Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

vieriX

McG přesně našel ideální poměr mezi akci,romantikou a vtipnými scénami. Hardy a Pine hrajou skoro poslepu hodně jím to vzájemně sedí no a Reese je prostě ten typ holky, kterou by chtěl mít doma každý chlap včetně mě. ()

Kubi21

Opravdu výborně jsem se pobavil a slušně namohl bránici. Úžasná ústřední dvojka, které to parádně šlape a vy jenom přesouváte své sympatie od jednoho ke druhému, aby jste zjistili, že žerete oba. Reese to moc sekne a vůbec tu není na škodu. Dějová linka s padouchem není nosná a vůbec to nevadí, ba právě naopak. Aspoň zbyde více na kočkování Chrise a Toma. Tak rád bych dal pět, ale bohužel opět tu musel být typický rodinný americký konec se zamáčknutou slzičkou a hlavně si myslím, že režisér nebyl zvolen úplně správně. Nic moc neskazil, ale jeho rychlé střihy a zpomalovačky byly nepřehledné a vždy přišly v tu nesprávnou dobu. Není to nic světoborného, ale je to čistá zábava a oddechovka a tak se k tomuto snímku musí přistupovat a navíc to trvá jen hoďku a půl a to už stojí za to jít do kina. ()

liquuid

Nejprve působí film trochu chaotickým dojmem, ovšem po lehce nevyváženém startu přichází neskutečný nárůst emocí, super scén, atmosféra houstne a nastávají nečekané obrátky. Je to ten typ filmu, kdy se parádně zasmějete, oddychnete si a užíváte si pohodový film s úžasným dějem a bezvadnou myšlenkou. Moc mě to nadchlo a často jsem se smál povedeným vtípkům, které za to opravdu stály. Za mě rozhodně plný počet a rozhodně mohu říci, že za poslední 2-3 měsíce jsem nic lepšího opravdu neviděl. ()

eredin

Chlapci by se měli probrat, odstřelit nesnesitelnou Reese Witherspoon a jít se registrovat. Film o honosexuálních agentech by byl alespoň originální a možná by dostali i oskara. Pokud chcete vidět všechny opravdu vtipné a akční scény, pusťte si trailer. Zbytek je 90 minut romantické komedie bez fungující chemie (s nechtěnou vyjímkou dvojice Hardy-Pine :), bez nápadu, bez logiky. Film střídá dlouhé pasáže kdy se snažíte neusnout a krátkými kdy si přejete přetáčet. 2** (40%) ()

Asdas

S odstupom času prevládajú skôr negatívne pocity nad pozitívnymi ....áno obsadenie filmu je sympatické a je to príjemná oddychovka v uhorkovej sezóne ale slovo priemerný scenár sa stáva za oceánom skôr modlou ako samozrejmosťou a ak sa k tomu pridajú nevýrazné a miestami zle natočené akčné scény , dej ktorý od polovičky filmu prestáva byť pre diváka zaujímavý , záporák ktorý je vsadený do filmu úplne násilným spôsobom tak je to vo výsledku premárnená šanca na zábavnejšiu verziu Smithovcov . ()

boombang

Docela pitomý a přímo dokonale klišoidný a předvídatelný film, který je ovšem dvakrát zábavnější než např. ten podobný s Brangelinou. Duo nafoukaných hezounů je po celý film krajně nesympatické (dámy je ovšem nepochybně ocení), naštěstí to Reese vyvažuje, i když ne tak docela. Zábava na jeden nedělní večer je to vcelku pěkná, vtípky se tu nešetří - ale co naplať, je to typická průměrná jednohubka, u níž člověka po shlédnutí nezajímá ani tracklist soundtracku. ()

princesofpersia

Od tohohle filmu jsem čekala jenom průměrnou akční komedii a té se mi sice dostalo, ale bavila jsem se u toho líp než bych kdy řekla. Děj sice na mozek nenáročný, ale všichni tři herci jsou moji velký oblíbenci, mělo to spád, ani sekundu jsem se nenudila a ještě to bylo pořádně vtipný :) ()

Kliq

Reese Witherspoon a Tom Hardy sú vynikajúci herci ale tu ona bola bez mozgu a on bol neskutočne nevýrazný. Film by som zhodnotil ako úbohý, nudný, Nevtipný, pridlhý. Keby sa viac sústredia na príbeh ktorý sa odohrával v pozadí(til schweiger) a tu trápnu romantiku úplne vynechajú, tak by to bol možno dobrý akčný film. Každý jeden dialóg som už niekde počul. ()

ratpile

Příjemná, sexy oddychovka, toho naprosto nejhollywoodštějšího střihu. Dokonalý produkt se všemi klady i zápory neautorského, nezávadného a sériového výrobku. Pine a Hardy každopádně skvělí. ()

tension182

Mne ako nenáročnému divákovi sa film pozdával. Svižný mix akcie, komédie a romantiky, myšlienka použiť dvoch agentov CIA z toho neurobilo klasickú klišé romantiku, ale dodalo to filmu zaujímavý rozmer a tak sme mohli byť svedkami komických scén v podaní Pine-a a Hardyho. Taktiež stopáž bola akurátna, a tak sa počas filmu nevyskytlo miesto, počas ktorého by som sa nudil. Jediné čo by som vytkol boli tie efekty, ako výbuchy aút a helikoptéry, ktoré sa mohli urobiť aj lepšie. Pre mňa však 75% ()

jafuska

Film, který je hodně akční, ale i romantická zápletka mezi ženou a dvěma muži, ale jak si vybrat toho pravého? to všechno je obsaženo v tomto filmu, kde hudba hodně prokresluje celý film, a hodnocení podle mého je hodně podsazené, zaslouží si větší ohodnocení, než je zde dáno. ()

HEED

Je to něco podobného, jako film Zatím spolu, zatím živi s Cruisem a Diazovou. Tohle se mi zdálo o chlup lepší, komedičtější a hlavně ty naschvály. Akce je tu opravdu jen do podkresu, aby bylo jasno v jakém prostředí se pohybují agenti. Dobrá oddychovka která pobaví a nenudí. Toto je můj první film od tohoto režiséra od doby co sem byl v kině na jeho Terminátor: Salvation. S chutí musím konstatovat že tohle se povedlo daleko lépe. ()

Mistr_Moon

Bylo to opravdu docela vtipné, akce zde hrála druhé housle a stejně byl hrozný střih takže jediné co zbylo je kočkování mezi hlavními hrdiny. Pěkně blbý happy end aby se všichni nažrali a koza zůstala celá to imho sráží ale asi to tak muselo být. ()

KateW

Příjemná komedie podobného stylu jako Vrahouni nebo Zatím spolu, zatím živi. Jednoduše večerní oddechovka, Reese vás pobaví svou roztomilostí, ten modrooký panák, jak podle šablonky, zase zaujme pozici sukničkáře, který z ničeho nic se napraví a taťka bude nejlepší kámoš se svým synem. Happy end jak vyšitý. ()

ikilledjenny

První půle nuda. Pak se trošku rozjela akce, ale pořád to zůstává romantickou komedií. No dobře, třikrát jsem se zasmála. Nic víc, nic míň. ()

Alca odpad!

Nevím proč, ale celou dobu mě štvala Reese Witherspoon, přestože ji zbožňuju. Celý film bych označila jako průměrný, rozhodně nestojí za to dívat se znovu. Nebylo jasné, proč si vybrala zrovna toho, koho si vybrala, i když bylo trochu jasné, že v životě toho druhého je ještě jiná žena-možnost. Uf, víte, jak je těžké napsat hodnocení založené na obsahu, aniž bych vyzradila, jak to celé dopadne? ()

Cashville

Pohodová oddychovka na ktorú sa dobre pozerá, ale zároveň je to aj jeden z filmov, pri ktorom sa neubránite občasnému zatváraniu očí. ()

Eilem

Presne taký typ filmu, ktorému dáte 3 hviezdy pre tie klišé veci ale na druhej strane máte pocit, že to bola fajn zábava, dobrá oddychovka. Tom Hardy ma celkom prekvapil, veď predsa to až tak akčné nebolo. A možno práve trochu viac akcie by nezaškodilo. 6/10 ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)