Góly, fóry, legendy

(relácia)
Zábavný / Športový
Česko, 2009, 38 min

Na zábavnou exkurzi do světa česko-slovenského sportu a občas nelehké profese sportovních moderátorů vás zavede Vojtěch Bernatský a jeho hosté. Společně s Petrem Svěceným zavzpomínají na unikátní styly moderování, které se na diváka valí z televizní obrazovky i z těch nejprestižnějších sportovních akcí a nemilosrdně při nich nešetří ani své nejbližší kolegy. Kdo z fanoušků sportu by si nevzpomněl na pohotové, ale i poněkud svérázné komentáře, kterými dokázal okořenit sportovní přenosy nenapodobitelný Karol Polák? Některé z nich nám, v roli milého hosta, osobně připomene. A co všechno je možné zažít přímo na ledě nebo na fotbalovém trávníku, prozradí Antonín Panenka společně s mistrem hokejky Vincentem Lukáčem. S úsměvnými zážitky sportovních osobností vás určitě pobaví desítky kuriózních příběhů "ze života", zachycených amatérskými kameramany. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Dvojici Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený mám docela rád. Není od věci si občas poslechnout humorné historky ze života nejen známých osobností a sportovců, ale třeba i mrknout na srandovní domácí videa a u toho se podívat na zajímavosti ze světa sportu. Já v tom nevidím žádný problém, zvláště když občas opakují některé díly – rád se na ně podívám znovu. ()

otík

Velká škoda, že místo určitě zajímavého povídání, vzpomínání a napodobování známých komentátorů z toho vznikl guláš malé estrády s pořadem Neváhej a toč. Vtipná videa sice vtipná byla, ale proč jsou v tomto pořadu? To nemohli Bernatský se Svěceným imitovat Poláka, Zárubu, Vichnara a mnohé další komentátory, pak si je tam pozvat a chvíli s nimi zavzpomínat na jejich trapasy? K tomu jedna písnička a bylo by vymalováno. Takto je tam Karol Polák spíše do počtu a Panenka s Vincentem Lukáčem naprosto, ale naprosto zbyteční. Škoda, mohl z toho být legendární silvestrovský pořad, tak to bohužel zůstalo na půl cesty, i když zábavné to přeci jen bylo. ()

Idaho

Pořad estrádního charakterů, proplétaný z neznámého důvodu humornými klipy domácího videa. Svět sportovních komentátorů má určitě co nabídnout, ale odbýt to tímto způsobem je hanba. ()

ostravak30

Takové Natočto! nebo Tak neváhej a toč! společně se sportovními osobnostmi. Kdyby amatérské rádoby legrační záběry obsahovali čistě sportovní tématiku, tak bych to pochopil, ale takhle tomu moc nerozumím. Ono to tam nějak nepatřilo. Spíše měli zařadit k pořadu humorné sportovní záběry ze sportovních utkání nebo závodů. Každopádně Karol Polák a další přidají pár docel vtipných vzpomínek i když pravda, řadu z nich už divák dávno zná nebo si je jen připomene. A novoroční tatarák? To už je na hranici trapna... ()