Protože příliš mnoho není nikdy dost! Johnny Knoxville je zpět s Jackass 3.5 a kompilací desítek zcela nových epizod od idiotů, kterých se budete tak trochu bát, ale rozhodně si je zamilujete. Uvidíte kaskadérské kousky, které jste nikdy předtím neviděli, spousty žertů a hloupostí k popukání, včetně velmi blízkého a velmi osobního setkání Stevea-O se želvou, dřevěného ptáka Chrise Pontiuse, raketový výlet na Uran s Bamem Margerou a mnoho dalších žertíků! (HBO Europe)

T-pack

Jestli tohle má být nepoužitý materiál z 3D, pak se mám asi ještě na co těšit, když se na trojku chci podívat. Ač tělem dospělejší, "pánové" z Jackass na mozku omládli, mají stále spoustu fantazie, ale překypují hlavně nápady, které nikdo z nás nechce. Při kouscích, co dělají, se velmi vážně divím, že dávno nemají zpřelámané páteře a přemýšlím, zda jsou ještě schopní se vůbec rozmnožovat (možná by neměli :D). Jackass 3,5 je jako hodně zvrhlý dokument, se spoustou bolestivých skřeků, zpomalených záběrů plácnutí rybou přes obličej a týpků, co si při chcaní navzájem podrží dick. Rozhodně ne zábava pro vyšší třídu a starší diváky. ()

VasaX

Parta Johnnyho Knoxvilla opět dorazila. A předvádí to, na co jsme zvyklí. Ale o nic hůře, spíše pořád lépe. Jackass 3.5 dává navíc vhled do zákulisí natáčení Jackass 3 a vlastně kousků téhle party jako takových, což je vzhledem k jeho obsahu dost osvěžující věc, která dává jejich skopičinám další rozměr mnohem lépe, než digitální 3D projekce. Tahle banda žije a je to poznat. Když vynechám těch několik kousků, které překročily mou hranici únosné nechutnosti (naštěstí jich většina byla už v J3), je to parádní ostrá zábava, kreativní, inovativní, důmyslná. Plná života. Přinejmenším za čtyři hvězdičky. Nebo se také na to můžeme podívat z druhé strany - nepochopené šaškování a samoúčelné nechutnosti, blbinky skoro na hodinu a půl. To pak můžeme dát Odpad nebo jako grand jednu hvězdu, a jí si spokojeně chrochtat k nyní již extra vyčpělému humoru třeba pánů Genzera a Suchánka (se vší úctou k nim, jeto baví, lidi jim to žerou, proč ne). ()

Autogram

Partia regulérnych bláznov, ktovie odkiaľ ich vypustili predtým, ako im dali do rúk kameru. Skoro všetko, čo stvárajú, je život alebo zdravie ohrozujúce, či už sú to kúsky s ohňom, lyžami alebo živým ďaťľom. Dal by som odpad, keby som sa na tom tak dobre silvestrovsky nezarehotal, keďže som nečakal inteligentnú zábavu. ()

Spike23

Dost mě překvapilo, jak se 3.5 dokázal vyrovnat plnohodnotným dílům, ostatním se to zatím moc nedařilo. Nyní je zde kromě klasických scének i pohled do zákulisí, ukazující paranoiu jednotlivých členů, u čeho jsem se skvěle bavil, stejně tak, jako u všech možných a zřejmě nedocházejících nápadů těchto nesmrtelných týpků. Každým novým dílem mám k týmu Jackass stále větší repsekt a tento není žádná výjimka, zase posunul onu hranici o něco dále. 3.5 je pro fanoušky naprostá povinnost a v žádném případě neočekávejte, že materiál, který se nedostal do trojky, je něčím podřadný. ()

Michelle41

"Nobody can kick me in the face with two feet." - Pro někoho primitivní zábava, možná to není nic inovativního, ale pro fanoušky povinnost! Pro mě jeden z nejlepších Jackass filmů, neberu to jenom jako zbytek z 3D. ()

Mistickzz

Jackassakov mám v podstate rád. Niektoré veci čo robia sa mi síce protivia, ale viem sa na nich aj zabaviť. Ich posledný film nie je skoro v ničom iný ako predchádzajúce ale na nočnú zábavku to stačí. 60% ()

Lukoboss

Oproti "trojce" podstatně slabší, ale zase je tady dán prostor pro mírně zákulisní pohled, jak to vlastně probíhá. Záleží teda, co od toho čekáte. Uvidíme, jestli kluci ještě něco podniknou, když už jeden z členů těch šílenců je ve věčných lovištích (a paradoxně se mu to nestalo při natáčení). ()

showxman

Jackass nesundávají nohu z pedálu a řítí se dál po hlavě do těch nejšílenějších kousků! Parádní byl Weemanův Cheetah, kousající želva, do toho nějaká ta klasika v podobě koňského ejakulátu, tajné pissy nebo terna sekretářce či invisible man (který sám dostal nakonec pěkně naloženo:). ()

Paity odpad!

Jak je napsáno od distributora, že se jedná o idioty, tak to skutečně nekecal. S tím se dá skutečně souhlasit na celé čáře. ()

ondrula

Tenhle díl je (dokonce i v rámci tohoto pokleslého žánru) dost slabý; 3.5 napovídá, že jsou to slabší kousky, které byly vystřiženy z trojky. Svého druhu je to občas i (jakoliv fekální) zábava ale jako celek ztráta času. ()

Káronoš

Vzpomínka na kulodrť aneb střih momentů bolavých genitálií po srážce s míčem ve zajímavě promyšlené dráze letu mě vždy rozesměje xD ()