Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

SOLOM. odpad!

Nejsem zrovna velkým milovníkem českých reality show a tady je další příklad toho, jak se může skupina lidí pěkně ztrapnit před celým národem. Nápad je to sice pěkný, dát dohromady mámu a tátu s dětma, ale to sakra nemůžou udělat alespoň trochu normální casting? Já vím, nemůžou-protože by se jim na to nikdo nedíval. Jak tak sleduju ženské osazenstvo, tak bych neměl sebemenší problém vyházet skoro všechny (možná až na dvě) a to nemyslím tu blonďatou pi..O jejich mužských protějšcích raději pomlčím úplně, protože větší přehlídka de.bílků se jen tak nevidí… ()

Handle

Mě to náhodou docela baví :) sice by mi přišlo naprosto stupidní přihlásit se do takového pořadu, ale když už do toho ty lidi šli tak proč se na ně sem tam nekouknout a nad nějakými věci se i zasmát ? :) ()

Tryskomyš

Tak tohle je fakt drsnej pořad. Mám shlídnutých zatím 7 dílů. K Janovi jedině Jarmila. Všechny jeho nápadnice mu vyčítají že si chce každou vyzkoušet opravdu se vším všudy. Ale tak pokud si má vybrat...tak ať vybírá pořádně, no ne? Eva tak ta je fakt hustá. Je pěkná, to jo, ale příšerně si šlape na jazyk. A ty scény, kterýma umlátila napřed Honzu a pak Viktora. Tak to je teda síla. Honza ten je takovej spíš flegmoš a nechává holky, aby se o něj fakt praly. Nejlíp se k němu hodí asi Nikol. I když bych jí to moc neradila. ()

Kryton odpad!

Proč reality show musí být jedině vulgární, odpadní a stupidní? Hledá se inteligentní a zábavná reality show? Najde se...? ()

draggo odpad!

Většinu reality show mám rád, ale tohle je prostě žumpa. Ty lidi co do toho šli jsou prostě blbci, protože vypadaj jako by to skutečně mysleli vážně, jako by tam skutečně chtěli najít partnera. Třeba do VyVolených všichni šli jenom proto, aby se zviditelnili před národem, a proto to byla taková skvělá zábava. Viděl jsem půlku jednoho dílu, a nějak jsem se nemohl zbavit dojmu, že se tam vlastně vůbec nic neděje. Když už ze sebe du udělat blbce před celým národem, tak ať je to aspoň srnada, né? Todle je fakt uzoufaná nuda, a vo ty co tam hledaj partnera/partnerku bych si neopřel ani kolo. Hotový panoptikum zrůd. /viděno v TV: 5% a odpad!/ ()

Paxxx.cz odpad!

Další nehorázná trapárna. Sice abych pravdu řek tak jsem rád v pozici osoby, která pozoruje lidi a směje se nad absurditou jejich problému. Tady je mi to ale zcela odporné a hnusí se mi to... never more I promise. ()

*Elfík* odpad!

A co se stane, až se najdou? Vezmou se, budou mít pár rozmazlených škvrňat a dál? Rozvodové procento bude kvůli tomuto pořadu ještě větší s tím rozdílem, že o těchto lidech bude někdo vědět. A to je zapotřebí?? ()

BitlDjus

Nikdy jsem neměl větší chuť ublížit někomu víc, jako malému Vítkovi Žítkovi a jeho zdatnému tatínkovi. Taky mě pěkně nasralo to, že si nechali ostříhat kebule, jejich účes alá proplesnivělá brokolice z Chernobylu neměl absolutní chybičku. ()

rakovnik

Tragikomedie o tom, co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze či pro "slávu", protože o lásku těm, co zbyli po prvním kole, určitě nešlo. Hlavní protagonisté jsou nesympatičtí a vůbec se nedivím tomu, že jsou sami. Ale jako přehldíka trapnosti to ujde. ()

Martrix

Reality show má za jediný úkol, přitáhnout a udržet u tv lidi. I když je to smutné, daří se to v případě Hledá se táta a máma stejně jako by šlo o pětihvězdičkový klubový film. Takže proč něco vyčítat Primě? Pokud je v ČR dost lidí, které baví sledovat, jak se obyčejní lidi shazují, nebo naopak zviditelňují podle osvědčené šablony, má takový formát v komerční tv své opodstatněné místo. Tady přece vůbec nejde o to, jestli uvidíme na konci série tři šťastné páry. Jde o ty ostatní, kteří se do "vytouženého" finále nedostanou, o jejich cestu a jak vyhazov příjmou. Proto všichni čekají na konec, aby se dozvěděli kdo vypadl. Důležité je vybrat ty správné lidi, namixovat potížisty a konfliktní osoby se skautíky a ťuňti a nechat je ať se popasují. A to se Primě povedlo na výbornou. Jan(ňouma s jediným tričkem), Eva(náladová, ve skutečnosti neví co chce), Honza(rád se předvádí, ale už má jasno) a k nim tak různorodá směska partnerů, že si ji určitě nevybírali sami. Neherci z říše snů, kdy většinou není třeba dělat nic víc, než jen natáčet a sestřihávat. Člověku pak nezbývá než nevěřícně kroutit hlavou, co všechno jsou někteří lidé ochotní podstoupit a přemýšlet nad tím, proč to vlastně dělají. Já osobně přemýšlím rád, takže se na tuto sérii klidně dodívám. ()

TomStall odpad!

další pořad ze škatulky "jak hluboko lze ještě klesnout" cílený na typické české vepřo knedlo zelo. ŽENA: "Honzo, mlátíš ženský?" HONZA: "Ne, určitě ne". ŽENA: "Tak to bychom si mohli rozumět." Prostě zOLOLováno životem. Na druhou stranu jsou účastníci tak zoufalí, že se tomu ani už smát nejde, jen koukat s otevřenou pusou.. EDIT:// proč se na to musim furt koukat? :( ()

M-arta odpad!

Nejen že mě netěší vidět, jak se televize přiživuje na cizí prostotě, ale ještě se dívat, jak si "soutěžící" v přímém přenosu dobrovolně ničí život a jsou do toho zataženy i děti, to už je na mě asi moc. Ach, ta naivita... ()

creeper

Grandiózní apoteóza lidského zmaru, zoufalství a psychopatie. Ale lhal bych, kdybych řekl, že mně to nepřináší diváckou saturaci. Zvrácenou saturaci. ()

svobik

V podstatě naprosto otřesný konstrukt (navíc převzatý), v němž nějakých 20 postarších lidí uvažuje o sexu. Nemůžu si ale pomoct, takřka po celou dobu jsem měl sice chuť hodit ovladač po televizi, ovšem zároveň jsem nebyl schopný milou Primu ani vypnout. Něco mě na tom pořadu fascinuje, snad ta velmi trefná sonda zaměřující se na českou povahu jak ze sociologického, tak psychologického hlediska. Sonda, která je z dramaturgického hlediska nechtěná a které si všimne snad pouze člověk, který se o tyto obory zajímá. Zkrátka a dobře, svým způsobem zvráceně zajímavé. ()

ghatos

Z hodnocením jsem vyčkával. Věděl jsem, že to bude hovadina. Zjistil jsem však zásadní věc. Ano - jsem perverzní :) ! Nedá mi to a musím se dívat na každý další díl. Lidské karikatury, bez špetky sebereflexe dávají na odiv svou hloupost a malost. Něčemu takovému se nedá odolat! Zvrácení lidé tento "nevšední" pořad hodnotí nejhůře 1*. 30%. ()