Hriešnici

USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Tvorcovia:

Paul Abbott, John Wells

Réžia:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (viac)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (viac)

Elegan

Perfektní rozjezd, super zábava, fajn obsazení, fakt mě to chylo.. Ale konec první série, tam se už vytratil vtip a zůstala čistě "dramatická" zápletka a přestalo mě to bavit. Druhá sezona je na tom podobně.. Škoda ()

sakac

Všade hľadám nejaké seriály aby som si pri niečom konečne povedal: "Toto má vážne gule!!" A ani neviem ako zrazu narazím na Shameless. Nevidel som pôvodný seriál, ale videl som postavy, ktoré mi oproti týmto neboli sympatické. Presne tento humor zdobí pár amerických seriálov a ja ho nenormálne žeriem. Frankova nepredvídatelnosť ma veľakrát trochu zarazí, ale potom si poviem, že Frank by bez toho vlastne ani nebol Frank. Naozaj po dlhej dobe (ak odmyslím Breaking Bad) seriál, ktorý ma zaujal! ()

Zizou_

Třetí série je zatím bezkonkurenční. 1. série - 85 %. 2. série - 75 %, 3. série - 90 %. -- Čtvrtá série ještě o level výše. 95 %. ()

kolikkulda

Po 5. serii musím říci, že to bylo ku*va dobý... Shameless jsem dlouho přecházel a udělal jsem dobře, že jsem si pustil 5 serií během 2 týdnů, byl to neskutečný mejdan :D První serie byla asi nejslabší, ale po seznámení s postavami a celkovým dějem, byli ostatní serie skvělé... Gallagherovi jsou prostě boží ;) Asi si pustím i origoš UK, tak snad bude lepší ;) ()

Sidenius

mě velice baví. Příjemné. William H. Macy je neskutečnej asociál, bez základních návyků hygieny, sociálního cítění ... a to na tom žeru :-D postupem času a poznávání celé rodiny se vyloupnou noví oblíbenci. Rodina reálně dospívá. Nejlepší zábava posledních x let. ()

ollie24

Jeden z nejlepších Amerických televizních počinů za posledních 10 let. Ani sedmá série stále nezpomaluje. Jen lepší a lepší. ()

Hadrian

Ok...po sedmé řadě je třeba tenhle komentář trochu překopat. Vzhledem k tomu, že tenhle seriál mi asi jednou přivodí infarkt z těch perverzních, naprosto přes čáru zvrácených scén. Takže si pojďme některé z nich připomenout. Frank souložící se svou rukou a spodním prádlem Biancy na jejím hrobu...proč? bože ptám se proč. Lip a jeho vystříkání se do kalhot, když mu babička masírovala nohy. Debbie a její odpočet pannenství. Kev a Veronica ve trojce s Veroničinou matkou za účelem dělání dítěte. Mickey přinucen šukat ruskou šlapku svým vlastním otcem s tím, že se Ian celý od krve musel dívat. Mandy těhotná s vlastním otcem, Jody závislý na sexu tak moc, že kouřil sám sebe. Opět Jody...lízající Karen, která leží v nemocnici v komatu. Frank, který má sex s ženskou, která u toho umře a on jí pak ukradne snubní prsten. Sammi vysvětlující svému zhruba dvanáctiletému synovi, jak má honit a kouřit chlapům v base s tím, že mu pak na čelo vytetuje hákový kříž. A to ani nemluvím o Carlově rakovinovém táboře, holčičce s penisem, Ianově příteli s vagínou, setkání dárců orgánů, přenášení moči v puse a dávání drog nemluvněti s downovým syndromem. Me-tard, You-tard, Retard nation!!! Bože já tak miluju Shameless. Po tomhle všem to ani jinak nejde. Vraťte mi v osmé sérii Mickeyho parchanti...vždyť jste viděli, jak vám ten jeho návrat v sedmé vyhodil ratingy nahoru! ()

KapitanKuraz

WoW, tento serial povodnemu Shameless natrrrha prdel neskutocnym obsadenim, kde kazda postava je moja oblubena. No dobre, ta krpana rysava ma trochu sere, je to fakt najnudnejsia postava, ale ked vyjebala so strykom, co ich chcel obrat o "ich" dom a popedila ho... skoro som umrel. ()

Hixx

Ožer sa, daj si drogy, vyspi sa s každým, zbij každého, podvádzaj a kradni. Primitívny seriál o primitívnych ľuďoch pre primitívnych ľudí. ()

Tekinator18

Chudá, ale mazaná rodina Gallagerových si ode mě zasloužila 5 hvězdiček. Kvalitní seriál plný drama, rvaček, lásek ale hlavně komedie. Hned po prvním díle jsem si seriál zamiloval a okamžitě zamiloval. Líbila se mi chemie v rodině jak si mezi sebou pomáhali, ale zároveň měli všechno na háku. Dokázali se vypořádat s problémy běžného života velmi hravým a kreativním způsobem skoro pokaždé a bavilo mě to sledovat. Bohužel mě mrzí, že jsme seriál začal sledovat pozdě, ale jsem rád, že jsem se mohl dočkat 10. a 11. série a těšit se každý víkend na další díly. ()

damienomen

Tento seriál ma tak pohltil, že posledný diel som každú chvíľku stopol, aby som bol s rodinou Galagherových čo najdlhšie  . Keď som pred asi pol rokom videl prvy diel, tak som sa pýtal sám seba,, co to je??? ", dám tomu šancu? Totálne rozvrátená rodina a k tomu ešte väčšia spodina, kde sú na dennom poriadku drogy, alkoholizmus, homosexualita, ale hlavne to ako prežiť. Kde,, hlava" rodiny je ten najväčší somrák akého som kedy videl a neváha ich obrať o posledné sústo a cent . No čoskoro som si ich obľúbil, prakticky všetkých a aj keď každý z nich nachvíľku zažil úspech, hneď po ňom prišiel ešte väčší pád. Napriek tomu držali spolu v dobrom a hlavne v zlom . Posledné dve, tri série som si obľúbil najviac ,, otca rodiny ", áno toho najväčšieho darebáka, ktorý predsa len ukázal tú lepšiu tvár a hlavne mal skvelé , priam filozoficky múdre a trefné hlášky  . Normál je mi smutno, že táto nenormálne normálna rodina skončila.A tu je jedna z nich:Frank výnimočne išiel do školy skr jeho syna Carla, ktorý šikanoval spolužiakov a takto ho obhajoval .(Carl ve škole zmlátil několik dětí a Franka si pozvala ředitelka. Ten ho obhajuje.)Frank: Šikana je nezbytná část každého ekosystému. Učí děti houževnatosti. Svět je tvrdý místo. Šikana je jako očkování. Je to vakcína. A vy malí smradi se máte naučit vyhýbat lidem jako je můj syn. Tohle se naučíte, když dostanete čočku od šikanáře. Proč myslíte, že Steve Jobs dopadl tak skvěle? Šikanáři. (Mluví k jednomu z dětí.) A garantuji tady juniorovi, že bude mít tu největší kočku, až mu bude 30, protože byl dneska šikanovanej. Chcete aby děti dosáhly vrcholu? Můj syn bude za 10 let sbírat u silnic odpadky v oranžové uniformě. Vaše děcka budou na medině léčit rakovinu a vrznou si. Nemáte zač.Carl: Co když chci taky léčit rakovinu?Frank: Budeš rád, když nechytneš od spoluvězňů kapavku. ()

Vejujunka

Sice je to pořádně praštěná rodina, ve které bych poslala na převýchovu pouze a jedině otce, který mi místy šíleně leze na nervy a místy mě baví jako nikdo jiný.... ale musím říct, že něco do sebe to teda má! Nemálo se u toho směju a sourozenecká soudržnost mě mnohdy dojímá :) ()

Muad

Vyobrazení světa na Americkém předměstí, které je podle mě daleko pravdivější a vtipnější než drtivá většina minulé i současné sitcomové scény. Shameless US and Lucky Louie is the best!! ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher

24.09.2022

Ve věku osmaosmdesáti let v pátek ve svém domě ve Francii zemřela americká herečka a držitelka Oscara Louise Fletcher. Smutnou zprávu předal médiím její agent David Shaul s dodatkem, že herečka… (viac)