Opäť sa stretávame s dvomi špičkovými agentmi organizácie U.N.C.L.E (United Network Command for Law Enforcement). Američan Napoleon Solo (Henry Cavill) a Rus Illya Kuryakin (Armie Hammer) bojujú proti všetkým zločincom, ktorí ohrozujú svet. Príbeh sa odohráva na počiatku šesťdesiatych rokov dvadsiateho storočia, na vrchole studenej vojny. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojujú proti záhadnej zločineckej organizácii, ktorá si podmaňuje svet prostredníctvom šírenia jadrových zbraní a rôznych moderných technológií. Kľúčom ku nájdeniu hlavných vinníkov je dcéra nemeckého vedca. Začína súboj s časom, aby sa zabránilo celolosvetovej katastrofe. (Continental film)

Mishi

Krásne spojenie 60 rokov, módy, prostredia, 2 agentov CIA a KGB. Vynikajúce režijné spracovanie, úchvatné sú 2 momenty, keď agent CIA sedí v kabíne automobilu, a s prepačením napcháva sa z piknikového košíka zatiaľ čo druhý agent sa naháňa loďou na vode a uháňa pred nepriateľmi a v tom momente hrá len hudba, či mnohé humorné scénky , najmä tanečná síce krátka ale výstižná verzia švédskej herečky a komedianta Armieho Hammera , či výsluch na elektrickom kresle, boli len dominantou toho veľmi pôsobivého filmu. Nádherné kostýmy 60 rokov, scenéria- tomu dali ten správny podtón. Už dávno ma tak niečo nepobavilo. Škoda možno tých pár tichých momentov :) ()

f0rest

Špionážní svižný snímek s dobrou atmosférou šedesátých let, ale to je tak vše co nabízí. Příběh je nudný a herci nezajímavý, 4 hvězdičky za dokonale vytvořený svět šedesátých let na který se dobře dívá. ()

Lady_Gaga

Pro mě to byl odpočinkový film, který mě bavil a od kterého jsem ani nic moc nečekala. Váhala jsem tedy mezi 3 a 4 hvězdami, ale nakonec jsem se přiklonila ke čtyřem. Velmi mě bavilo prostředí, retro oblečení, auta - všechno to bylo fajn. Stejně tak mě bavil “vztah” tří hlavních postav. Svým způsobem měl film své kouzlo, díky kterému snadno odpustím i to, že děj byl takový jednodušší, neopracovaný. ()

Cornello

S retrovizuálním charakterem, suprovým oblekem a hlavně nenuceným humorem si mě tento film získal na plnou čáru. Prosím víc takovýchto.. Určitě nově patří k mým oblíbeným filmům, na které se podívám i v jiném jazyce :) ()

Ryorka

za mě zklamání. podle hodnocení i většiny komentářu jsem čekala něco ohromujícího a ono ......nic. jediné co si odnáším z tohoto filmu je přání, že jednou bych se chtěla naučit taky tak zaparkovat. ()

Sodan Molotov

Komedie u které jsem se od začátku opravdu dobře bavil. Hodně se mi líbilo období studené války, do kterého byl celý příběh posazen. A hlavně vynikající hudba a scénář. Vynikající humor doplněný příhodnou hudbou prostě šlapal jako švýcarské hodinky. Nenáročné, vtipné... nemám co bych vytknul a už se těším na pokračování. ()

katikka

Retro komediálny akčňák na štýl Jamesa Bonda v podaní nie jedného ale hneď dvoch fešákov a kránou dcérou vojnového zločinca, ktorá sa výzorovo a štýlovo ponáša na typickú francúzsku a nie nemku. ()

Lazy87

Dějově to žádná pecka nebyla, ale mělo to tempo. Prostě Ryčíí. Saundrack velice kvalitní k tomuto filmu, jenom se už někomu nechtělo moc přemýšlet. ()

hujerita

Škoda, čakal som troška viac. Šak to točil Ritchie!!! A nič, miestami fajn a samozrejme že scéna mučenia je absolútne fantastická, ale tá a ani herci nevytrhnú z biedy ten zbytok. Fakt že škoda. ()

kecal

Přes veškerou snahu zúčastněných to prostě nefunguje. Je to barevný, jsou tam honičky, kočičky a výbuchy, ale ve výsledku to ani zdaleka není tak cool, jak to chtěli autoři mít. Cavill mě bavil, Grant klasika a pak snad ještě Alicia, ale Hammer by se měl věnovat něčemu jinému. Nechápu jak tenhle člověk mohl natočit podfuck. ()

BranuliQ

Je to svižné, je to hudobne na veľmi vysokej úrovni, hlavné herecké trio je výborné a sympatické zároveň (vedie nádherná Alicia Vikander) a má to uveriteľný dobový nádych. No a v neposlednom rade, už dávno som sa tak z chuti nezasmial. 90% ()

JerryPilsen

Ritchie vrhnul svojí akční pohádku tentokrát do minulosti.Docela mu to funguje,ale chyběl mi větší přesah.Hlavní zápletka je dost kostrbatá a přes dokonalé až přehnané retro jsem neměl pocit autentičnosti. ()

kratajirka

Poměrně kvalitní špionovka zasazená do OldSchool stylu. Chvíli jsem váhal, proč byl do hlavní role vsazen tandem Cavill Hammer, ale nevypadali tak zle, jak jsem předpokládal. Sic je vše předvídatelné, ale to je prostě "con" u těhle typů filmů. Nicméně pokládám tento snímek za jeden z lepších nebondovských filmů. :) ()

Ritchie chystá novou gangsterku

Ritchie chystá novou gangsterku

05.05.2018

Guy Ritchie se v roce 2009 přesunul od gangsterek k blockbusterům. Po dvou dílech Sherlocka Holmese se vrhnul na Krycí jméno U.N.C.L.E. a loni mu propadnul Král Artuš, na kterého příští rok naváže… (viac)

Guy Ritchie chystá Aladina

Guy Ritchie chystá Aladina

12.10.2016

U Disneyho zabodovali s hranou Popelkou i Knihou džunglí a příští rok dostaneme Krásku a zvíře. K tomu se chystají předělávky Mulan, Dumba nebo Lvího krále a teď se celovečerního kříšení dočká i… (viac)

Alicia Vikander je nová Lara Croft

Alicia Vikander je nová Lara Croft

29.04.2016

Snad žádná herečka za sebou nemá lepší rok než Alicia Vikander. Švédská kráska zazářila v retru Krycí jméno U.N.C.L.E., ve sci-fi Ex Machina i v dramatu Dánská dívka, za které nakonec vyhrála Oscara.… (viac)

Superman nebude britským špiónem

Superman nebude britským špiónem

30.05.2015

Na začátku tohoto týdne opustil scenárista a režisér Cary Fukunaga (Temný případ) novou adaptaci románu To od Stephena Kinga (Osvícení). Do natáčení zbývaly tři týdny a studio New Line Cinema stále… (viac)