Josh Kovacs (Ben Stiller) je manažérom jedného z najluxusnejších rezidenčných hotelov v New Yorku. Na jeho najvyššom poschodí má byt burzový titan Arthur Shaw. Vo chvíli, keď sa prevalí, že tento chlapík zdefraudoval peniaze svojich klientov, zmení sa jeho byt na luxusné domáce väzenie, kde naň dňom i nocou dohliadajú agenti FBI. Pre Josha je to jedna z najhorších správ v živote. Aj on, spolu s ostatnými pracovníkmi hotela, patril k Shawovým klientom a kvôli jeho machináciám prišiel o životné úspory. Na konci temného tunela napriek tomu svieti svetielko nádeje. Vo vnútri svojho apartmánu ukrýva Shaw veľmi slušnú finančnú hotovosť, ktorú zatiaľ agenti FBI nedokázali vypátrať. Vyselektovaná vzorka v podaní Josha, recepčného Charlieho (Casey Affleck), skrachovaného biznismena Mr. Fitzhugha (Matthew Broderick), novoprijatého liftboya Enrique Dev’Reaux (Michael Peña) a chyžnej Odessy (Gabourey Sidibe) v mene pomsty prijíma medzi seba „ostrieľaného kriminálnika“ Slidea (Eddie Murphy). Spolu naplánujú kolosálnu lúpež Shawových 20-tich miliónov dolárov. (TV Markíza)

asdfasdf

!!!!MOŽNÝ MALÝ SPOILER!!!! Tento film jsem viděl již několikrát a pokaždé jsem se u něj bavil. Sice některé scény se časem omrzí, ale pokaždé, když jsem se na film podíval našel jsem něco nového nad čím jsem se musel zamyslet nebo jsem si alespoň zopakoval některé ze skvělých scén. Celkově je film velmi dobře natočen, jen mě ale připadne trošku divný konec, kdy každému dojde nějaká jiná součástka z toho auta - zajímalo by mě jak by to postavy dokázali prodat aniž by to nebylo nějaké divné a neměli s tím nějaké problémy? ()

matous20063

Do chvíle než na scénu vstoupil Eddie Murphy byl film celkem nudný. Ale najednou se film úplně obrátil. Když opominu slabší scénář byl film dobrý. 65% ()

Thorus06

Je to klasická oddychovka. Při rozumných 104 minutách film svižně uteče a nebude po vás chtít velké úsilí na přemýšlení :). Jasný, onen "Mistrovský plán" místo toho, aby byl tahounem filmu, budí nedopracovaným dojmem, který zakrývá aspoň příjemná "akce" a kamera, ale mně to nevadí. Já se bavím, protože se Ratnerovi povedlo dát dohromady příjemnou partičku, která má co říci. Žádné strhující výkony se nekonají, ale záporák Alan, zakřiknutý Matthew Broderick, "normálně vyšinutý" Ben Stiller a Eddie Murphy na mě působí velice kompaktně. Díky posledně zmiňovanému jsem hodnocení pozměnil ze 3 hvězd na 4, protože Eddie neukazuje jen svůj úsvěv od ucha k uchu (jak tomu nyní bohužel často bývá), ale oprašuje stará herecká léta a já si tak zavzpomínal na starého dobrého Axela. :))) ()

tomuleee

Tak čekal jsem od toho více, se přiznám. Ale na jedno odpoledne se to vyplatí skouknout. Nejvíc jsem se těšil na Téu Leoni nezklamala. 70% jak vyšitejch ()

dogzila

Tak pravdu povediac schuti som sa zasmial iba raz pri fórku s čapicami (som trošku jednoduchý), ale úplný prepadák to zas nebol. Aký plán mal producent? Jednoducho zamiešal množstvo celkom dobrých hercov , slabý príbeh , jednu tučnú černošku, prízemné city, happy end a natočil úplnú riedku kašu. Jednoznačne bol film zostrihaný dodatočne nejakým 5 ročným dieťaťom, lebo zopár scén zostalo nepríjemne odrezaných vo vzduchu. Eddie M. bol na odvykačke? vyzeral tak:) Nebol to proste stratený čas ale ...škoda z tohoto matrošu sa dalo vytrieskať óóóómnoho viac. ()

plsek45

Vcelku průměrná komedie o zlodějích ale s dobrým nápadem a obsazením. Takže jedna hvězda za herce , druhá za scénář a třetí za to nádherný Porshe :D Scénář je opravdu povedený parta uklízeček a "číšníků" s jedním velice podprůměrným zlodějíčkem se pokusí ukrást zpátky peníze pro sebe a své kolegy z bytu střeženého FBI ... Vcelku dobře zahrané ale nic špatného přece nikdo od Bena Stillera nečeká . Akorát po stránce komické a akční bych to obohatil . Scén u kterých se zasmějete je velice málo a akcí to taky zrovna nekypí a to je jediné co tomu schází pořádná akce a vtip , ale jinak vcelku dobré. Takže přeji příjemnou zábavu :) ()

karhy

Priemerný film s nevýrazným scénarom a hlavne plný nelogických scén, ktoré prekrývajú humorným sposobom. Nevyužítý potenciál postáv odstrčil tento film medzi béčka. ()

jurajP

kedže tento film mal len 55% očakával som priemer.... no milo ma prekvapil... ak by sa dalo dať 3,5 * tak ju má preto som sa priklonil k 4*... suma sumárum: oddýchol som si, občas sa zasmial a hlavne ma tento film neurazil... ()

Creap

Nezajímavý, nevtipný. Opravdu nezáživnej film při kterém sem měl obrovskej problém neusnout. A ani pár známejch herců to nezachrání, když mají tak stupidní role. ()

Regig

Mistrovský plán opravdu doslova. Neuvěřitelná improvizace při krádeži věci co snad nelze ani ukrást. Když selže jeden plán, objeví se hned noví a lepší jak ten předchozí. Zkrátka, když je někdo okrade, tak si to vezmou zpátky za každou cenu. Škoda že začátek snímku byl trošku nudný a nebyl akční a napínaví jak v průběhu filmu a při krádeži, jinak by dostal ode mne 5hvězd. Jinak super. ()

JerryPilsen

Nic mistrovského.Řada věcí nedotažených,včetně konce.Totálně nevyužitý potenciál,avšak zase to nejede podle starých kolejí.Poslední čtvrtinu si asi vzal do parády zběsilý střihač,jinak to není možný.A k tomu všemu stupidní český název.brr ()

Ravel

Perfektní oddychovka u který se nemusí moc přemýšlet. Nechápu tak nízké hodnocení, asi už sem chodí jenom intouši, kteří dají 5hvězd nudné sračce Drive. Tohle se mi líbilo mnohem víc. ()

papez12

Veľmi príjemný oddychový film, najlepší na víkendový deň keď nič nerobíte a večer sa to pozerá s rodinou výborne bez ohľadu na drobnosti a tak to je dobrý film. Bena Stillera môžem, Eddieho Murphyho tiež. 4 hviezdičky za pohodový film. ()

Wertigo

Je zvláštní co všechno dneska může dostat nálepku komedie. Já jsem za celou dobu nezvedl koutky ani o pár milimetrů. Není to ani akční, ani komedie, možná trošku krimi. Ale spíš je to prostě jen "film". Čirý a bezbarvý, se zápletkou, která je kompletně over the top - možná proto komedie. Postavy si nijak nestihnete oblíbit, ani není proč. Eddieho comeback se opět nekoná - jeho postava je ukecaná jako vždy, ale spíš jen tak žvatlá, o nic vtipného se nejedná. A tak je to asi s celým filmem. Jen tak prošumí, nepobaví, nenapne, nenadchne, ale neurazí. I když, udělat kvalitní film v tomhle případě asi nikdo ani nechtěl. Účelem bylo nalákat nás do kin na hvězdné obsazení, vydělat nějaké peníze a zase jet o dům dál. Vskutku "mistrovský plán". Ať zvedne ruce ten, kdo si bude za půl roku pamatovat, že tenhle film někdy viděl. Nikdo nic? To jsem si mohl myslet. ()

KT_2011

Překrásný nápad na příběh, který byl trestuhodně a zcela neuvěřitelným způsobem zničen. Není to zajímavé, ani vtipné a už vůbec ne koukatelné. Nestojí to ani za podrobnější rozbor. ()

oliamiri

Nebyl to úplně špatnej film. Rozhodně bych řekl že mi to přišlo v některých momentech vtipný.Samotná loupež už ale nebyla taková prča a hlavně mi vadilo kolik šťastných náhod je přivedlo až ke zlatému pokladu. Takže ve finále ten mistrovský plán vlastně několikrát selhal ale náhodou jako na potvoru se to samo nějak vyřešilo. Eddie Murphy už na první ligu nemá a tady je to vidět. Zápletka byla ze začátku docela zajímavá ale postupně to začínali být Dannyho parťáci na -entou. Takže nakonec průměr. ()

Eddie Murphy touží po Oscarech

Eddie Murphy touží po Oscarech

07.09.2011

A dostane je. Protože je bude moderovat. Jistě, je to především součást kampaně před uvedením pestře obsazené krimikomedie Mistrovský plán, kterou natočil Brett Ratner. A Ratner je i jedním z… (viac)

Brett Ratner v Spielbergových službách

Brett Ratner v Spielbergových službách

12.05.2011

Posledním filmem, který jsme od něj viděli, byla Křižovatka smrti 3 z roku 2007. Pak měl velké plány se čtvrtým Policajtem v Beverly Hills, ale nic z toho nebylo. Momentálně dokončil krimikomedii… (viac)