Conan

USA, 2010, 1365x60 min

Réžia:

Mike Sweeney

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

preclajsz

Jedná se o americkou talk show v podání Conana O'Briena a asistenta Andyho Richtera. Nečekejte však nudnou talk show s obyčejnými hosty. Jedná se o velice vtipně pojatou talk show s nejrůznějšími slavnými osobnostmi. Conan se nebojí zapojit do svého repertoáru lidi ze svého týmu, jako například Jordana Schlanskyho, který se objevil hned v několika dílech. Jedná se o jednu z nejlepších amerických talk show. 5* ()

Gogo333

Conan je pořádný šílenec a jeho výstupy jsou občas docela dost ujetý. Sekunduje mu Andy, který většinou sedí zticha, ale když už promluví tak to bývá pořádná hláška. Hodně jsem si oblíbil jeho recenze na hry, tam se vždycky dost pobavím. Tenhle zrzek je můj nejoblíbenější moderátor hned po Grahamovi. ()

Giggs

Vacsina americkych talkshow je uplne rovnakych, nalinkovanych ako podla sablony. Podobaju sa ako vajce vajcu. Este aj kulisami. Conan je ale iny, svojsky, originalny. A to je len a len dobre. ()

Itar

Stylovější, i když zároveň logicky méně klasičtější, než Late Night Show... Má to ale Conana O'Briana a Andyho Richtera, takže to hlavní zůstává. ()

Darth Maul

Conan je veľmi zábavný chlapík! Jeho Talk-show mám naozaj rád a jeho humor mi je blízky. Najviac sa mi páči, ako dokáže rozosmiať celé publikum jediným pohľadom. Prvotriednu zábavu prinášajú aj jednotlivé segmenty Conanovej relácie: Clueless Gamer, falošné reportáže, fanúšikovske korekcie, rozhovory s členmi štábu, Jordan Schlansky... Že je mnoho vecí z toho vopred pripravených? No a čo! Aj tak je to skvelá komédia. Pri Conanovi sú výbuchy smiechu zaručené! ()

ondrula

Toho týpka jsem nikdy nemusel. Z několika konkrétních situací, které jsem viděl, na mě silně působil jako arogantní, sebestředný, pokrytecký a za každou cenu vtipný sráč. A ten jeho obludný účes je buď samoúčelná exhibice, zoufalý pokus vyniknout mezi ostatními komentátory něčím originálním ... anebo se Conan už úplně posral. Všichni hosté jej v té show dokonale zastiňují, protože se jedná o skutečné osobnosti. A ačkoliv za to Conan nemůže, hrozně mi připomíná jednoho rozmazlenýho fracka, co se mnou chodil do školky a vždycky, když mu vychovatelka něco řekla, tak on utíkal přes ulici žalovat mamince, která tam naproti učila ve škole, paní učitelka (jinak hrozná píča) vždycky pak hned nakráčela s nafučeným synkem zpátky do školky a udělala tam vychovatelkám náležitou scénu. ()

Tristaver

Kdyby Conan dělal jenom výjezdy a reportáže, byla by to bomba. V rozhovorech nicméně neskutečně přehrává a zbytečně se ze sebe dělá idiota. Andy Richter je mi navíc také nesympatický sidekick. ()

Ricky_CZ

Conan opět zasahuje a humor ho rozhodně nepřešel...Ba co více, mění historii! První osobnost talk-show s vlastní vzducholodí :D ...Snad mu to na kabelovce vydrží. Má ještě hodně co prodat... ()

Mimomisu

Ze všech talk show hosts zrejme muj nejobibenejsi uz dlouha leta. Postupne mi doslo proc. Conan je inteligentni pohotový komik srsici sarkastickým vtipem. Možná to neni pro kazdeho, ale ze vsech moderatoru, mozna s vyjimkou Fergusona, to nevyzniva nuceně. Staci se kouknout na dokument Non Stop nebo rozhovory, kde je on sam jako host. ()

TwoFace

Conan je jeden z nejzábavnějších lidí na světě, ať už jde o trollení celebrit nebo o recenzování her, Conan vždycky pobaví. ()

husokachna

Možná trochu přepálím z těma pěti hvězdama. I Conan má svoje slabý místa, všechny vtipy nedopadnou na úrodnou půdu a některý rozhovory jsou slabší a trochu křeč. Ale Conan je buďto zdaleka nejupřímnější tv host nebo z nich všech nejlepší herec. Parádní ironicky sebezhazující humor, který je nejvíc patrný v jeho scénkách "mimo studio", perfektní fórky, poslední zbytky nekorektnosti, které v US. televizi zbyly. Jeho Uber z Kevinem Hartem, scénky s Jordanem i celým štábem, Conan texaským rangerem, videa z jeho cest do zahraničí, to jsou věci, který si pustím rád znovu a znovu, právě díky Conanovi a jeho výbornýmu komediálnímu timingu. ()

xxSmoldaxx

Původní show jsem nestihl, ale tohle je opravdu podařené. Oproti Lettermanovi mám pocit, že hosté se upřímně baví a jsou rádi za pozvání. Scénky parádní, skutečně zábavný pořad. 88% ()

TaanStari

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

Skywalkers

Parádní moderátor a ještě parádnější talk-show. Conan ví, jak má pobavit a jak zaujmout diváka. Podle mého nejlepší show .. a tak to má být. ()

CiPR

Conan je prostě špička ve svém oboru. Zabavné, vtipné, impulzujcí a kreativné. Takto bych to jednoduše shrnul, ono o tom ani moc nejde psát, to se musí prostě zažít. 95%. ()

ladno

Nepozerám pravidelne každý diel, obvykle ani nie celé epizódy. Videl som však dosť na to, aby som mohol tvrdiť, že Conan je jeden z najlepších moderátorov amerických talk-show. Podľa mňa síce nie je najlepší, ale jeho humor mi proste sedí a veľa rozhovorov je jednoducho brilantných. 90% ()

SidneyP

Když ještě dělal na NBC, připadal mi strašně trapnej a neměl jsem ho ani trochu rád. Pak si ale dal pauzu (tzv. dostal vyhazov) a na TBS přišel jako úplně jinej člověk. Vrhl se prostě do toho po hlavě a bohatě se mu to vyplatilo. Vážně super talk-show. 80%. ()

sgt.paper

Conane, Conane. :/ Tenhle člověk je jedinečnej, ale ne nejlepší. Někdy je jeho snaha o vtip dost křečovitej a jeho neustálé držení se scénáře, taky není nic moc. Prostě Conan je pro mě PAN 3. Po Grahamovi a samozřejmě Craigovi. ()