Opäť sa stretávame s dvomi špičkovými agentmi organizácie U.N.C.L.E (United Network Command for Law Enforcement). Američan Napoleon Solo (Henry Cavill) a Rus Illya Kuryakin (Armie Hammer) bojujú proti všetkým zločincom, ktorí ohrozujú svet. Príbeh sa odohráva na počiatku šesťdesiatych rokov dvadsiateho storočia, na vrchole studenej vojny. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojujú proti záhadnej zločineckej organizácii, ktorá si podmaňuje svet prostredníctvom šírenia jadrových zbraní a rôznych moderných technológií. Kľúčom ku nájdeniu hlavných vinníkov je dcéra nemeckého vedca. Začína súboj s časom, aby sa zabránilo celolosvetovej katastrofe. (Continental film)

JancakV

Pro mne ve všech ohledech lepší než filmy s posledním rádoby elegantním agentem 007 (kde záporáci jsou sympatičtější než ten s povolením zabíjet). A na rozdíl od zmíněného se na tohle rád kouknu znova. ()

Tobias_Sin

Svižná, vtipná, akční špionážní zábava! Dobrá hudba, skvělý herci. Jak už je u Ritchieho filmů zvykem, film táhne ústřední dvojice, která je v tomto případě zastoupena dvěma agenty, kteří chca nechca musí spolupracovat. Cavill velmi příjemně překvapil! Od německého strýčka jsem však podobnou vyšinutost čekal.. Ostatní charaktery bez zaujetí.. Celkově film velmi dobrý. ()

TheWomenshow

Začátek mi přišel poněkud uchvátaný, ale dílo jako celek mě docela oslovilo.Vytkla bych snad jen to, že v něm bylo málo akce.Na druhou stranu byl podle mě tento nedostatek vynahrazen skvělým hereckým obsazením a vtipem. +Za originální hlášky a charaktery herců. ()

SeeSaw

Příjemné pojetí honosného "old-school" špionážního filmu v novém "cool" a "slim-fit" kabátě. Film sice místy trpí úzkostlivou snahou zaujmout divákovu pozornost nadupanou retro-akcí, přitom má ale slušný dějový základ a výborné postavy. Právě díky obsazení jednotlivých postav (skvělý Cavill a Hammer) a Ritchieho "cool" režii, film stojí za shlédnutí, možná i dvě. 8/10 ()

eexDon

Für mich - 75%, - /děj trapnej, jako dycky, celé takové průměrné, předvídatelné a klišé - Amík zachrání Rusa, Rus zachrání Amíka, otevřený konec - co kdyby to náhodou vydělalo a točil se 2. díl?/, + /dobrá hudba, hezká Alicia, vizuál 60. let - aspoň pro jednou změna v nekonečné řadě stejnejch agentskejch filmů/, hodnocení - akční volovina s hezkou Vikanderovou, trochu akční, trochu parodie JB, trochu vtipu, trochu atmosféry 60. let a špionážních filmů - tak nějak od všeho trochu, ale nic pořádně ()

Tempter

Inteligentní "bondovka" u které se neřehtáte, ale usmívate a při tom si připadáte chytřejší, než jste. Výborná muzika a přestože nemusím retro (krom aut a motorek), ty holky z 60-ek měly něco do sebe... ()

Rorschach_SK

"Amerika sa spája s Ruskom. To neznie moc priateľsky". Veľmi príjemné tohtoročné prekvapenie, so skvelým retro feellingom, zaujímavou kamerou, strihom a hudbou v štýle starých bondoviek, povedal by som, že ešte v oveľa uvoľnenejšej atmosfére. K dokonalosti chýba len lepší scenár, ktorý má svoje hluché miesta. Hlavné trio sa skvele dopĺňa (aj keď nemohli byť odlišnejší) a chémia medzi "manželmi" Hemmer a Vikander je výborná, človek by im to aj uveril - najme pripitá Vikander aj jej predohra pri pešničke "Cry To Me" bola fakt na zožratie :-) ()

daetoxx

Ale tohle si vážně víc jak 3* nezaslouží, špičkový efekty a herci nejsou všechno, když se stále zasekáváte v neuvěřitelně trapnejch momentech. Jako určitě to tady shrnul někdo líp přede-mnou. Tečka ()

Bruce0659

Splnené očakávanie! Niet čo vytknúť. Kamera, strih, hudba na úrovni. Veľmi sympatické herecké obsadenie(Alicia Vikander má za sebou úspešný rok a dúfam, že ju budem vídať aspoň tak často ako doteraz a Henry Cavill by bol pre mňa adekvátnym nahradením Daniela Craiga v 007). 85% ()

PORTER44

Odlehčená špionská podívaná trochu v duchu Bondovek,opět boj mezi USA a Ruskem ale jenom ze začátku pak se spojí dohromady aby zlikvidovali jiného padoucha který sestavuje bombu.Herecké výkony průměr,občas i docela vtipná scéna,akční scény dobrý. ()

StandikK

Perfektní špionážka. Nechybí akce ani humor. Alicii to neuvěřitelně sekne a když si k tomu připočítám scénu s hudbou z Hříšného tance s trochu jiným koncem :-))) , musím hodnotit pouze pozitivně. ()

Mykie

Celkove nudna jizda bez napadu a spis spionska pohadka nez akcni film. V nekterych momentech docela vtipna a na jeden vecer urcite zabavna podivana, jestli mel ale konec naznacovat ze se pojede dal, rozhodne se mnou nepocitejte, po druhe se nachytat nenecham. Stupidnejsi zaporaky z rad vygelovane a vyholene italske smetanky aby jeden pohledal. ()

dasl

Ale HEJ . Dá sa to jeden krát pozrieť, ale teraz bude nasledovať to ALE - toho retra tam dali až moc ani v 60-tich toľko retra nebolo. ()

Lur

Mám ráda vymazlené elegantní a vtipné parodie na špionážní filmy..:-) Tento film vše splňuje. Líbilo se mi i obsazení. Retro styl byl příjemným bonusem. Určitě se na něj časem ráda podívám znova. ()

Ritchie chystá novou gangsterku

Ritchie chystá novou gangsterku

05.05.2018

Guy Ritchie se v roce 2009 přesunul od gangsterek k blockbusterům. Po dvou dílech Sherlocka Holmese se vrhnul na Krycí jméno U.N.C.L.E. a loni mu propadnul Král Artuš, na kterého příští rok naváže… (viac)

Guy Ritchie chystá Aladina

Guy Ritchie chystá Aladina

12.10.2016

U Disneyho zabodovali s hranou Popelkou i Knihou džunglí a příští rok dostaneme Krásku a zvíře. K tomu se chystají předělávky Mulan, Dumba nebo Lvího krále a teď se celovečerního kříšení dočká i… (viac)

Alicia Vikander je nová Lara Croft

Alicia Vikander je nová Lara Croft

29.04.2016

Snad žádná herečka za sebou nemá lepší rok než Alicia Vikander. Švédská kráska zazářila v retru Krycí jméno U.N.C.L.E., ve sci-fi Ex Machina i v dramatu Dánská dívka, za které nakonec vyhrála Oscara.… (viac)

Superman nebude britským špiónem

Superman nebude britským špiónem

30.05.2015

Na začátku tohoto týdne opustil scenárista a režisér Cary Fukunaga (Temný případ) novou adaptaci románu To od Stephena Kinga (Osvícení). Do natáčení zbývaly tři týdny a studio New Line Cinema stále… (viac)