Jak chutná úspěch

všetky plagáty
Česko, 2010, 10 min

Účinkujú:

Zdeněk Pohlreich

Můžete říci, že jste v životě dosáhli nějákého úspěchu? Tímto tématem se zabývá nový pořad Zdeňka Pohlreicha, kde představuje lidi z nejrůznějších odvětví, kteří určitého úspěchu dosáhli. (Jigsaw88)

castor

No, asi tak, že ho z nás nikdo pořádně nikdy neochutná!! Parazit tahající čísla do koláčů sledovanosti díky aktuálně populárnímu moderátorovi.. Jenže tohle je úplně mimo mísu, na které úplně selhala dramaturgie!! ()

MM_Ramone odpad!

No nie! V TV Prima sa zrodila nová hviezda. Zdeněk Pohlreich začal v tejto súkromnej televízii s kuchárskou reláciou "Ano, šéfe!". Čo je pomerne originálna reality show. Hlavne vďaka svojráznej povahe moderátora. Rešpektujem ho ako skúseného, profesionálneho kuchára, ktorý sa stal vo svojom povolaní majstrom. Takže do relácie o varení je dobrou voľbou. Ale čo má znamenať toto?! On, chlap, ktorého slovná zásoba je plná vulgarizmov a jeho komunikácia s ľuďmi je na úrovni pripitého nedoštudovaného murára, chce robiť rozhovory s úspešnými osobnosťami. "Ako chutná úspech"? Vyjadrím sa ku tomu rétorikou Zdeňka Pohlriecha: Chutná to jak hovno, ty vole. Sračky skurvený. Do prdele s tým, ty vole. Odpad! ()

U.Tarare odpad!

Ševče, drž se svého kopyta. Tohle není pořad o vaření a tak nevim, co tam Pohlerich dělá. Pořad je akorát desetiminutová reklama s vlastním moderátorem, který pochválí a odkejve všechno, jelikož rozumí pouze knedlíkům. Tohle tedy ne. ()

Kratoc odpad!

Byl by to poměrně zajímavý pořad, kdyby ovšem neměl tak tragického moderátora, který viditelně tápe v otázkách, neví na co se pořádně zeptat a vůbec jak uchopit tento koncept. Zcela viditelně je to postaveno jenom na momentální popularitě Z. Pohlreicha, který ovšem pro čistokrevné moderování rozhodně nemá vlohy. Možná, kdyby dramaturgie postavila celý koncept na tom, že Pohlreich si nějakého toho úspěšného podnikatele pozve k sobě do podniku, uvaří mu nějaké jídlo a ještě s ním pokecá o kšeftě, tak by to bylo lepší a sfoukli by tak dvě mouchy jednou ranou (pořad o vaření s receptem a povídání o byznysu). Pozitivem vnímám, že pořad trvá 10 minut. Což je skoro méně než blok reklam a člověk si tak stihne třeba uvařit kávu ;) ()

Luk Skywalker

Deset minut je na rozhovor málo, ale aspoň se dozvím, s čím vším se dá dosáhnout úspěchu a Zdeněk Pohlreich má působit v tomto pořadu jako rozhovor mezi dvěma úspěšnými, jinak si jeho účást nedovedu ospravedlnit. ()

FireTight

Aneb kde nám soudruh z Café Imperial udělal chybu... Tenhle pořad ve své podstatě není vůbec špatný, ale vidět Pohlreicha, jak se snaží věcně diskutovat s lidmi, kteří opravdu něco dokázali a vybudovali si své "impérium" podobně jako on, je trochu zvláštní pohled. Dvě hvězdičky jsou tedy opravdu pouze z úcty k účinkujícím, možnosti podívat se na zajímavá místa a za nápad. Zdeněk tu zkrátka působí jako pěst na oko a myslím si, že i on tuší, že to nebyl ten nejlepší nápad. ()

Queendom

Co? Proč? Tak jako zas vocaď pocaď, Zdeněčku. Že děláš pořady o vaření, to beru, je to většinou i sranda. Ale drž se svýho kopyta, jinak si začnu myslet, že ti ta sláva stoupla do hlavy. ()

Honzyg

Trochu nuda. Prakticky veškeré kouzlo osobnsti Zdeňka Pohlreicha, které z něj vyzařuje v kuchyni, z něj v kancelářích prezentovaných osobností vyprchává. Producenti zjevně nadhodnotili jeho kult. To zrovna tak mohli do stejné role obsadit třeba Tomáše Řepku. ()

baby1978

Od televize Prima to byl jednoznačně přešlap vedle spustit tento pořad. Akorát si úspěšní (nebo ti, co si to alespoň myslí) podnikatelé dělali zadarmo reklamu a některým to bylo houby platné. ()