Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

VojtaMarek00

Pokračování přijatelné, určitě ne nejpovedenější, jak to tak u druhých dílů býva (viz. Shrek). Chloe válí, ale sama to celé neutáhne. To by platilo i kdyby na 100% váleli všichni herci. Ne, že by šlo o film vycucaný z palce. Jen už to není tak dobré. Ale podívaná pořád příjemná! ()

boombang

Carrey měl pravdu, toho násilí je ve filmu moc. Ubylo nadhledu a vtipu a přibylo krve a teenagerek. A v životě bych nečekal, že mi v nějakém filmu bude chybět Cage. Tři hvězdy za: (občas) dobrou akci, dámy Moretz a Booth a Jima C. ()

otilrak

Kick Ass 1 svržen! Nevěřil jsem, že je to možné, ale druhý díl jedničku zadupal do země. Prostě a jednoduše: Masakr, Masakr a zase Masakr! ()

vlKousek

Do scény, v níž umře kapitán to bylo skvělý, fakt jsem se bavil. Od tohoto okamžiku se film změnil v hloupou vyvražďovačku se spoustou krve a nevtipných scén. Škoda, přeškoda... 60%. ()

spaca888

Tak dívat se na to dalo... Nářes jako jednička to ovšem zdaleka nebyl.Místy jsou scény přišli přehnané a celkově tomu něco scházelo. Nejvtipnější částí filmu mi přišli přezdívky superpadouchů a to se na mne nezlobte to prostě nestačí. ()

victt

Act like a bitch, get slapped like a bitch. Jeff Wadlow nám pekne "nakopal zadky“ a ponúka kvalitné pokračovanie, ale, nie až tak dokonalé aké sme mohli vidieť u Matthewa Vaughna. Je to hlavne preto že niektoré scény pôsobili strašne “lacne“ (mierim hlavne na scénu s dodávkou kde je Mindy na streche). Taktiež sa trochu stratil ten svojský humor. No, na druhú stranu opäť ponúka množstvo brutality, hlášok a množstvo superhrdinov. Obsadenie je znova úžasné. Chloë Grace Moretz nám pekne vyrastala (takže je sa na čo pozerať). A už len ako povedala Hit-Girl Show's over, motherfuckers. ()

ratpile

Když si někdo dělá z komiksových příběhů prdel, a zároveň úplně klasický, vážně míněný komiksák vypráví, trochu se to prostě pere. Pár scén ale bylo fakt bez skrupulí, vtípky a eRkové scény pobavily (Chloe Moretz ve škole). Jednička byla každopádně větší nářez s jasnější vizí. Hra na vážnější notu to zkrátka trochu zevšednila. p.s. Vizuálně to místy působilo dost lacině. ()

Fungore

Film se snaží být tak moc cool, až se zdá být přeplácaný a přehnaný. Klasická dvojka...více všeho. Kvalitu prvního dílu to ztratilo, ale jde o důstojné pokračování. ()

BoB.2

Jednička byla přesně podle komiksu a stala za prd ,u dvojky se stalo to co u filmu Wanted scénárista a režisér si mysleli že to zmáknou líp než autor komiksu a tak to stojí za úplný prd a z komiksem to má pramálo společný. ()

PAVLIS

50% Dějově ještě větší kravina než jednička (hýrou dětičky jen tak, lusknutím prstu, jsou na mě fakt moc) a k tomu bez její výjimečné akce. Celé to od podprůměru občas zachraňují silně nekorektní vtípky a charismatická Chloe. ()

darthvader77

"POZOR SPOLIERY"Kick-Ass 2 nabídl to co jednička. Spoustu kůl hlášek, magorů v maskách, krvavou akci a skvělý příběh. Ale narozdíl od jedničky film má dost nevyvážené tempo(první polovina se dost liší od té druhé, přechod by měl být rovnoměrnější ne aby se vše změnilo v jedné vteřině. Charismatického sympaťáka Jima Carreyho si člověk ani nestačil než ho odpravili, i když na druhou stranu to bylo stejně dech beroucí překvapení jako Red Wedding v GoT, kdo viděl ví o čem mluvím. Mnohem víc by se mi páčilo zabít ho až na konci filmu(třeba ve skvělé finální bitvě), když už vůbec. Nicméně film je neobyčejně temný ve stylu TDK(zatýkaní hrdinů, masakr policejních aut Matičkou Rus, smrt Davova táty, útěk Mindy ). Takže o jednu hvězdu horší než jednička nicméně pořád dobře odvedená práce i přesto, že má poněkud nevyvážené tempo, takže vřele dopuručuji. ()

Vanguard77

Zklamání... Pro mě jednoznačně slovo, kterým bych vystihl Kick-Ass 2. Tatam je lehký až žertovný a kontroverzní tón brutálních bitek a amputovaných končetin, vystřídaly jej moralizace a společenská korektnost. Ano, v Kick-Ass 2 pořád je dost brutality, občas přijde scéna, kde se filmaři vyřádili, ale jinak... působí to jinak, těžkopádněji, utahaněji, nudněji... Hlavní záporák Marka Stronga z jedničky byl super, jeho synátor je opravdu jen "džouk", kterým byl už v jedničce... Rozšíření skupiny "superhrdinů" a "superzáporáků" taky moc nepomohlo... Na Carreyho jsem se těšil, bohužel mi přišel tak nějak nevyužit jeho potenciál, jedinou vtipnou scénu uvidíte už v traileru. A pak tu máme celou tu zhovadilost, kdy se Hit Girl snaží zapadnout mezi vrstevnice a s tím spojený půlhodinový trailer na její příští biják, remake Carrie... Chtěl jsem mít Kick-Ass 2 rád, doufal jsem, že tomu zůstane ten drive prvního dílu, ale ten vyčpí během prvních pár minut a to co zůstane vypadá proti jedničce jako mladší, menší, chudší, retardovanější, bratříček na vozíčku... s jedním varletem. Po dlouhé době zase lituju peněz za lístek. PS: Pro všechny z Vás, co si tu libujete, že to Wadlow zvládl ve stylu Vaughna, mám jednu otázku... To jste u prvního dílu chrápali nebo whatdafuk? ()

Muzaffer

Jedna parta teenagerů si hraje na "hodný" superhrdiny a druhá na "zlý". Během filmu se tak nějak různě šarvátkujou, což se samozřejmě neobejde bez brutálního násilí a různých "cool" hlášek...hrozná slátanina... ()

gicous

Vypadá to, jako když dáte náctiletému děcku třicet mega a ono si nadšeně natočí film. Přitom šíleně skáče příběhem, střídajic žánry s takovou volnomyšlenkářskou náladou, až je to vlastně i zábavné. Chvilku komiks, chvilku romantika, chvilku komedie, chvilku parodie, chvilku brutálně krvavý thriller, chvilku akční film, chvilku drama. Jestli se rozhodnu Kick-Ass 2 hodnotit, tak potom jedině prostřednictvím srovnání s podobně šílenou jizdou a tou byl první díl. Tady bohužel selhává na plné čáře. Nejvíce ztrácí v akčních scénách, které dokázal Vaughn natočit s nenapodobitelnou vynalezavostí, dravostí a lehkostí. Další propastný rozdíl mezi oběma díly je plynulost děje. První díl si dokázal udržet tempo, žánrovou příslušnost a gradaci po celé trvání. U Kick-Ass 2 je celý příběh nevyrovnaný, nakonec končící ve slabém finále jako vystřiženém z nějaké televizní bžundy. Zbývá doufat, že je tento díl horkotěžko důstojným zakončením celého Kick-Ass fenoménu na poli filmového komiksu. Ledaže by se třetího dílu ujal sám Vaughn. 6/10 ()

BadAs

woooow velké překvapení,ono to funguje a zkvěle..ano není to mathew Vaughn a to si pište že Mathew Vaughn by to vytáh ještě o půl třídy víš .-) každej věděl že Mathew vaughn se nedá nahradit a tak hledaly někoho kdo to uděla po svím a zároven nepošpíní odkaz Mathewa.-) a to se povedlo..docela sem se bál toho jak to zvládne Jeff Wadlow,jeho nikdy to nevzdávej je sice paradní film který milujem .-) ale i tak ...do kina jsem šel dost na vážkách a ono to bylo super od první sceny která odkazuje na jedničku ,narozdíl od Mathewa nemá tolik napadů a tak věrně kopíruje komixovou předlohu a přidavá dva tři menší nAPÁDY ktere neurazí plus jeden kurevsky nesmělí blitkobušek který Ale nakonec není vubec zlý .-).-D..Chloe je zde zkvělá zamilovat se do ní je fakt lehký řešení dívčích problemů,hledání sama sebe a nakonec se to povede jsem hit girl chráním tohle město nemám normální život ale i tak to stojí za to protože tohle jsem já a jdu nakopat vsem prdel už vím kdo jsem yeees !!!!! dostává nejvice prostoru spolu s motherfuckerem Chrise plasse .-) motherfucker zcela vládne jako zaporák je nezkutečne zabavný a co to kurva..on je charizmatický zmrd co si jde tvrdě za svím i přes mrtvoly přátel a hněv strýčka .-)...mám peníze a vladnu .-)..plukovník jima careyho je simpaták a badass v jednom..velký překvapeni stejně jako nicholas cage.-) velký návraty dvou velkých osobností devadesátek .-) kick ass samotný a aaron johnson dostane mín prostoru ale neurazí je dobrej,simpatickej a přibral nám na váze a hlavně svalech ..po pravdě je to jeden z nejhezčích hercu co znám .-) poslední hromadná bitka je absolutní vrchol.-) gradující jedním z nejkrajším filmovým polibkem .-)...soundtrack je klasiicky neobycejně dobrý ...velmi emotivní scéna obětujicího se otce kick asse za život svého syna .-).-) moc pěkný film a desítka nej roku ....a nenechte se zmást keci o tom že trojka nebude .-) už ste viděly batmana bez temného rytíře? trojka je v plánu je napsanej scénář už,produkce má zajem a ztále tu je petice za kick ass tři a jeho režirováním vaughnem .-) už je přes milion podpisu z celého světa tak se připojte .-) ()

Vykuk

Jednička byla něco nového a balancovala na hranici znechucení a úžasu, kdy u mě zvítězilo to druhé. Tady je to obráceně. Film působí vážně tam kde nemá a naopak. Všechno je jaksi za běhu, k žádné postavě jsem si nenašel cestu. Je to totální zhovadilost, Pár věcí je na tom i tak fajn, proto nehážu do koše, ale zklamání to je. ()

johny95

Ten scenár je stále ,,libovej", na kolená to však zráža tuctová réžia a strašne lacný look celého filmu. O herecké výkony nešlo ani v jednotke, ale tak, všetci herci hrajú dostatočne dobre na to, aby neotravovali (Carreyho epizódna úloha potešila) a Mintz-Plasse je ako MotherFucker jednoznačne najlepšou postavou filmu. ,,Jsou to moji parťáci. Můžou poslouchat." ,,Nejsou to parťáci, jsou to prostitutky a svědci." ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)