Dlhoroční priatelia David Lackwood (Jason Bateman) a Mitch Planko (Ryan Reynolds) žijú každý úplne odlišným spôsobom života a občas sa im zdá, že by sa najradšej ocitli v koži toho druhého. Dave pracuje ako právnik, je ženatý, doma má tri malé deti a pre seba vôbec žiaden čas. Mitch je „béčkový“ herec, ktorý sa zaujíma o ženy a mení ich častejšie ako ponožky. Jedného dňa sa stretnú, poriadne opijú a potom spoločne močia do fontány v parku. V tej chvíli ich oboch napadne, že by chceli žiť život toho druhého. Náhle zahrmí, zhasnú sa svetlá a keď sa na druhý deň zobudia, zisťujú, že ich duše sa vymenili... (TV Markíza)

Kusic

Víc ohraný téma snad už nemůže být. Dva kamarádi si navzájem závidí své životy a přejou si, aby si je mohli prohodit... světe div se, nadpřirozeno zapůsobí a každý se druhý den ráno probudí v kůži toho druhého. Že ste už podobný příběh slyšeli? Určitě... postupem filmu postavy začnou přicházet na svoje priority a zjišťují, že vlastně předtim byli spokojení, o to tu ale ani tak nejde. Celou dobu sem se nenudil a vážně se bavil, po dlouhé době sem se u komedie i zasmál (parkrát i výbuch smíchu) a to je v dnešní době už ohraných komedií docela rarita. ()

Stuck

oproti ženským výměnám je tato o hvězdičku lepší.. žádný zázrak nečekejte, ale vtip by se tu našel.. oddechové k večeři.. ()

Dreamer

Nenechajte sa znechutit (odpornym fekalnym) dejom v prvych troch minutach a vlastne aj trapnymi pokusmi o vtipy prvu polhodinu filmu. Tiez odporucam neobedovat/nevecerat aspon na zaciatku filmu (po tom vas to prejde). Chvilu som myslel ze to bude dalsi odpad, ale... Potom sa na to uz da pozerat, komedie je malo, ale nejake zablesky tu su, je to skor rodinny film, priemerny, ak by som nepocital prvu polhodinu tak dokonca nadpriemerny, ale film musim hodnotit cely, takze za rodinnu komediu davam 60%. ()

JGK

Ze zacatku jsem opravdu myslel, ze to nedokoukam... Rikam si, jak tohle muze Ryan po poslednich jeho snimcich natocit. Jenze pokud vydrzite prvni napor uchylaren, zacne to najednou vsechno krasne slapat, postavy jsou nahle usite hercum na miru a fory pretazene do extremu, ktere by jindy umocnovaly bidu, pridavaji dalsi a dalsi grady, aniz by prepalily vystupnovani v dejove lince. Chemie postav zacne pracovat, a vy i kdyz vite, jak to cele dopadne, nakonec vas potesi nejen to, ze to tak opravdu bude, ale take ze se happyend krasne roztahne v case... U me dnes zasah do cerneho. ()

mseet

Change-up má všechny nešvary tohoto typu komedie - naprosto nesmyslný (nadpřirozený) spouštěcí moment celé zápletky, pricip prohozených rolí, blížící se důležitá pracovní událost v ohrožení (snad pokaždé je to fúze), postupné prozření typu "ten život, na který jsem tolik nadával, je vlastně hrozně fajn", vtipy na hranici vkusu, trocha patosu a rodinných hodnot. Takhle to vypadá tak maximálně na dvě hvězdy... Byla tam ale kromě toho všeho také řada povedených fórů a hlášek a člověk se tam občas najde, takže v mezích výše nastíněné škatulky - 70%. ()

Desmi

Výborná teenage komedie, vlastně jedna z nejlepších, kterou jsem v posledních letech viděl. Narozdíl od mnohých TOP filmů vás neunudí k smrti a je opravdu zábavná. Vtip je sice založenej převážně na vulgárním vyjadřování, ale tohle já kurva právě hledám ! ()

misiaq

ako rodic musim prehodnotit potencial tohto nenapadneho filmiku. Tie deti Dave Lockwooda nemali chybu! inak vsetko ostatne uz tu bolo asi 10000000000000000krat... Vymena dusi dvoch rozdielnych ludi. Jeden napacha druhemu v zivote sarapatu no nakoniec to vsetko dopre dopadne a kazdemu sa vrati jeho telo spolu s zivotnou vyhrou. Ani nepisem spoiler alert pretoze to je dejova schema kazdeho podobneho filmu. ()

ludovit14

A vraj komédia. Možno tak pre úchylákov - a to vôbec nie je sranda!HOD:40%.Je to film z oblasti výkalového humoru, fekálnych scén a niekoľkých gagov s detskými hovienkami okorenený scénami s natáčaním porna-je to dosť úbohe.PS:veľká škoda času!!! ()

kolodej1

nebylo to zrovna dvakrát intelektuální, vysloveně oddychovka, u které není třeba moc přemýšlet. Ne všechno se povedlo a některé fóry byly dost do trapna, především začátek byl dost strašidelný. Ale pak už se to dalo a bylo to fajn, nemohu si pomoct, ale některé vtípky byly i velmi vydařené. 70% ()

Ironhead

Manzelka ma opravdu zachvaty a rozvodovy stavy z toho, ze ji jeji "manzel" po deseti letech nema rad, coz poznala dle toho, ze ji uz tejden (opakuju JEDEN TEJDEN po tech deseti letech manzelsvi) nevosukal?!? WTF ()

anarya

Musím přiznat, že jsem napoprvé vypla po začátku. Po pár měsících jsem si film znovu pustila a při překonání prvních minut jsem se začla bavit. Je to holt komedie: bláznivá, přisprostlejší, ale v zásadě správňácká. Vypněte mozek a začněte se bavit! ()

buchannon

Opravdu svěží a nápaditá komedie. Jistě, toto téma už tu párkrát bylo a určitě párkrát ještě bude. Ale po delší době film v televizi, který mě připoutal do křesla (v mém případě do postele :). A navíc supersexy ženský v čele s Olivií Wilde. Takto hodnotím abych vyvážil část těch, kteří dali méně než tři hvězdy. ()

v.indruchova

Já mám tyto typy filmů fakt ráda, ale tady tento je jeden z nejhorších. Celkem jsem se na tohle těšila, ale ten týpek co mluvil jako kanál a choval se fakt trapně v hlavní roli, to pro mě "zabil". ()