30 minút alebo menej

• Česko 30 minut nebo méně (viac)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiálny text distribútora)

mala_kea

Ne moc nápadité, pouze disponující slušným počtem podařených vtipů. Ve výsledku tedy slušná žánrovka, na kterou si ale za pár dní jen těžko vzpomenu. ()

Rokle

Opičky, plamenomet... fajné. Krátká stopáž je tak akorát na relativně "levnější" zápletku. Milostná zápletka je zbytečná. ()

Hapretor

Na jedno kouknutí a zabití večera ok. Na uspání. Vtipné to docela je, blbé to úplně není. Ale stejně bych viděl radši něco onačejšího. Jenže pouštět si "Uprchlíky" (ty z Francie) pořád dokola, je už taky nuda. ()

drankeryth

Typicka komedialna jednohubka na jedno vecerne posedenie pri dobrom pohari pivka a popcornu:) Pristihol som sa, ze som sa obcas nad tymto filmom pousmial. Malo to svoje kuzlo, kde nechybal humor, akcia a dobry vyber hercov, ktory tomu dodali ten spravny smrnc, aby ste sa pri tom extra nenudili. ()

Heroine

Moc si na takovýhle komedie nepotrpím. Je to takový hysterický a uřvaný, stojí to na nějakým přiblblým nápadu, a pak už jenom divák čeká, jestli se nějaký vtip podaří nebo ne. A samozřejmě většinou ne... Dám hvězdičku za Eisenberga, ale bez něj bych na to ani nekoukala. ()

MickeyStuma

Svižná akční teenagerovská komedie plná absurdit, humoru a vulgárních slov. Po celou stopáž děj uhání jak naplno rozjetý vlak a nenechá takřka vydechnout. Skutečně ta necelá hodinka a půl uběhne tak rychle, že si toho téměř nelze ani všimnout. Prostopášný humor, sex vtipy, a vulgární slova, jsou hlavními tahouny celého dějství a vskutku zcela vyrovnaně. Ruben Fleischer dokázal vše tak pohotově ukočírovat, že to jedinkrát nezapadne do trapnosti, unylosti nebo zmatečnosti. Jako celek snímek drží naprosto pohromadě, což je dáno hlavně tím, že se tu příběh nezdržuje vedlejšími dějovými linkami, které by takové tempo jenom brzdili. Ruben Fleischer a zbytek filmového štábu udělali kus dobré filmové práce. A i když je český dabing ve sprostých slovech přeci jen očekávaně umírněnější než zní originál, není snímek vhodný pro ty diváky, kteří vulgarity ve filmu prostě nesnáší. ()

Olík

Poslední dobou bylo natočeno mnoho podobně laděných filmečků. Filmečků správně ujetých, filmečků v dobrém slova smyslu nahlížejících za hranice dobrého vkusu, filmečků čpějících levným pivem, marihuanou a močí, filmečků neberoucích se až příliš vážně, filmečků v kterých si přímo rochní Danny McBride. Bylo jich (a bude) mnoho, ale Do třiceti minut nikdy nebude zmiňováno jako čelní představitel tohoto žánrového šuplíku a to z toho důvodu, že se na můj vkus drží až příliš blízko zdi. Vedlejší role Azize Ansariho? Pro tento žánr dobře zvolené, dobře zahrané. Nakonec i ten Nick Swardson v rámci možností ušel....a toho teda vůbec nemusím. Problémem jsou pánové Jesse Eisenberg a Danny McBride. Eisenberg tím jak se jeho projev bojí přitlačit na pilu a jinak opět 100% McBride malým prostorem, který mu byt dopřán. Ruben Fleischer umí lépe....vzpomeňme na jeho Zombieland. Ten také kdovíjak nepřetékal originalitou, ale měl obrovské koulezlo (pro neznalé esperanta jde skutečně o složeninu slov koule a kouzlo:D).......Do třiceti minut ho má také, ale poněkud drobnějších rozměrů. ()

Torgal

Fleisher sa pokúsil napodobniť nečakaný úspech svojho Zombielandu, znovu obsadil do hlavnej úlohy Jesseho Eisenberga, no výsledok už ani zďaleka nepôsobí tak čerstvým a originálnym dojmom. Postavy sú uletené, ale inak vcelku nezaujímavé a kadencia vtipov je menšia než by sa patrilo (navyše tých skutočne dobrých je ešte menej). Potešila kopa popkultúrnych narážok (najlepšia bola Eisenbergova na Facebook, vzhľadom na jeho rolu v The Social Network :). Celé je to vlastne taká drsnejšia komediálna rutina, ktorá rýchlo upadne do zabudnutia. 6-/10 ()

Kingjiri

"Mě na plese PPK'oval." "Cože tě?" "Prstil Přes Kalhotky.“ Docela milý překvapení, ve kterým má Danny R. McBride podobnou roli jako v Your Higness, takže tu sype jednu sexistickou hlášku za druhou a do toho mu slušně sekunde zmatenej a bombou ověnečenej pizza poslíček Jesse Eisenberg. Je to samozřejmě blbost, nad kterou člověk nemůže moc přemýšlet nebo od ní hodně očekávat. Sprostá, ale přesto sympatická jednorázová oddychovka. V rámci žánru trochu lepší průměr, tři silnější hvězdy, na Zombieland (od stejnýho režiséra) to ale nemá. PS: Po závěrečnejch titulkách je ještě jedna scéna. ()

Dm1tr1j

už keď nič tak aj blbosť musíte prešetriť tak dôkladne aby ste našli niečo zábavné..tak som rpezrel a trochu silene sa bavil ale to už je pri súčastnej tvorbe komédií tiež vysoko hodnotené.... ()

dodona

2 a pol. Pár vtipných scén, dva pekné automobilové "závody", scéna v škole a v banke, Jesse Eisenberg, Fred Ward a Michael Peña - toť pozitíva filmu. Námet vcelku zaujmavý, ale nejak sa to nepodarilo zrealizovať na úrovni (na SVK to ani do kín nešlo). Žiadna katastrofa, ale úspech to teda tiež nie je. Vhodné tak na jedno pozretie. ()

E lan

Obyčejná odpočinkovka, od které člověk nesmí nic čekat a ideálně si také nepřečíst podle čeho se tento film točil. Poté relativně slušná komedie mění rozměr. Je třeba vyzdvihnout hlavní role Ansariho a Eisenberga, to je příjemné sledování... ()

Lukaso1

Není nad to dívat se v tomhle nehezkém počasí na někoho, kdo se má ještě hůř než vy:-). Doporučuji všem kteří mají chuť na film u kterého si příjemně oddychnou a rozumně pobaví. ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (viac)