Protože příliš mnoho není nikdy dost! Johnny Knoxville je zpět s Jackass 3.5 a kompilací desítek zcela nových epizod od idiotů, kterých se budete tak trochu bát, ale rozhodně si je zamilujete. Uvidíte kaskadérské kousky, které jste nikdy předtím neviděli, spousty žertů a hloupostí k popukání, včetně velmi blízkého a velmi osobního setkání Stevea-O se želvou, dřevěného ptáka Chrise Pontiuse, raketový výlet na Uran s Bamem Margerou a mnoho dalších žertíků! (HBO Europe)

Martin_W

Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem partičky Jackass, viděl jsem asi jen 2 filmy a seriál mě nebavil.. Protagonisté jsou vypatlanci bez rozumu, o tom žádná, ale je obdivuhodné co všechno jsou schopni udělat pro zábavu (a peníze taky samozřejmě). 3,5 se mi líbila více než 3. 74% ()

zdenur

Jackass 2.5 byl o malý kousek lepší než dvojka. Jackass 3.5 je lepší o celý kus! Jemná dokumentární forma se zajímavými komentáři podtrhuje extrémně zábavné kousky. Když člověk vidí všechny aktéry pohromadě, tak mu ani nedojde jak jsou všichni důležití a každý z nich dotváří jedinečnost tohohle projektu. R.I.P Ryan Dunn ()

JM87

To co je pro mě smích na sobotní večer je osm měsíců bolesti pro protagonisty. Nicméně asi to stálo za to jim a mně taky. Na sobotní večer super zábava. Škoda, že nemám holku. Nutil bych ji se na to dívat se mnou, já bych se smál a ona by se na mě dívala jak jsem blbej a tupej, že se tomu směju. ()

TaanStari

Hodně slabý díl, už asi prostě nedokážou vymyslet nic inovativního, tak místo toho vymýšlej pičoviny. A pohled do zákulisí tenhle film taky nespasí. ()

KOZEL84

Lepší než třetí dé.Chcaní po sobě si kluci už fakt mohli nechat,ale jinak sem se konečně i zasmál.Pokaždé s Dunnem a Margerou,což završili pomstou za všechny leta co se jim sralo na hlavu ;).U nich skoro doslova. ()

WillyMarks

musím se přiznat, že tento díl se mi líbil více než díl třetí. Konečně se taky dozvídáme něco o "lidech" a jaké vůbec je takové natáčení... velice fajn podívaná :-) ()

Lyžař

Bavil jsem se a to hodně. Po zhruba roce jsem zase viděl jeden z filmů od Jackass. Poprvé jsem se nekouknul na hodiny ani jednou a hodina a půl doslova uletěla. Jen škoda, že Johnny Knoxville už defakto předává všechno Steve-O-ovi a ostatním. On jako hlavní aktér je zde minimálně. Ohledně filmu je tedy všechno v pořádku. Co se mi ale dnes stalo, to je děs. Přihlásím se na CSFD, vybafne na mě reklama. OK - reklamu klikem zavřu. Nechám si vyhledat film a zase vybafne reklama. No a tentokrát se nedala zavřít, ale musel jsem asi 15 vteřin počkat. Jen tak dál, velká slavná CSFD. Jen tak dál a jdu pryč. Prachy prachy prachy. Jsem zklamanej. ()

agassi68

Táto partia ma zabávala kedysi dávno, keď začínali na MTV. Každý víkend pred polnocou som sa tešil na nové nápady tejto pokleslej skupinky. Teraz je to už len viackrát prevarený odvar pre masochistov.. ()

Sarrow

Banda loupáků co si za pěkný prachy před kamerou ničí těla, úžasné. I ta troška humoru z předchozích dílů zmizela... ()

Blondy.

Čekal jsem, že to bude něco ve stylu 2.5 -> tedy zbytečné scény které snad ani nemusely být zveřejněny. Takže musím řict, že jsem byl přijemně překvapen co z toho vylezlo a doufám, že borcům nedojdou nápady a ukážou nám ještě neco v porádnym stylu. ()

LyBerion

Možná si kladete otázku proč mají takovou sledovanost. Odpověď je jasná lidstvo je prostě škodolibá a zvrácená rasa co ráda sleduje takovýhle šílenosti ! ()

truby

Kluci stárnou, docházejí jim nápady a já zřejmě stárnu taky, už mi to nepřipadá tak vtipné jako když mi bylo sedmnáct. ()

Dimo

Pokud nemáte problém se smát se tomu, že si banda mládenců dobrovolně dělá těžko pochopitelné příkoří a naschvály, pak se v klidu posaďte a sledujte. Inteligentní humor tu není, ale je to prostě jednoduchá sranda, protože většina scének je tak absurdních, že se jim dá jen a jen smát, smysl totiž nemají žádný. Přiznám bez mučení, že já se smál, borci se tomu taky smějí, tak proč ne. ()

Fat'Fatal

Zase takový menší bonus pro fanoušky Jackass, kde kromě už ne tak častého chcaní po sobě se objevují už spíše modifikované kousky ze starších dílů, ale to neznamená, že by to nudilo. Naposledy jsme si zde užili i Ryana Dunna... // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()