Na střední škole, která je přestupní stanicí do posmrtného života, bojuje teenager za práva těch, kteří se v tomto očistci ocitli. (Netflix)

DmKK

Velice emotivní a v některých částech i veselé a vtipné. 13 epizod bohatě stačí , je to tak akorát. Rok vydání je 2010 , ale je to jedno z nejlepších co jsem za poslední dobu viděl ()

Katakimiku

Tady se asi neshodnu s většinou lidí, ale tohle nestálo za nic. Zápletka je dobrá, dokonce velmi dobrá, ale zatímco v první polovině marníme čas vtipnými epizodami, ta lepší, emotivní část nedostane potřebný prostor a zbytečně rychle se to celé ukončí. Postavy jsou šablonovité a nezajímavé, romantické vztahy nefungují, protože jsou jejich vývoji věnovány nanejvýš 2 epizody. Potenciál tam byl, bohužel se nevyužil, toť můj názor. 4.4/10 ()

Priest

Vskutku dojemné anime, u kterého jsem na konci zatlačoval slzy. Pokud si všimnete, není to dokonce ani ecchi, ale solidní seriál :) ()

poleno

Slušné anime s originálním příběhem, sympatickými hlavními a vedlejšími postavami, geniálním zakončením, dále pak s perfektně sedící hudbou a krásnou animací. Co Angel Beats! sráží dolů je rozhodně malý počet dílů, přičemž se vše děje strašně rychle, první dva díly nevíte, podobně jako Otonashi, co se to sakra děje a v této fázi jsem měl namále, abych to dropnul. Jinak výborná poslední epizoda by na mě zapůsobila emočně o něco více, kdyby (jak jsem zmiňoval) byl počet dílů o polovinu větší a já si dokázal vybudovat k postavám nějaký hlubší vztah. Každopádně klady převažují zápory a to více, než výrazně. /72%/4* (Teď jsem si vzpomněl... já asi po dvou měsících našel něco koukatelného!) ()

Shizuo

Na tolik příběhů a postav je třináct dílů prostě málo. Za tu dobu jsem si k většině z nich nedokázal najít žádný silnější vztah, a proto byl prožitek a finální loučení jen odvar z toho, co mohlo být, kdyby série měla těch dílů 26. Z toho jsem poněkud zklamán, ale Angel Beats! funguje dobře i tak. Z některých motivů a některých ryze konkrétních věcí zapáchala napodobenina a měl jsem ten silný pocit, "že tohle už tu bylo několikrát", ale co je mi po tom. Když to fungovalo, byl jsem schopen to mnohdy překousnout, zopakovat si a někdy to bylo i docela fajn. Mohlo tam být méně zbraní a střílení a méně na anime provařených fóru a mohlo by to mít po většinu času mnohdy vážnější tón - to je moje hlavní výtka a místo, ve kterém strhávám pomyslné body. Teď zase trochu chvály - vzpomínky postav. Ač u většiny nebyly odhaleny, ty co byly - super! Zejména zavalení v tunelu bylo fakt dojemné a byla to taky epizoda, kterou jsem si přehrál hned dvakrát. Poslední tři epizody (předposlední, kde dochází k vyvrcholení toho všeho i slaďák na konec) jsem shlédnul před malou chvílí na jeden tah a ač jsem byl nakonec opět nepřekvapen (!!!) kýčovitou scénou, vlastně mi už vůbec nevadila. Na konec ještě vychvaluju zvuk a animaci. Silné čtyři. ()

radek.s

Tento seriál měl opravdu velmi velký potenciál. A i přesto že jej autoři řádně nevyužili, jedná se stále o velmi dobrý počin. Za zmínku zajisté stojí i naprosto úžasná hudba, u které se člověku vybaví pocit, že se autoři nechali inspirovat seriálem K-On. Děj by se dal stručně popsat jako: Obraz poklidného posmrtného života kde se člověk zbaví všech výčitek k minulému životu, což narušuje jen drobný fakt, že se zde zformoval odboj proti bohu. A s ohledem na to že v posmrtném životě se zkrátka zemřít nedá, získávají poměrně brutální souboje na život a na smrt docela nový rozměr. Osobně si myslím, že je to seriál s úchvatně dojemným koncem, u kterého se rozhodně nudit nebude. ()

Mat5

Začiatky boli skutočne slabšie ale chytilo ma to od prvého dielu a keď sa príbeh zamotal tak pre mňa to už nemalo chybu. Zaujímavý príbeh, miesto a aj osudy postáv. Proste sa mi to páčilo a aj keď ostalo pár vecí ktoré som nepochopil tak v konečnom dôsledku mám z toho dobrý pocit. Plné hodnotenie ale dávam hlavne za opening a ending vďaka ktorému sa zdvojnásobil zážitok :) ()

arctican

ANGEL BEATS!!!!!! - to je zrejme ten najkrajší a najmilší anime aký som kedy videl!!! Narazil som naňho len náhodou ale abśolútne to neľutujem a som šťastný, že som ho videl. Nasmial som sa pri ňom, a takisto to je len druhý anime, ktorý ma dokázal fakt dojať a dohnať k slzám kvôli tomu ako smutne a zároveň nato aj šťastne to skončilo!!!! (áno, prvý bol Guilty Crown) to bol prste tak dobrý anime, aj "akcia" aj príbeh aj "emocionálnosť", že to musí mať 5/5* odporúčam si to pozrieť každému aj keby sa mu to nemalo páčiť pretože to bolo super. PS: aj opening aj ending sú úplne super ()