Na střední škole v Grizzly Lake řádí sériový vrah, zabíjející studenty. Riley ale i tak více zajímá mladík jménem Clapton, kterého miluje už celé roky, ale přebrala jí ho kamarádka... Riley je studentkou na střední škole v Grizzly Lake, ale rozhodně nepatří mezi populární žáky. I přesto se kamarádí s mladíkem jménem Clapton Davis, který je považovaný za nejvíc cool týpka na škole. Clapton randí s Ione, která byla kdysi kamarádkou Riley, ale pak si začala s Claptonem a jejich přátelství se rozpadlo. S trojicí kamarádí ještě Sander, který se pokouší sbalit Riley, ale ta mu úspěšně odolává. Jednoho rána byla jedna ze studentek střední školy velmi surově zabita u sebe doma, což studenty značně vyděsilo. Vrah napadl i Riley, když se pokoušela oběsit ve škole, ale nikdo jí to nevěří. Vrah ji nejprve zkouší zabít ve škole a pak i u ní doma. Policie se však na to netváří ani podruhé. Tentokrát je tam ale Clapton, který Riley vyslechne. Clapton má sice pro Riley slabost, přesto chodí s Ione. Vrah znovu udeří až na večírku u Sandera, kde zabije bývalého přítele Ione, který se chtěl o Ione poprat s Claptonem. Ředitel Verge na tyto události reaguje tím, že podezřelé studenty nechá po škole. Jeden z nich je vrah. Po škole zůstalo několik žáků, ale byl tam i jeden, kterého nikdo neznal. Jmenuje se Elliot a je po škole už 19 let v kuse. Ve filmu ve zkratce vidíme celé ty roky zpět a hlavně to, že s ním první den byla po škole i Ione. V tu chvíli se dozvíme o příběhu Ione a její matky, které si vyměnily těla, a Ione se se svojí duší vrátila do matčina těla v roce 1992. Její matka se zase zmocnila jejího těla v současnosti a právě ona začala chodit s Claptonem. Ione si s matkou vyměnila tělo, aby vyhrála v taneční soutěži. Ione je v minulosti úplně nadšená. Jen se do ní zamiloval mladý ředitel Verge, ale Ione ho nechce, takže se pokusí všechny zabít bombou, ale to se mu nepovede, jen si zjizví obličej. Když jsme se dozvěděli příběh Ione, vracíme se do současnosti, kde musí skupina studentů zjistit, kdo je vrah. Zatímco se dohadují u filmu, podle kterého vrah zabíjí, jeden z nich je zabit. A zatímco všichni vyšilují, Elliot dokončí své výpočty o konci světa a zjistí, že má nastat za 10 minut. Protože ví, co konec světa způsobí, pošle Toshiba, který zůstal také po škole, Riley do minulosti, aby všechny zachránila... (TV Prima)

intro

Hodně prapodivná hororová komedie. Chvílema celkem dost zamotané, ale nakonec to přece jen bude dávat smysl :). Já dávám 70%. ()

J.Mayen odpad!

Naprostej odpad, od 30 ty minuty jsem film musel posouvat, snad poprvé v životě. NavicJoshe Hutchersona nemám rád a teď se mi opět zhnusil. Filmu se vyhněte velkým obloukem, nebudu se rozepisovat co vše bylo špatně, tahle hrůza mi za to nestojí. ()

ZeeZee

Našla som nový žáner filmu a volá sa WTF, pretože takých momentov tam bolo nespočetne veľa. :D Ale na druhú stranu som sa parkrát dobre zasmiala a aj herci boli sympatický takže 3* za zábavu a za hercov(niektorých) , lebo neviem za čo iné:D ()

halberdier

Toto je přesně ten typ filmu, který většina normálních diváků odsoudí a bude považovat za blbost Jenže ten, kdo má rád horrory a filmy nacpané pop-kulturními odkazy z něho bude nadšený. Ano je v podstatě blbost (kombinace horroru, komedie, parodie a sci-fi v jednom filmu?), ale je neskutečně zábavné se spoustu vtipných scén a nápadů. Komu se alespoň trochu líbilo (a dokáže se bavit u takového typu filmu) Hele vole, kde mám káru? nebude určitě zklamaný. ()

Petka92

Absolutně netuším, komu bych tenhle film doporučila. Jsou zde narážky na 90. léta, zároveň na tuhle dobu. Takže zřejmě těm, kdo se orientují v obojím? Nicméně, já se bavila. I když děj byl opravdu na nic, ale vzhledem k tomu, že je to parodie, tak to rozhodně nevadí. Ty narážky na americkou kulturu a různé trendy mě vážně bavily, i když jsem zdaleka nepochytila všechny. Tenhle film buď se vám bude hodně líbit nebo vám to bude připadat jako naprostý nesmysl. Každopádně si ho v brzké době zase pustím! ()

bmx6

Film je doslova prošpikován všemi možnými narážkami a je plný různých odkazů a ano to jsem si užíval a jsem si jist,že při dalším shlédnutí by mi tento zvláštní horor ukázal,že mi toho stejně spoustu uniklo,protože to bylo zkrátka rychlý.Jenže jako celek to na mě zrovna dvakrát velký dojem neudělalo.Cestování v čase a další spousta nesmyslů nebyla nijak zvláštní laskomina pro mě teda.Takové divoké a určitě ne pro každého,ale třeba si to někdy zkusím vychutnat ještě jednou v lepším rozpoložení. ()

musolini odpad!

Po prvních minutách jsem to chtěl vypnout,ale řekl jsem si,že tomu filmu dám šanci,ale prostě to nešlo a po čtvrt hodině jsem to definitivně ukončil.Tak stupidní film jsem opravdu dlouho neviděl.Opravdu škoda 15 minut. ()

Margay

Tak tohle bylo tak šílené, že nevím, na co se zaměřit dřív. A o to asi šlo: celou dobu si říkat "Co to, kur**" a najednou začnou běžet závěrečné titulky a já se vlastně dost dobře bavila. Příjemný film na nenáročné podívání. ()