Hriešnici - Série 8

(séria)
USA, (2017–2018), 10 h 55 min (Minutáž: 45–58 min)

Tvorcovia:

Paul Abbott, John Wells

Kamera:

Kevin McKnight

Emmy Rossum, William H. Macy, Jeremy Allen White, Cameron Monaghan, Emma Kenney, Ethan Cutkosky, Steve Howey, Shanola Hampton, Scott Michael Campbell (viac)

oasismanik

Za mňa bohužiaľ jednoznačne najslabšia séria. Presnejšie povedané takto: prvá až siedma boli všetky rovnako geniálne, táto je len nadpriemerná. Neviem ani čím to bude, možno mi len chýbajú staršie postavy, ktoré sa zo seriálu vytratili a tie nové ma nejako nezaujali, možno mi chýba to prehnané, absurdné, čierno humorne drama, ktorého tu bolo akosi pomenej, celkovo bolo v tejto sérií viac pozitivnych okamihov ako doposial v celom seriáli. Na druhej strane to chápem, aj Gallagherovci sa musia niekam posúvať, len je to nečakane smerom k lepším životom a nie do ešte väčších sračiek. Alebo som už toho proste presýtený /začal som to pozerat až keď bolo natočenych všetkych 8 sérií a pozrel som to všetko doslova behom pár dní/týždnov /. Za čo som aj celkom rád, lebo na tú deviatu nebudem čakať zas až tak netrpezlivo, ako keby som to začal pozerat napr. niekedy uprostred piatej. Takže len slabšie 4...ale scénka s Frankom a prstami Debbie patrí k asi najpamätnejším okamihom behom celého Shameless :D ()

SidneyP

Ty Ianovi LGBT sračky šly v téhle sérii strašně na sílu, a celkově jde za mě už cítit větší a větší únava materiálu. Možná je to tím, že si to pouštím po letech hned za sebou a nemám žádný časový odstup, každopádně neustálé dohadování o trojúhelníku V-Kev-Svet, jako to už dělají 3 poslední série, do toho některé další opakující se sračky, tvoří pro mě už jen lehce nadprůměrnou podívanou. ()

Lachtaan

Tenhle seriál mě prostě nikdy nepřestane udivovat. Osmá sezóna byla po mém rychlomaratónu loni v zimě vůbec první, kterou jsem zhlédl celou up to date. Jen s posledními třemi díly jsem si dával na čas až do dnešního odpoledne, které mi smlsnutím všech zbylých dílů za sebou trochu připomnělo ty časy, kdy jsem u zatraceně velkolepých začátků jednoho z nejvýjimečnějších seriálů sjížděl v klidu pět dílů denně. Je úsměvné a zároveň srdcervoucí, kam se dokázali naši Gallagheři dostat. Jak dokázali dospět, poučit se ze svých chyb a najít si cestu k dělání jiných, horších, méně významných, potrhlejších i malicherných. Status nejlepšího seriálu, který jsem kdy prozatím viděl, i po 96 dílech stále platí. Už dopředu vím, že nevydržím čekat až do podzimu na sérii 9., která by nám měla nabídnout už legendární 100. díl. U něho ovšem nebudu předpokládat, že by měl být originální. Tím je totiž celé Shameless. 8,5/10! ()

Streeper

Osmá série nezklamala a pořád si drží laťku krásně vysoko. Je neuvěřitelné, jak daleko se všichni Gallagherovi dostali, když si to vezmete od první série. Nejvíce jsem ale pyšná na Fionu, která ze všeho dokázala vyhrabat na vlastní nohy a je úspěšná a baví jí to a taky na Lipa, že pořád drží a doufám, že to tak zůstane. Musím říct, na to, že je to už 8.série, tak pořád dokáže být vtipná, zajímavá a napínavá. ()