Maxihra

(relácia)
všetky plagáty

Televíznu šou vysielala v roku 1997 Markíza.
Pomocou telefónnych prijímačov bolo možné ovládať postavičku zvanú Crash Bandicoot napríklad na závodoch motoriek.
Moderovali Andrej Bičan a Dagmar Dianová. (Cappuccino)

RigorMortis

Maxihru som mal rád. Jasné, mohla to byť reklama na PS, no táto relácia bola súčasť môjho detstva. Posledné časti sa mi už až tak nepáčili, tuším sa vtedy hral Jak & Dexter. Bičanov uletený štýl moderovania sa k tejto relácii skvelo hodil. ()

Brano

Cez pevnú linku si zahrať hru Crash Bandicoot a mať tak možnosť súťažiť o zaujímavé veci? Škoda len, že som sa tam nikdy nemohol dovolať. Na tú dobu fajn relácia s výborným Bičanom, na ktorú som sa vždy tešil. ()

PATWIST

Veľmi zaujímavá relácia s ovládaním hry cez telefón. Pozeral som to a aj som na to zabudol, som rád že som to našiel a dokonca aj na YouTube: Maxihra STV 1 rok 2000 a objavil som aj reláciu Level majstrov (1996). ()

megajalec

Kokooos, aj toto tu je? :) Celkom obľúbená zábavka, ak sa dalo, pozeral som to stále. Len škoda, že som tam nemohol nikdy zavolať, telefón sme mali ďaleko od televízora :( Lolo exceloval! ()

Eire

Pocitacove hry (okrem tych logickych) teda naozaj nemusim, ale..... Andrej Bican, aj Didiana ukazali svoj moderatorsky potencial. Uplietli ako sa vravi z ho.na bic. No Bican,... Sledovali sme to cela rodinka. ()

MFZB

Jedna z tých lepších TV relácií, ktoré som ešte kedysi dávno pravidelne pozerával. Vždy som sa tešil na pozeranie, ale nikdy som to takto nehral a keď som sa už dostal k hre ako takej tak som to už ani nepozerával...Keby naše slovenské televízie vymýšľali niečo podobné ako Maxihra, tak to by som aj telku pozerával. Ale nie, u nás bežia iba prijebané TV seriály typu Panelák, Kutiyl (či ako sa to píše) alebo už dosť trápny Profesionáli a tak nedostávajú priestor iné relácie a keď hej tak sa jedná tiež len o pičoviny. Píšem, tak ako si myslím, že je to pravda. Môj názor k týmto TV seriálom (hlavne TV JOJ, ostatné TV fakt nepozerám) je dosť záporný, lebo viem, že sa nejedná o nič kvalitného. Viem, že som asi tak trochu (alebo tak trochu viac) odbočil od témy, ale aspoň nemusím vypisovať komenty k tým ostatným brakovým seriálom, ktorými nás doslova kŕmia naše televízie... ()

RomanBond007

Hra Crash Bandicoot 1,2,3 som hral ako malé decko. Stále si myslím, že je to lepšie než tie dnešné brutálone hry ,,pre deti,, . 5 hviezd dávam za moderátora a za spomienku na detstvo. ()

chup44

Ja som to mal hrozne rád,dokonca mi jednu časť otec nahral,na mojom kanáli na youtube (dharma481516) si ju môžete pozrieť (mimochodom je to jediná Maxihra čo je na youtube) :-) ()

the_weaver

Zábavné komentovanie a napínavé sledovanie diváckych výkonov v pestrých úrovniach hry Crash Bandicoot ovládanej klávesami telefónu.↵  Andrej Bičan kraľoval žánru (zábavného komentovania priebehu počítačových hier) dávno pred tým, než prišla trapošská elita youtuberov typu PewDiePie, Achievement Hunter či Selassie, ktorí zábavu nahradili pretekmi o to, ako sa pre peniaze čo najviac verejne zostudiť. ()

CrashHP

Nevynechal som žiadnu časť a vždy som sa na to tešil, nemalo to chybu a skvelý Bičan, no s ním to bola neuveriteľná zábava. ()

Jablkohruska

Jeden z vrcholů mého dětství! Srdcovka všech srdcovek! Několik dílů jsem si tehdy i nahrál na videokazetu a dodnes si tyto nahrávky občas z nostalgie pouštím. Škoda, že ten bonusový level, pokud vím, nikdo nikdy nepřešel... ()

milous11

Na tenhle pořad jsem jako malý prcek se díval moc rád, a moc mě to bavilo. Crash v té době byl cool a hlavně moderátor to skvěle komentoval. Nostalgie jak něco. ()