Hriešnici - Série 3

(séria)
USA, 2013, 10 h 53 min (Minutáž: 51–59 min)

Tvorcovia:

Paul Abbott, John Wells

William H. Macy, Emmy Rossum, Justin Chatwin, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Jeremy Allen White (viac)

Streeper

Je to tak jednoduché a přitom tak dokonalé. Nechápu, jak seriál i po dvou tak dobrých sériích může být stále tak originální, zábavný a plný neuvěřitelných překvapení. Třetí série je skvělá, líbí se mi Fiona a Jimmy, kéž by to tak zůstalo napořád. ()

Lachtaan

Nezastavoval jsem a s velikou slinou, tekoucí mi po bradě, jsem jel jako fanatik dál. Už nedokážu přesně definovat, zda úžas této vytříbené dramatické komedie mírně klesal nebo stále stoupal, já jsem se ale pořád královsky bavil a díly na kontě zhlédnutých přibývaly rychlostí světla. Nestíhal jsem ani být fascinován tím, jak jednoduchá zápletka dokáže předčít seriály plné samozvaných mindfucků a honiček po údajně drsných záporácích. Bohatě stačí téma, které píše život sám. A které se může jakýkoli den týkat každého z nás. 10/10 ()

kubas369

8/10. Není to horší než druhá řada, jen jsem si už zvyknul na to jak tvůrci zacházejí s postavami.  Jsou dobře napsané, na mne ale nejvíce fungoval vždy ten šok, čím si museli projít. ()