Bůh měl původně jiný plán, než stvořit Adamovi Evu. Doufal totiž, že Adamovi to vyjde s Lilith. Jenže Adam o Lilith nestál, a tak Bůh stvořil Evu, která se stala matkou všemu živému. Lilith byla zhrzená a přísahala pomstu všem jejich potomkům. A jak to tak vypadá, baví ji to dodnes. (Korbitch)

headcrab

Tak nakonec přecejenom za tři.Ten začátek (cca třičtvrtě hodiny, ehm) byl zbytečně natahovanej.Jenže pak přišla první vážnější akce (nutno podotknout, že povedená), a od té doby následovalo víc podobných scén, občas docela sexy scén :) a k tomu ještě Ving Rhames dostal víc prostoru.To už to vypadalo na 4*, jenže lehce prokouknutelnej konec (ikdyž zase pravda, lepší, než kdyby to byl ten...řekněme..."víc americkej" konec :) ) a pár vyložených stupidností (hlavně v tom závěrečnym fightu) (jestli to měla být parodie hororových klišé, tak se omlouvám :) ) to zase shodilo na 3*.Plus ještě ta přílišná komplikovanost docela jednoduchýho námětu (proto ty dvě hodiny stopáže) způsobila, že mi to buď tak zamotalo hlavu, že mi něco ušlo, anebo se v tom zamotali sami autoři a jsou z toho akorát nelogičnosti nebo nedořešenosti.Každopádně určitě stojí za zkouknutí, zábava to je. ()

Šakalík

Tenhle film má dva vážné nedostatky. Prvním z nich jsou nesympatické postavy, které člověka vysloveně odpuzují. Druhým nedostatkem je mizerný scénář, který dvouhodinovou stopáž nedokáže zaplnit ničím smysluplným, a tak je film z velké části nudný. Ke kladům snímku patří podařené pasáže, ve kterých Lilith ukáže své pravé já – jakmile se pekelnice rozzuří, je opravdu na co koukat a její mordy mají šmrnc. Bohužel takových momentů je ve filmu poskromnu a části mezi nimi se příšerně vlečou. Stejně tak předvídatelný závěr nikoho neoslní. Z mého pohledu je to tedy jen slabší průměr. ()

coscarelli

Lilith. ...Hovori za vse. Hovori , ze nebude sranda. A ani nebola. Vyliahlo sa velke prekvapenie a ja prekvapenia rad. Sikovna skladacka, kde (pre mna neznamy reziser ) si daval dôrraz i na vlastny rukopis, kde zmixoval dohromady zopar zanrov (horor, thriller,mysteriozny, fantasy, rodinne drama, vztahove drama etc..), nebal sa to poliat krvou a preerotizovat nejakymi tymi ciernokorenistymi scenami. Do toho mu mysteriozne tahal slacik osvedceny John Frizzell a zmasivnelo to do vacsieho rozmeru. Je pravda ze z uvode som bol v statkoch-zmatkoch, ale neskor sa karty odkryvali a mne napinalo po jednom a postupne. Ani kvapka nudy (heh, a to aj pri takej netradicnej dialke filmoveho pasu) to by si mozno ani nedovolil. Davam velky LAJK. ()

Kalper

Scénář filmu na mnoha místech pokulhává, ale když mu to odpustíte, nabídne Evil Angel celkem slušnou atmosféru a pár povedených scén. Kdyby snad někdo čekal víc, nedočká se. ()

Hyb_rid

Začátek hrozný, konec hodně dobrý a to mezitím střídavě oblačno. Některé scény jsou dost šťavnaté a působily na mě dost svěžím dojmem, rozhodně jsem se nenudil 70% ()

KOZEL84

Šel sem do toho naslepo a nemůžu říct,že bych litoval.Abych se u toho bál musel bych být aspon o 20 let mladší,ale nevadilo mi to.Bavilo mě to.Nebyla to prostě nuda. ()

Hapretor

Co se jeví na první pohled jako tuctově debilní "béčko", je po shlédnutí opravdu slušný, místy napínavý i úsměvný film, který se vyrovná kdejakému "áčku". Máme tu od všeho něco. Vraždy, pár vtipů, trocha mystična, trocha erotiky. Dobrý film na poli "vampire movie". ()

helraiser

Opravdu pěkná podivaná a nebýt toho přesládlýho začátku a tak přehnaně dlouhé stopáže tak bych šel možná ještě výš. Opravdu to stojí za to, Lilith řádí jak pominutá a jedna její šílenost střídá druhou a divák nemá jinou šanci než na její psí kusy čučet s otevřenou pusou. A i přes již zmiňovanou délku filmu se divák nemá šanci moc nudit jelikož Lilith je pěkně zákeřná, sadistická krve chtivá mrcha, která diváka prostě nenechá vydechnout. Hudba je též skvělá takže nezbývá než zatleskat a zvednout palec nahoru jelikož si to tenhle horor opravdu zaslouží. ()

CrazymanM

Vcelku dobrý horor,se zajímavým námětem,i když něco podobného byl Anděl smrti,ale ten bral živé.Chvilkama to bylo takové pitomoučké,ksichty jak z Démonů,ale celkově to hodnotím kladně,až na zbytečnou délku,stačilo 90 minut,a bylo by to v pohodě.Škoda,že Ving Rhames opět zemřel,co jsem ho poslední dobou viděl,tak se většinou konce nedočká,Marcellus jeden černá. ()

djbarrel

Rozhodně se nejedná o špatný záhrobní horůrek. Postavy jsou solidní, herecké výkony taktéž. Atmosféra se taky dostavila a závěr, hlavně úplný závěr byl perfektní. Bohužel to dost zabíjí sadistická stopáž, některé dle mého nesmyslné a bezvýznamné vraždy. Hluchá místa a v neposlední řadě, byl náš hlavní hrdina skutečně neskutečnej. Suma sumárum 64 % ()

george16

Film je natočen tak, že nepřipomíná styl koncc prvního desetiletí 21.st., ale to je jen dobře, docela jsem to kvitoval. Hlavní bestií zde má být Lillith - podle legend první žena adama, ačkoliv se legendy nedrží ani zbla, ale to je jedno, takže to sklouzává do klasických filmů tohoto žánru. Velká škoda natahovacího začátku, který tam byl dost zbytečně. No a alespoň si po shlédnutí budete setsakra dávat bacha, až na vás v nějakém klubu bude roštěnka vyplazovat jazýček, následky jsou hrozivé, výstřiky jsou, ale trochu z jiné části těla :) ()

spawnxp

Druhá záporňačka byla excelentně sexy... a ta první zrzka vlastně taky. Zdravotního bratra bohužel asi nešlo sejmout, kvůlivá scénaři, aby trochu držel... ale držel spíš kvůli Ving Rhamesovi, kterej hrál možná hodně nesvůj, ale v tomto kousku ho doufám producent pozlatil :-) Až na finální kecy (cosme si tosme si, dobrá hra...), po překonání žánrový rozkolísanosti úvodu, dobrá zábava... dobrý 4/5 ()

Davemix

Začátek mě dvakrát hodně odradil, ale nakonec jsem si to pustil a musím říct, že se nejedná o špatný horor, který disponuje i zajímavým příběhem. Celkově, ale rozhodně průměr...55% ()

djcremo

Nič prekvapivého. Keďže legenda o Lillith mi je známa, tak ma film ničím neprekvapil, čakal som niečo viac. Skôr to vidím na taký neutrálny film padajúci skôr dole ako stúpajúci hore. Scenár slabý, dej o ničom, výkony hercov priemerné, a nedokázala ma dostať ani toľko ospevovaná posledná 15 minútovka. Čakal som čakal na koniec a ono sa nič tak prevratného neudialo. ()