Réžia:
Rauf KubajevScenár:
Alexandr LunginKamera:
Pavel IgnatovHudba:
Jurij PotějenkoHrajú:
Taťjana Arntgolc, Olga Arntgolc, Alexander Domogarov, Dmitrij Orlov, Olga Ostroumova, Rafael Mukajev, Vadim Andrejev, Michail Žigalov, Darja Poverennova, Nikolaj Kačura, Daniil Spivakovskij (viac)Hrajú
Taťjana Arntgolc
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Fotograf (2014)
Gljaněc (2007)
Pod palbou (2005)
Olga Arntgolc
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Sluha Jeho Veličenstva (2007)
Gljaněc (2007)
Alexander Domogarov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Idiot (2003) (seriál)
Ohňom a mečom (1999)
Assa (1987)
Dmitrij Orlov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Bratr 2 (2000)
Sjostry (2001)
Sluha Jeho Veličenstva (2007)
Olga Ostroumova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Garáž (1979)
...a rána sú tu tiché (1972)
Rafael Mukajev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Doba ľadová (2002)
Vadim Andrejev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Persona non grata (2005)
TASS je splnomocnený vyhlásiť... (1984) (seriál)
Prapory žádají palbu (1985) (seriál)
Michail Žigalov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Stratení na Sibíri (1991)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Afgánský zlom (1990)
Darja Poverennova
Sovietsky zväz
Nikolaj Kačura
Sovietsky zväz
Daniil Spivakovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Posledná hranica (2020)
Kazň (2021)
1612: Útok križiakov (2007)
Konstantin Karasik
Najlepšie filmy:
V ritme tango (2006) (seriál)
Alexandr Ťutin
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Admiral (2009) (seriál)
DMB (2000)
Antikiller (2002)
Jekatěrina Nikitina
Sovietsky zväz
Marija Romanova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Kupi meňa (2018)
Moskva, ja ljublju těbja! (2010)
Čierna hodina (2011)
Karina Afanasjeva
Sovietsky zväz
Alexandr Solovjov
Najlepšie filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Admirál (2008)
Prvý po Bohu (2005)
Viktorija Smirnova
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Nočná hliadka (2004)
Bavorák 2 (2006)
Oleg Kamenščikov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Hlupák (2014)
Unaveni sluncem 3: Citadela (2011)
Sběratel (2007)
Vasilij Stonoženko
Sovietsky zväz