Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Castrator odpad!

Zvelebil přišel do Score, rozesral ho, náklad šel drasticky dolů. proto mě nepřekvapuje, že pořad, ve kterém se toto individuum objevuje, je naprostá katastrofa. Škoda, že se nedržel pálky a míčku, prý dosahoval slušných výsledků a dostáhl to až do nově rodící se reprezentace. Mohli jsme mít o několik kvalitních čísel Score víc a o dva blbé pseudoherní pořady méně. ()

fummyk odpad!

Zkrátím to - hrůza. Naprostá zbytečnost. Radši bych se podíval na díly Walkera ala Chucka Norrise, které jsem viděl několikrát jako malý. Naprostá ztráta času. Moderátoři nepracují vůbec profesionálně, roztřepané hlasy a trapné nezajímavé dialogy... Kameraman by doktorem být nemohl, protože s těma roztřepanýma rukama by ohrozil víc jak několik lidí. Dále nějaké youtube videa, koho to zajímá, ty vole. Akorát to hnusí prima cool, protože je to stanice, kde je aspoň něco zajímavého. Akorát někdo další chce vydělávat na malých dětech, které nevidí profesionalitu a dívají se na lidi, kteří jsou rádoby baviči. Škoda, že jen na internetu. ()

Ace Liver odpad!

Chtěl jsem se podívat alespoň na část "tvorby" zde účinkujících, ale u prvního videa jsem usoudil, že na tohle je můj život příliš krátký.. Stejné je to s tímto pseudopořadem. Připadá mi, že trapnost jednotlivých účinkujících (bavících na youtube armádu stovek tisích dětí nejspíše předškolního věku) se v tomto fekálním omylu násobí. Kdo mě zná, ví že jsem pro každou prdel, ale v tomto případě bych se víc nasmál a pobavil u barevných pruhů testovací frekvence.. Založte ten omyl prosím někam do archivu, ať už jej nikdo nikdy nenajde.. ()

KeithMaxwell odpad!

Věřím tomu že spolu s Soudkyní Mariou je tohle nejhorší věc která kdy byla natočena. Tenhle pořad dělá z youtuberů naprosté kretény a jediný Martin Rota měl dost soudnosti tohle po pár dílech opustit, přidejte si "hvězdné hosty" (Ektor, Biancu Johnsson, Nicky Tučková + další velmi levní a maximálně trapní hosté) připočtěte maximální trapnost (Orion dal facku Alimu, wow) a máte pořad vhodný pro každého nerozhodného sebevraha. ()

Alpachino odpad!

Myslel jsem si že jsem toho viděl dost. Většinou když vidím nějaký opravdu stupidní pořad, chvíli se dívam a směju se těm lidem, jak stupidní jsou. Ale toto je moc, MOC. Jsem milovník počítačových her a pyšný hráč a toto mě opravdu uráží. Jako o čem to je? Proč to je? Kdo to je? Proč to točej? Jaký je smysl jejich zbytečných životů? a hlavně - Proč je to v televizi?. Otázky na které, obávám se, mi nikdo nikdy neodpoví. Na to se nedá dívat ani jednu minutu. To že hrajou world of tanks a týpek řekne - "Týý jo, hrajem to tady každej díl a tohle je poprvé, co jsme někoho zabili" je opravdu smutné. Poprvé co dávám 0% ()