Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva

• Česko Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (viac)

Pod vedením Juliusa Caesara napadli preslávené rímske légie Britániu. Jednej malej dedinke sa však darí statočne odolávať, ale každým dňom je slabšia a slabšia. Britská kráľovná preto vyslala svojho verného dôstojníka Anticlimaxa, aby vyhľadal pomoc u Galov v malej dedinke vo Francúzsku vyhlásenej svojím dômyselným bojom proti Rimanom. Keď Anticlimax popísal zúfalú situáciu svojich ľudí, Galovia mu darovali barel svojho čarovného elixíru a Asterix a Obelix sú poverení odprevadiť ho domov.
Akonáhle dorazí do Británie, Anticlimax im predstaví miestne zvyky vo všetkej paráde a všetci to poriadne roztočíia. Caesar sa však rozhodne naverbovať Normanďanov, hrôzu naháňajúcich bojovníkov Severu, aby raz a navždy skoncoval s Britmi. Lenže Normanďania túžia po jedinom - zažiť strach. A to preto lebo niekde počuli príslovie: "Strach Tí dáva krídla" a kto by nechcel lietať? Galovia, Briti, Normanďania a Rimania sa zamotávajú do bláznivej naháňačky za čarovným elixírom, na ktorom záleží spása národa. (TV Markíza)

Prototype99

Na odreagování je to film kvalitní, zato na normální shlédnutí naprosto bez nápadu ! K tomu délka filmu-přes 2 hodiny a s toho se rovná tři hvězdy.A to jsem ještě hodný. Nicméně žabožrouti vs. čajíčkáři - to pořád funguje ! :))) ()

tomkat

Další z řady živoucích důkazů toho, že kreslený je Asterix prostě lepší. Opět situace, kdy chaotický a mírně tupý příběh s vícero křečovitými momenty nezachrání ani pár vtipných míst (SW narážka byla výborná), ani tentokrát celkem šikovně vybraný představitel Asterixe (Depardieu coby Obelix je dlouhodobá příjemná jistota). No a nevyužitý potenciál klasického prvku nešťastných pirátů, kteří zdobí kreslenou sérii (fanoušci vědí), to už je na veřejné pranýřování. ()

michalpevny

Douceula jsem se poubauvil,ale popravdě jsem čekal víc.Párkrát jsem se i zasmál ale 4 hvězdy dávám hlavně Catherine Deneuve, která i přes svuj věk vypadá moc dobře. ()

schuby252

Myslím si, že je škoda, že se lidé kteří točily trojku i čtyřku nedrželi směrem prvních dvou dílů které byli opravdu skvělé. 3 a 4 jsou spíš parodiemi a to není úplně podle mého gusta. ()

luukaas odpad!

Bohužel nejslabší díl ze všech. Je vidět, že Asterixe a Obelixe už nemá co nabídnout. Proboha tohle snad nemohli myslet vážně od příšerného českého dabingu přes nesmyslný scénář až po výběr hlavních postav. Ani Depardieu to už nedokáže zachránit. Celé je to křečovité bez nápadu a absolutně šílené dějové pojetí, že vás to po pár minutách přestane bavit. Bohužel.:(( ()

neo101

Nejhorší filmové zpracování Asterixe a Obelixe, nejnudnější, bez vtipu, nejtrapnější. Dvojkou to mělo skončit (nejlepší Asterix, nejvtipnější díl, výborné hlášky). Olympijské hry už byly za hranicí dobrého vkusu, kde to zachraňoval Zinedine Zidane na konci. Všeobecně mi vadí asi jako mnoha dalším lidem neustálá změna obsazení Asterixe a Caesara. První Caesar super, druhý ještě lepší, Deloin to nezachránil a tohle 4 byl ňouma. Asterix opět dobrý v prvním a druhém díle, ve třetím už je nevýrazný a zoufale bez humoru a tady ho nahradili Otisem , vynálezcem výtahu - upřímně jako Otis byl mnohem zábavnější. Zmizel Idefix, přibyl puberťák, divná královna a k trapným pirátům ještě trapnější seveřani. I inda mohli udělat lépe. Tragédie tenhle film. Taky mi vadí, že druidi dělaj stejný nápoj po staletí a pokaždé se pozření projeví jinak. V každém díle má jiný účinek. vše umocňuje odporný dabing britů, tedy britanů. ()

Petrikuss

Na první dva filmy to rozhodně nemá. Ztrácí se šťáva nápady a humor, nicméně oproti olympijským hrám, které mi přišly jako úplný propadák je čtvrté pokračování celkem koukatelné. V první půlce jsem měl pocit, že se snad scénáristi pustili spíše do historického filmu než komedie, nicméně naštěstí s druhou půlkou nějaké ty vydařené vtipné scény a hlášky přišly. Ale od starého dobrého Asterixe a Obelixe si bere stále méně námětů. ()

IGB

Odpad, ale ekologický. Budem to musieť dopozerať, keď budem mať vypitvô. A kvôli prostrediu to bude bylinková becherovka, po ktorej siahnem. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /některé vtípky moc vtipné nebyly a zas, už je to prostě 4. film a ta kvalita prostě musí jít dolů, ale v rámci možností ještě ano, věčné střídání herců u Caesara + Asterixe mě už unavuje/, + /herci - Gérard, Fabrice, Catherine, Valérie a i ten Edouard - celkem slušná plejáda, povedené vtípky, hudba taky celkem šla, potrhlost a utahování si z Britů, Francouzů, přesněji řečeno z kde čeho/, hodnocení - potrhlá parodie všeho na všechno, celkem povedená, ale občas už na hranici, ale nezklamala, na to, že už je to 4. film, méně přes čáru jak Astérix aux jeux olympiques, poznámky - „Dú jú spík gališ?“ ()

lavahorsecz

Co to má znamenat?! Nevím, jestli je to snaha zníčit oblíbený komiks, ale pokud ano, tak se to povedlo. První půl hodinu jsem se domníval, že se jedná pouze o špatný vtip, ale ono ne, světe div se oni to myslí vážně. Sračka všech sraček opravdu. Jednu hvězdičku dám jen kvůli obelixovi, ani dokoukat se to nedalo.. Pozor spoiler: Nejlepší jsou padající kameny na Britskou vesničku, která ovšem odolává tak dlouho dokud se "jaksimaxitax(nebo nevím jak)" nevrátí zpět s pomocí. OMG! ()

Cumacbegyc

Já jsem se docela pobavil, samo sebou na animovanou verzi to nemá, ale to jsem ani neočekával. Za mě příjemný uvolňující film, viděl jsem větší kraviny. Mám rád parodie :) a co se týče dabingu málokterý film se povedl v česku dobře nadabovat :) ()

Jean_Calid

No, co bych k tomu tak řekl, že? Příběhy Asterixe a Obelixe jsem měl vždy velmi rád a to hlavně díky tomu, že měly rychlý děj a spád, což se o tomto filmu říci nedá. Nemá ten vtip, který byl vlastní jejich kresleným filmům. Kdyby vzali příběh v Anglii tak, jak ho známe, bylo by to fajn. Ne, oni zmotají dva příběhy dohromady a z malého frajera s křidélky na helmě udělají idiota. Super propadák. ()

Mach Tom

Asterix v Británii, tedy animovanou verzi, považuji za jeden z nejpovedenější film z množstvím vtipů a gegů. Proto jsem byl zvědaví co provedou z jeho hranou verzí. Byl jsem šokován jak někdo dokáže zk****t úplně všechny vtipy. Úplně idiocké bylo tam cpát předobraz dnešní královny. Je možné že se Francouzi při sledování ohromě bavili, protože ty narážky asi chápaly jenom oni, přesto zatím nejhorší zpracování Asterixe. Proboha hlavně už nic jiného nenatáčejte. Jednu hvězdičku dávám pouze za vizuální stránku jinak je to vlastně odpad. ()

KT_2011 odpad!

Výjimečně strašlivé. Mizerný casting, neherecké výkony, ubohý scénář, trapná kamera (over-the-shoulder záběry nahrazuje něčím jako over-the-butt), amatérská režie. Neskutečně špatné na všech frontách. ()

PanPopleta

Sry viděl jsem to letním kině s 200 lidma a všem nám to přišlo evidentně docela (samozřejmě oddechově) vtipný... Jedna hvězdička od někoho rozhodně není na místě. ()

beaverkiller

Tak tenhle díl se skutečně moc nepovedl. Příšerný český dabing, celkově bez nápadů a nevtipné, zbytečně natahované a Asterix je prostě jen jeden (Christian Clavier). ()

HFCJ odpad!

Jediné, čo ma na tomto filme zaujalo je, že režisér dostal úplnú svobodu.Ničoho sa nebojí,a je jedno,či hovoríme o násilí, nahote alebo o ,,humore".Keby som bol pobožný,tento film by bol pre mňa peklo. ()