Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

nightstalker

Film, ve kterém se při braní drogy nedostanete na dno, ale naopak na vysoké místa a přitom si užíváte života s nadprůměrnou inteligencí. Není to sen každého feťáka? Bradley Cooper dostal film, kde mohl konečně naplno ukázat své herecké schopnosti. ()

Midnighton

Přiznám se, že jsem od tohoto filmu moc neočekával, proto jsem dosud udiven, když tento film zařadím mezi " mé nejlepší ". Bradley Cooper perfektně zvládl proměnuu z " vandráka" na úspěšného akcionáře. Celý film má úžasnou zápletku - je tu mnoho filmů o šnupání koksu, hulení trávy, pervitinu apod., ale s drogou, která dodává genialitu, místo aby jí vzala si Všemocný zajistil místo vém srdci. ()

KaKKashi

Vím že to není na čistých 5 hvězd, ale mám takové filmy rád...herecké výkony dobré, celkově strhující zápletka, a hlavně mě potešilo...Spoiler....že neskončil uvěznen někde mezi realitami, ono to k tomu pomalu spělo, a to by mě dost namíchlo, jelikož se z nejasných konců začínat stávat klišé...tady je konec parádní:-) Hawk, domluvil sem ()

gezper

Pohodová rychlá "akční" (většinu času na drogách) podívaná s kvalitními efekty a oku lahodícím nasnímáním. Hlavní hrdina, ještě ne až tak moc okoukaný Bradley Cooper, slušně táhne film kupředu, zpátky ni krok! Scénář má pár dobrých nápadů, několik jich tam bylo okatěji přitaženo za pačesy a našlo by se i drobet vykrádaček (nechtěných?) motivů z jinde viděného. Pro me škoda závěrečného zbastlení a uzavření, které dost lacinou formou bortí všechno předchozí pracně vybudované. Suma sumárum, dobrá odpočinková až nenáročná volba. [70%] ()

wray

prijemne prekvapenie - niekto by mohol povedat ze tych superhrdinov a superschopnosti je uz prilis, ale - nespominam si ze by som ten napad videl spracovany takto. trosku mi to pripomenulo az philip k. dicka a cakal som ze aj jeho meno uvidim pri "writers". nic to - ako vravim, napad fajn. vela filmov trpi problemom slabsieho konca, no ani to nemozem limitless vytknut - koniec je proste fajn, taky ze ma z toho divak dobry pocit :) takze podme dalej - spracovanie. spracovanie (ok, u mna spracovanie = efekty :))) je tiez prekvapivo vyborne. film posobi dostatocne akcne, ma to tempo ale stale tam ostava myslienka, par viac ci menej prekvapivych zvratov - proste nezacne to nudit. herecky - asi len priemer, ale tak toho herca co hral hlavnu postavu mam rad, takze u mna fajn. dalsie veci (soundtrack, kamera, zvuk) za co sa udeluju oscary som nijak vynimocne nepostrehol tak dajme tomu ze priemer. tak ci onak, celkovy dojem vyborny. nie perfektny ale stale velmi dobre. 3, mozno 4 * a - urcite doporucujem vsetkym fanusikom scifi, superhrdinov, akcie - a vlastne vsetkym fanusikom dobreho filmu :) ()

AceDandelion

Pokud se vám zalíbila tahle myšlenka o nové droze nepřemožitelnosti nebo máte rádi drogovou tématiku obecně, určitě vás tenhle film vtáhne a nadchne. Já osobně mám ráda Abbie už od filmu Candy (jeden z mých top) a Bradley má výhodu toho, že nejen že umí hrát, ale je to i přitažlivej chlap, takže když už nic, tak je aspoň na co koukat . 100% energickej snímek, kterej naladí, pobaví, inspiruje možná a uvolní uzdu vaší fantazie. 4* ()

Dagoun

Za provedení (šílené záběry ...nápady ...atmosféra) bych neváhal s 5 hvězdičkami. Geniální!! Ale nějak mě rozladil závěr filmu - kdy byla nějaká pointa? Ačkoli se to tvářilo jako happy-end, já jsem z toho byl nešťastný :( Tak proto jen 3/5, ale určitě tomuhle jeden večer obětujte, stojí to za to. ()

sypanycaj

Nápad zajímavý, a komu by se nelíbilo alespoň na chvíli se pozastavit nad myšlenkou, že je na světě látka (tady se nelze pídit po chemických detailech a řešit na jakém principu probíhají procesy v mozku, to se filmu, který má být taková oddychovka opravdu nedá vyčítat), co z něj vytáhne to nejlepší (které v něm je, i předtím, jen někde za rohem schované). Háček samozřejmě musel přijít, a i když jsem celou dobu doufala, že Eddie bude co se týče vedlejších účinků pilulek světlá výjimka a mu se nic nestane a všecko bude v pořádku, nakonec pro mě byl happyend zklamáním - pro mě to filmu spíše uškodilo. ()

HouseFan

Když jsem film pouštěl, tak jsem vlastně netušil do čeho jdu. Nicméně po pár minutách jsem byl zcela vtažen do děje a po celou dobu filmu jsem se nehnul z místa. Tohle prostě nešlo nevidět celé v kuse. Čím dál více mi přijde, že Bradley Cooper se dokáže se svou postavou zžít velice snadno a podat tak velice přesvědčivé výkony. Také se mi líbí, že film je natočen v jakýchsi ponurých barvách, ale po polknutí NZT je vše ''normálně'' barevné, což ve Vás vlastně vyvolá dojem, že jste v tu chvíli dosáhli také jistého zdokonalení. Tento efekt na mě opravdu zapůsobil a cítim jsem se při sledování filmu skoro jako hlavní postava. Nápad dobrý a pěkně zpracovaný (sem tam možná pár odpustitelných chybek), herci jsou skvělí - podle mého více nelze chtít. ()

DansteR

"Your powers are a gift from God or whoever the hell wrote your life script."...Úžasné drogy, který by chtěl každy :-D...scénář stojí za to a dá se na něm stavět. Film zároveň působí dost efektně a herecky to taky stojí za to. Ať už Cooper, který se hlavní role ujal jako své vlastní :-D, tak De Niro, který jako bohatý magnát taky nemá chybu a Eddiho přítelkyně Abbie Cornish, taky paráda :-)...takže 80% a hotovo :-) ()

The_God

Film, který mě hodně mile překvapil. Zezačátku jsem sice myslel, že tam těch pohledů s využitím NZT bude více, ale nevadí. Scénář využil potenciál filmu pokud ne naplno, tak alespoň na 90%. A Bradley Cooper - jeho jméno by si měl asi člověk začít pamatovat, protože si myslím, že jeho jméno uslyšíme čím dál častěji. ()

racing666

Opravdu skvělej film. Ikdyž to v jednom místě bylo mrtvější co se týče scénáře, pořád jsem byl z toho filmu odvařenej. Musim dát plný počet hvězd. :-) ()

HennessyVSOP

Tohle pro mě bylo opravdu překvapením. Jednak Bradley táhne celý film a pro mne se tímto filmem stává prvotřídním hercem, jehož filmy hodlám sledovat ostřím zrakem. Originání námět, poutavé podání a zajímavá kamera. Dokonce i hudba mi chvíli zůstala v uších. Jedná se přesně o ten momentálně moderní tip filmů/seriálů tipu Suits/Lincoln Lawyer/Inception etc., a to mě prosím, opravdu hodně baví. ()

ondrach

Robert De Niro se mi ve filmu vůbec nelíbí. Nazapadá tam a scény s ním mě vyloženě štvaly. Proto jsem ocenil úžasný stěr na závěr, což tento film v mých očích povýšilo. Bylo to velice dobré! ()

faktor_xx

Veľmi pohodový oddychový film, ktorý rozhodne neoľutujete...jeden z tých lepších novodobých thrillerov s dávkou akcie a sci-fi... originálny námet, ktorý sa prepracoval a vytvoril niečo neklišovité, niečo, čo vskutku zaujme a možno i poteší myšlienkou... myslím si, že originálnych momentov a scén je tu dostatočne, čo potvrdzuje aj fakt, že hlavný herec (B. Cooper) aj keď nepatrí medzi elitu (zatiaľ), tak rozhodne sa ujal postavy perfektne a ja som mu to žral... De Niro mi prišiel trošku taký "priškrtený", nebol vo svojej koži úplne (možno to je už jeho vekom alebo len tým, že nedostal väčší plat z tak menejrozpočtového filmu)... kamera je naozaj kvalitná a niektoré nasvietené zábery a hry s rotáciou a približovaním mi prišli i originálne... rozhodne dávam veľké plus pre nápaditosť, originalitu, námet, spracovanie a kameru...mínusko dávam za častú nelogickosť udalostí či momentov, kŕčovitého De Nira a slabší záver, ktorý sa už dal aj predvídať a zapadol do klišovitosti hollywoodskych filmov....ale ako kvalitnejšia oddychovka s originálnymi nápadmi perfektne stačí... 80% ()

eternity1

Celkom sa dalo pozriet, ale jedna vec mi vadila pomerne dlho behom filmu. Uz ked nam cely film predstavuju hlavnu postavu ako vsemocnu, ktora nema problem pochopit ako funguje burza, behom chvile, a zaroven objavit nove myslienky v danej oblasti, tak som az do konca filmu nechapal, preco si tie lieky/tabletky/drogy, ci co to je, nevyrobi sam??? ved ked je taky mudry, tak by predsa nemal mat problem nastudovat si chemiu a vyrobit to co potrebuje. pobavilo ma, ked prisiel k tomu chemikovi, nech mu vyrobi tie tabletky a zase som nechapal preco si ich nevyrobi sam :) no aspon na zaver som sa dockal nejakeho riesenia, ktore aj tak poriadne nevysvetlili. ()

moriero

Zprvu nenápadné béčko...však s ambicemi nadupaného áčka! Je to vtipné, sexy, má to spád - ale hlavně je to konečně chytrý thriller s charismatickým Cooperem (kterého jinak moc nemusím, ale tady jsem mu to baštil i s navijákem). Taky pobaví, že tam nenajdete žádné morální poučování...neber drogy, neber drogy, jinak natáhneš bačkory. Když ta pilulka dokáže takové divy, a umíš její negativní účinky obelstít abstinencí a pravidelnou stravou, ber ji, ber ji, ber ji. Dostaneš se na vrchol. Já se dostal na vrchol filmového blaha. ()

kura68

Při sledování začátku, jsem si myslel, že jde o obyčejnou 'hatlamatílku' o fetu, ale ten film měl velmi dobré hodnocení, tak si říkám, že budu pokračovat. Po chvíli jsem byl velmi překvapený Bradley Cooperem, byl prostě bezvadný, akorát škoda, že nám Robert De Niro už poněkud stárne, ale pořád má, co nabídnout. Když ten film skončil zhluboka jsem si oddychl a řekl si, že to byl fakt dobrej kousek, sice není na pět hvězdiček, ale i tak si čtyři právem zaslouží. ()

PF 2017

PF 2017