh a akční Colombianu ze své produkční dílny. Novinářům při té příležitosti prozradil své nejbližší… (viac)