U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí. (Netflix)

Arsenal83

Človek sa až čuduje, koľko scenáristov a spisovateľov sa proste chytá tej istej témy a povie si, že na tom zarobím. A on fakt na tom zarobí. Ešte aj do filmu dajú tú istú herečku, ktorá si už telo raz menila. Niektoré vtípku aj vyšli, ale inak je vianočný podtón krásne podkreslený tak originálnymi vtipmi ako prdenie a grganie, takže vianočný punč sa mení na obsah čriev fuč, no ale ak niekoho zaujíma Jennifer Garner ako rihá, že jej ani Rihanna nekonkuruje, tak si poslúžte. ()

BMW12

Scenáristé nepřišli s ničím novým, prohození těl už tu několikrát bylo. A když se opakujete, tak úspěch mít nemůžete. I tak se jedná o povedenou vánoční jednohubku, která vás před Vánocemi pobaví, ale vícekrát si to pouštět nechcete. Film táhnou především Jennifer Garner a Ed Helms, díky nim je tato komedie celkem v pohodě. I když já se u toho více stresoval, než smál, protože každý ze členů rodiny měl důležitý pohovor/zápas/přijímačky/koncert a bylo jsem napjatý, zda jim to vyjde či nevyjde. ()

claudel

Ke komedii tohoto typu potřebujete dobré herce a hlavně komiky. Tady jednoznačně válí Ed Helms, ten nezklame snad v žádné komedii. Vedle něj musím vyzdvihnout Emmu Myers, umí být nejen roztomilý vlkodlak, ale také upjatá matka tří dětí honící se za povýšením. Velmi příjemná vánoční zábava. ()

M.i.k.e

standardní body swap taškařice, která jede podle těch nejohranějších not a využívá ty nejprovařenější klišé. Je tu vlastně všechno co si divák, který viděl alespoň jeden podobný film dokáže představit. Rodina která spolu moc nekomunikuje, prohození těl rodiče s dítětem (a taky psa s dítětem což je originální, ale není to zas taková sranda a nikam to nevede), lidi chovající se po prohození jako kdyby zrovna vylezli z jeskyně a samozřejmě potřebné procitnutí a ponaučení na konci po kterém se všechno spraví a všichni budou happy. Kdo má tenhle druh "ztřeštěných" komedií - ve kterých se často jede dost na sílu - rád, ten bude spokojen. Pár dobrých fórů tu je, Ed Helms hraje Eda Helmse a Jennifer Garner si dala s prstem v nose další bojující matku. Na jedno mrazivé odpoledne je Family Switch celkem ok, nicméně že bych se k němu chtěl někdy vrátit jako ke klasikám typu Big nebo Freaky Friday se rozhodně říct nedá....50% ()

TheEvilTwin

Doslova učebnicový příklad netflixácké generické, zbytečné, šablonovité komedie, která se dá zařadit do škatulky “jen abychom něco před Vánoci vydali”, u něhož jsem byl skálopevně přesvědčen, že víc jak dvě hvězdy si u mě určitě nevyslouží. A vysloužil, a to i přesto, že sice opravdu splňuje všechny kritéria hloupého a zbytečného, ničím nepřekvapujícího filmu, ale na druhou stranu mu nadšeně nemohu upřít, že jsem se bavil. Humor je jednoduchý a přiblblý, ale mě namíru sedí, body swap sice nevyužívá ve velkém procentu nic neviděného, ale swap batolete se psem je prostě geniální a tohle mě bavilo úplně excelentně, takže i přes velké nedostatky a charakteristiky netflixovské ptákoviny jsem rád, že mohu hodnotit úplně obstojnou 3hvězdou bez větších výčitek. ()

• CC (Emma Myers) nemohla být povolána do národního týmu USA tak, jak je prezentováno. To je pocta, které se dostává skutečně jen profesionálům nejvyšší úrovně. Vzhledem k implicitní úrovni dovedností by potenciálně mohla být povolána do týmu do 18 let, ale i v takovém případě by šlo o krátkodobou a sezónní poctu, nikoliv o práci, kvůli které se stěhujete natrvalo. Lepším/pravděpodobnějším scénářem by byla klasická cesta vysokoškolského stipendia nebo příchod místního profesionálního týmu, který by ji chtěl podepsat. (Johnny.ARN)
  • Vyrovnané planety, jak je vidíme na noční obloze, jsou příliš jasné a příliš blízko u sebe, když je vidíme v dalekohledu. (Johnny.ARN)