Conan

USA, 2010, 1365x60 min

Réžia:

Mike Sweeney

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

Ruuzha

Absolutně top top talkshow. Conan je tak neskutečně vtipný a charizmaticky ošklivý až to bolí. Kde nemůže host Conan doplňuje. Opravdová salva smíchu a zábavy, hltám každý díl, každého hosta, každou jeho hlášku. 95% ()

Cedr

Špička mezi americkými talkshow. U ostatních většinou často záleží na kvalitě hostů, s Conanem je to parádní show pokaždé. TBS mu očividně svědčí a vzhledem k počtu fanoušků mu toto angažmá snad vydrží déle než to předešlé :) ()

Tyny

Takže, abych to shrnula. Conanův sarkastický humor je jeden z těch nejlepších, který v téhle branži můžete potkat. Smysl pro humor a dělat si srandu ze sebe mu nechybí, taktéž jako tak správně ulítlé nápady, na kterých mi občas zůstává rozum stát. Tenhle pořad má asi opravdu tu nejlepší atmosféru, která vůbec může být a to je jeden důvod, proč je tak neobyčejný. ()

neoBlast

[Po více než roce sledování] Je to pták...? Ne, je to letadlo... Je to vzducholoď... která nahání Garyho Buseyho (modří vědí). Blázen, bavič, kašpar, Ir, cvok, šašek, herec, klaun, paňáca, komediant, obr, august, kejklíř, loutkař (!), komik, harlekýn, pomatenec, gumák, entertainer. CONAN O'BRIEN, prosím seznamte se. 90 % ()

BoncheR

Čistá dokonalosť, slzy smiechu, a perfektné, naozaj perfektné stand-up vystúpenia + samozrejme skeče. Najlepšie organizovaná show s najsympatickejším moderátorom, aký sa dal zohnať. (( 100% )) ()

Quen11

Moja obľúbená talk-show pri ktorej sa vždy dobre zabavím. Conan je proste skvelý hostiteľ a komik a z tých ľudí dostane aj to čo by nechceli. Občas je to trošku afektované, ale to už ku Conanovi akosi patrí. Andy Richter mi tam vždy prišiel trošku zbytočný, ale má svoje vtipné momenty a je to už taký neodmysliteľný Conanov sidekick. Intrá na štýl rôznych seriálov a filmov nemajú chybu. ()

Yoda sama

Conan je len jeden, energický, šialený, improvizačný, skutočne vtipný a to čo robí, robí zo srdca a má na to talent ako žiaden iný moderátor talk show v USA. Keď rozhovor, tak od neho. ()

MiGi87

Moje talk show dělené třetí místo spolu s Jimy Kimmelem (hned po Ellen a Jimmy Fallonovi), přičemž, stejně jako u Fallona, nezáleží na televizi, která ho právě produkuje. ()

P1tr

Ujetý zrzavý moderátor, který sází na netradiční pohled na společenské dění baví diváky již mnoho let a po kariéře v NBC se zdá, že teprve ve své práci v TBS se mohl pořádně utrhnout ze řetězu a nijak necenzurovat svůj humor, což mu jedině prospývá. Pobaví zejména rozhovory s celebritami, při kterých se Conan cítí velmi pohodlně a svojí pohodu přenáší na hosty, kteří působí značně uvolněně a podělí se díky tomu o zážitky, které by jiným moderátorům nejspíš nesdělili. ()

Kejdlo

Jako každý noční show je převážně o hostech a moderátorovi. Tady se to opravdu povedlo. Conan je řízek a oholení od Willa Ferrela ještě lepší! ()

srbak

Conan - pre všetkých, ktorí majú radi humor. -srbak Conan - pre všetkých ať už mají nebo nemají rádi humor. - GigaPudding ()

Billie777

Conana jsem ze začátku nemusela, teď ho můžu hodně. Jeho talk show je spolu s tou Fergusonovou asi moje nejoblíbenější. Moc se mi líbil díl s Emmou Stone a hlavně ten díl, kde vařil s Gordonem Ramsayem. ()