Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

Jiri9

Čekal jsem mnohem více. Nápad jako hrom, ale ne zcela propracováno. Z tématu a hlavně nápadu se dalo vytěžit mnohem více. Příjemný film na večer, který není jen tupou komedií nebo nezáživným filmem o ničem. Filmu zdar! ()

Ejvi

Od filmu jsem nic nečekal. Možná proto jsem byl na konci tak překvapen. Nutno dodat, že příjemně. Zajímavý Thriller se sympatickým Bradleyem Cooperem pobaví a zanechá ve vás pocit "co kdyby?". ()

MonitoRewiew

Dobrý film, ale ten konec mně trochu zklamal...Vyzve kolegu na souboj, dá si oběd a najednou tam prostě začne hrát příšerná hudba, ze které mi stojí vlasy na hlavě a je konec :D ()

iassai

Dobře natočený film o zajímavém fenoménu, líbila se mi hudba při tišších, napínavých scénách. Bohužel zakončen nelogickou scénou, která jen podtrhuje všechny díry ve scénáři co tam jsou a taky nedomyšlenost - konec nic nevysvětluje, možná příprava na další díl? ()

onevoice

Ten koniec ma dostal. Chcem pokračovanie. Musí byť. Bradley Cooper rola ako vyšitá na mieru. Film, ktorý Vám určite vylepší náladu. A priznám sa, že bol som dosť skeptický keď som čítal obsah či to vôbec dopozeram. Film ma ale hneď od začiatku pohltil a nepustil až do konca. Navyše Abbie Cornish je božská. ()

xstanleyd

Pěkný film,s obrovskou dávkou energie.Ač sám pojednává o "energetické bombě",i film jako takový Vás nabije při pouhém sledování.Samotné téma je "lehčí",ale velice zdařile natočené a poskládané do logického sledu. ()

Frank234

Ačkoli je teoreticky možné, že téma, které na první pohled působí jako bohaté naleziště nápadů pro úžasnější scénář, si zasloužilo lepší provedení, jsem s výsledkem neuvěřitelně spokojený. ()

Koenigsegg

Přemýšlím co o tomhle filmu napsat. Je dobrý. Ne. Je hodně dobrý jen se po něm bude těžko vysvětlovat dítěti, že nemá fetovat. Pokud jste idiot tak pro Vás bude film o tom, jak sou drogy super, a jak s nima zvládnete všechno na světě. A pokud ne, tak příjde týpek který vám je chce sebrat protože chce taky dokázat všechno na světě. Ať je to jak chce film mě bavil a chvíli sem přemýšlel, že bych rozjel kariéru v prodeji nějakýho fetu. ()

maxs

Zdá se mi asociace kouzelné pilulky čistě náhodná? :) Nápad i provedení parádní, film má spád a rozhodně se u něj neusne... Trošku mě nakonec zklamal konec, zdál se mi nedopracovaný, ale to už tak bývá u filmů tohoto druhu.. Rozhodně koukatelné! ()

bengelis

Šikovne napísaný scénar a skvelý nápad na film, len s veľkým množstvom otázok v zmysle ako? prečo? a koľký ľudia to berú? avšak oplatí sa ten film vidieť. Ľutujem že mi tak dlho trvalo prehovoriť sa k tomu ale nevadí, radšej neskôr ako nikdy a neľutujem . ()

zuppa

Znáte to, když jdete do kina a říkáte si, že v nejhorším to skončí dvouhodinovým chrupíkem. Tak takhle to bylo. Jenže se z toho najednou vyklubal " mazec nečekanec ". Bradleyho Coopera nesnáším už od dob seriálu Alias, ale tady to zvládl chlapec velmi dobře. Za takové překvápko dávám " full house " . ()

WoodMaster01

Jednoznačně film, který dokáže svými zvraty pořádně překvapit. Film, který mě po dlouhé době docela nadchl, Bradley Cooper sehrál výborně roli "zfetovaného" génia a se vší tou jeho elegantností bych mu uvěřil i to, že vládne celému světu. Originální nápad, výtečné zpracování, dokonce bych řekl, že film ani nestál tolik. Celou dobu jsem se zžíval s hlavním hrdinou, aby mu nedošli prášky, aby ho náhodou nezabili. Film ve mně nabudil velice zajímavý pocit, který určitě přidává kladné body tomuto filmu. ()

danielczech

Naprosto skvělí film který zaujme,pobaví,a v mém případě fascinuje :) Tento film jsem viděl již asi 20 krát a nikdy mně neomrzí.Říkejte si co chcete ale u mně má tento film 5 hvězdiček.Asi nejsem takový kritik....... ()

hhornicek

Námět drogy zpřístupňující využití celého sta procent mozkové kapacity by jistě umožňoval poněkud filozofičtější zpracování. Ale nestalo se tak. Bohudíky. Tohle byla příjemná oddechovka. Intelektuálně nenáročná a vhodně předžvýkaná... Samozřejmě občas z filmu koukala jistá naivita, ale to bych mu odpustil za ty neklasické akční nápady, které zbytnělá inteligence postav umožňovala. Myslím hlavně injekční jehlu v oku a následní souboj se slepým pistolníkem. To pití krve bylo taktéž skvělé. Jinak mě mile potěšil Bradley Cooper, a Robert de Niro? - ten jako vždy nezklamal. 80% ()

Prokop23

Který člověk nesní o tom, že bude lepší, bystřejší, silnější či rychlejší? Tak nějak to máme v povaze a tvůrci tohoto filmu se toho chytli. Pro mnoho gaučových rezidentů, kteří o tom sní taky, ale „nehnou“ je to balada. Bradley Bednář se totiž neholí, neuklízí, na praní z vysoka sere a vlastně svůj život hnije. Zatímco normálnímu člověku stačí pár kopanců do prdele, tenhle Johny si prostě vezme zázračnou piluli a vše je vyřešeno. Dobrá myšlenka, svižný děj a díky bohu za vedlejší efekty, jinak by to bylo nudné, předvídatelné a příliš jednoduché. Takže nefetujte...lepší nebudete. ()

PF 2017

PF 2017