Dilema

• Slovensko Manžel, či milenec? (viac)

Ronny Valentine (Vince Vaughn) a Nick Brannen (Kevin James) sú najlepšími priateľmi už od vysokej školy. Teraz spolu vedú firmu, ktorá sa zaoberá vývojom automobilových motorov. Zatiaľ čo Nick je technologický génius, Ronny svojim obchodným talentom nápady perfektne predáva. Práve uzavreli zmluvu s obchodným gigantom, Nickovo manželstvo s krásnou Geneve (Winona Ryderová) šliape ako hodinky a Ronny sa konečne chystá požiadať o ruku dlhoročnú priateľku Beth (Jennifer Connellyová). Všetko sa však úplne pokazí, keď Ronny pristihne Geneve pri nevere s potetovaným svalovcom Zipom (Channing Tatum). Má povedať Nickovi pravdu a brutálne tak raniť najlepšieho priateľa, alebo má predstierať, že nikde nebol a nič nevidel? Ronny sa rozhodne kamarátov vzťah zachrániť, a tak zaútočí na Geneve a jej milenca, čím spustí lavínu komických nedorozumení a zmätkov, ktoré paradoxne najviac ohrozujú práve jeho. Pravda občas bolí, keď sa však zatají, môže bolieť ešte viac. (TV JOJ)

dEst28

Celkem solidní oddychovka s fajn herci, škoda, že tu nejde hodnocení 2,5 hvězdy, protože to by odpovídalo, v takových chvílích rozhodování u mě rozhoduje hudba, takže nakonec dávám 3hvězdy kvůli soundtracku ale v tomhle případě i díky hokejovým vložkám :) ()

Petulka88

S Ronem Howardem to jde rychle z kopce. Nechápu, co tady chtěl vlastně natočit. Ona to totiž není ani komedie ani drama, oboje vůbec nefunguje.Je to nevtipné, bez emocí, bez náboje. Snad jen to herecké obsazení stojí za zmínku. ()

Kenty

1 hvězda za Channinga a Winonu a mínus 3 hvězdy za Vince. Většího sebestřednýho blbce nenajdete. Film nemá pořádnou zápletku a nezaujme. Hlavní téma: nevěra, chlapské kamarádství a auta pro fanoušky. ()

TheRay97

Zajímavé je, že ačkoliv se The Dilemma považuje za komedii, ve skutečnosti se člověk moc nezasměje. Téma se dá považovat za velmi vážné, než aby bylo k smíchu. Jsou tam dva týpci, kteří trochu připomínají Pata a Mata ve zručnější verzi a řeší se věc, která je ve společnosti tak častá, že se nedá považovat za "tabu". ()

odvedle

Veselé a vtipné ako dialógmi, tak situačne... vcelku podarené výkony hercov, i keď miestami priateľský vzťah medzi Ronnym a Nickym je až otravný a príliš v popredí (napr. keď sa Nickovi Geneva prizná, že ho podvádza, tak výčitky smerujú hlavne k Ronnymu, pričom asi každý chlap by najprv žene naložil - slovne určite), ale chémia medzi hercami je výborná, a tak hoci hlavná dejová línia je jednoduchá a priamočiara, komédia je vcelku dobrou občerstvujúcou jednohubkou. ()

dj_kure

Nebylo to ani vtipné, ani zajímavé a bohužel ani moc krátké. Hodně slabá komedie, kterou fakt nedoporučuji. Dokáže leda nasrat. 2* (40%) ()

TommyDiamond

Těšil jsem se na pořádnou komedii u které se zasměju a pobavím. Jenže místo komedie mi bylo servírováno drama s komickými výstupy Vince Vaughna. Neříkám,že se mi film nelíbil,ale na to jak jsem se těšil jsem byl zklamán. Film byl obsazený celkem hvězdně a každého z nich jsem viděl určitě v lepších filmech. Navíc na Kevina Jamese byla jeho role až moc vážná. Víc mi sedí v takových trhlých komediích. Celkově 50% ()

KdG

Tuctová komedie která ničím nepřekvapí. Jennifer Connely je pořád ještě celkem kočka, na to že jí je přes 40 let. ()

Chasida

Hodně oddechová záležitost, ale když milujete (jako já) Jennifer Connelly, tak ji musíte vidět. Jinak to není ani moc vtipné, ani nic moc dalšího... ()

BUFUU

Škoda, že jsem nebral vážně varování v podobě špatného hodnocení tady na csfd. Asi jsem nechtěl uvěřit, že velká jména (Howard, Connelly a Ryder) by mohla natočit blbost. Naneštěstí mohla. A napsal bych, že je to ještě horší než vyplývá z místního hodnocení. ()

Kreins

Výborný film. Dobre som sa bavil nasmial. Kto nic neocakáva, má rád hercov čo vo filme hrali, nech si radšej ostatné komentáre nevšíma a vyrazí do kina. Možno ma vysmejete ale v niektorých úsekoch filmu som si pripadal že pozerám woodyho allena :) ()

jafuska

film, který je prostě otřesný,všechno bylo trapné, kdyby aspon ve filmu byli nějaké vtipné chvíle, ale ani to ne, a ani se tomu nedá divit, jakmile se ve filmu objeví herec Vince Vaughn, je hned jasné, že to bude praštěná komedie, a tento film takový je, dost jsem se u toho nudila, žánr, který mě nemůže nadchnout, rychle zapomenout, že jsem se na to vůbec podívala. ()

mirkath1

Ale jo, stojí to za zkouknutí, no sice jen jednou, vracet se k tomu asi nebudu. Mohli tak 20minut seknout, chvílemi to bylo trapné :) ()

Tominni

Příběh dvou skvělých kamarádů, který ohrozí nevěra manželky jednoho z nich. Pak už se řeší jen základní otázka. Má to přítel příteli říci? Film bohužel balancuje na hraně mezi komedií a dramatem, ale ve výsledku to není ani drama ani komedie. Až se snad ani nechce věřit, že tohle bylo v režii Rona Howarda….. ()