V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

Domas88 odpad!

Není pokaždé posvícení a D.Moore to tady asi taky pochopila, a Cyrus? :D to je druha Lohanka :D Já tvrdím , že amíci tady na takovéto romntiš komediš jsou nejlepší, oni toho tolik vychrlí.. a je jasné, že sem tam musí pokazit i něco co umí nejlépe, a tady je to krásný příklad, moc moc moc trapní herci a nic tomu nepomohlo. absolutně nic.. Varuji nedívat, budete litovat... ()

Elijah93

Když jsem před časem viděl francouzkou verzi LOL byl jsem nadšen. Příjemné dialogy i prostředí, a proto jsem se těšil jak se američani vypořádají se svoji předělávkou. A ta mě v podstatě nezklamala. Na Miley Cyrus v hlavní roli se příjemně dívalo. Jak mě přesvědčila už ve filmu Poslední píseň, není tak špatná herečka jak by se mohlo zdát. A v tomhle filmu se mi její herecký výkon opět líbil, myslím že časy Hannah Montana jsou nenávratně pryč a Miley se chystá prorazit v žánru komedií a dramatů a myslím že Hollywood je jí nakloněn. Mnohé možná zaskočí mé hodnocení, ale mě se ten film prostě líbil. ()

rigby

Trápení teenagerů, jejich hledání lásky. Nemastné, neslané, bez větších problémů. Prostě další zbytečný film o ničem. ()

Phlame

"Nejsou divní, jsou to Francouzi" Jediná věc, která mi na celém filmu přišla vtipná je klasická americká posedlost urážením Francouzů. Absolutně nic to nemá společného s komedií (u komedie očekávám humor), ani romantikou a drama? Pche... Takových podobných filmů amíci vyprodukujou padesát do roka, žádné terno se nekoná. Prej "LOL je autentickým příběhem.....", ale prosím vás, pánové tvůrci, dnešní teenageři nejsou dost cool pokud o panictví nepřišli nejpozději v patnácti, takže autentické to rozhodně není, blíže to má spíše ke sci-fi. Ach, drahá Demi, jakým hovadinám ses to zaprodala. //30%. Ukrutně pomalé, vágní, útrpné a ten příšerný chlapecký hlas Miley Cyrus...// ()

Djmacik odpad!

Straaašne trááápne, a už len zato, že Amerika okopíruje Európsky špičkový film(aspoň podľa mŇa) - už len kvôli tomu to moje hodnotenie.... ()

Flamik

Mladá holka, problémy doma, zamilovaná, špatně zamilovaná, zamilovaná, špatně zamilovaná, ne nakonec dobře zamilovaná. Asi tak. ()

misul96

Rozdíl mezi americkou a francouzskou verzí je jasný. Přišla by mi francouzská verze lepší, kdybych ji viděla první, ale bohužel se tak nestalo. A mě ta americká jednoduchost zase převálcovala. :) ()

Kybela

Trochu nuda a hlavně - takhle se žádný teenager k matce nechová. Zas mi někdo vykládejte, jak lehce problémová holka ze střední zakončí každý rozhovor větou "mám tě ráda". A dabing tomu moc nepřidal. Tenhle film mi prostě moc nesedl. ()

MiniRecenze

Takže pokud máte v hlavě mozek a jste lidi,kteří si váží svého času,tak se potom vyhněte tomuhle stupidnímu snímku. Prej komedie,já se nezasmál ani jednou,trapné hlášky od dospívající holky,která neví co na obrazovce "udělat". Navíc zbytečné záběry,které zachycují rozmazlené americké "děcka". Jediné co ve filmu stojí za zmínku je D.Moore,která to se svojí rolí dvakrát nevyhrála. ZBYTEČNÉ!!! ()

Tessina

Je to film pro teenagery. Já do této věkové kategorie patřím taky. Obsah nebyl náročný na pochopení a zabýval se problémy dnešních teenagerů. Divačky se mohly ztotožnit s hlavní herečkou Lolou. Pokud taky prožíváte nepovedené vztahy a nešťastné lásky, tak by jste se mohli v ději tohoto filmu taky najít. ()

Johanita

Takhle opravdu vypadají a chovají se dnešní středoškoláci?? Vždyť já na te střední vůbec nežila... Už prvních pět minut dialogů mě úplně roztrhalo... Miley Cyrus se mermomocí snaží být strašně cool a drsná a v pohodě... No nevím... Nakonec dávám jednu hvězdu, pro demi Moore, aby jí nebylo líto, že si vybrala zrovna tenhle film...a to i přes ten konec, který mi přišel ale strašně patetický. ()

Veru210

Podle mého tuctová teen-komedie Určitě nepatří mezi TOP ale i tak, jsem ji ráda viděla už 3x. Líbí se mi, jak je do tohoto snímku zahrnutý život průměrného teenagera a vztah dcery s matkou. Trošku přehnané ale aspoň jsem u toho vydržela. Bohužel Miley Cyrus si hodila coby v herectví už vysokou laťku ve filmu Poslední píseň, po tomhle filmu je to její nejlepší role. ()

Fantasy

Já nevím, co říct... Slibné herecké obsazení a zvláštní název mě navnadil, abych film shlédla. Výsledek? Scénář nic moc, příběh poněkud nudný, herecké obsazení sice pěkné (a evidentně zacílené na mladé publikum), ale jejich výkony podprůměrné. Příjemným překvapením se alespoň pro mě stala ucházející hudba. Mimochodem Miley ve filmu vypadá daleko lépe než v současnosti... ()