Los Angeles se probouzí do nového dne. Svítání však přichází o dvě hodiny dříve. Nepochází ze Slunce, ale ze zvláštních zdrojů vznášejících se nad městem… Jarrod a Elaine přijeli na víkend k přátelům Terrymu a Candice. Z okna s hrůzou sledují strašlivý výjev. Lidé se vznášejí k obloze a jsou vtahováni do vesmírných lodí, které zakrývají oblohu Los Angeles. Kamarádi se zoufale snaží utéct a zachránit. Zdá se, že vesmírní narušitelé nemají slabé místo. Lidská populace je vysávána z povrchu Země. Život, jak ho známe, nenávratně končí… (oficiálny text distribútora)

BaseDallas

Mimoni boli spravení fajn, celkovo efekty neboli zlé, len škoda tých debilne jednajúcich postáv, väčšina bola na facku. Chviľami film pripomína Vojnu svetov, chvíľami zas Deň nezávislosti...nechápem trošku nepotrebné kopírovanie, v inak celkom originálnych nápadoch. Záver zdvihol moje hodnotenie ešte o hviezdu, oceňujem, že tam bros nedali happy endom končiaci pátos pod Americkou zástavou. Jednohubka bez emócií. ()

Rychleji

Neřekl bych že je to špatný film, jen musím říct, že má příšerně nezajímavej scénář... Vše ostatní se mi líbilo, ale jelikož scénář je stěžejní věc filmu dopadlo to vážně špatně... Škoda, efekty se mi líbili, herecké výkony byly také dobré (až na ženské role, ale to už tak bývá)... ()

ScooobyDooo

Absolútne nezáživný a nelogický dej, aj keď možno s dobrým nápadom, ale strašným podaním. Herecký výkon ~ 0 Hudba ~ 0 Dej ~ skoro 0 ~25%~ ()

gael83

Za málo peněz, hodně legrace, na nízkorozpočťák triky na velmi slušné úrovni, herecky už je to trochu laps, ale neva je to fikce se vším všudy! Závěr ultimate ovšem, co bude dál? ()

Popo

Film ma skoro vôbec nebavil a dementné chovanie postáv sa dalo len čakať. Záver filmu sa nám snaží vpáliť do gebule ťažkú pointu, ale nefunguje to. --- P.S.: Neznášam, keď ALIENov vyobrazujú ako hnusné stonohé impotentné príšery! --- ()

Bloodsnake83

Tento film má celkem pěkný námět, ale zpracování a celkový dojem z filmu je spíše průměrný. Pro mě velmi nesympatický herec v hlavní roli. Dokáži si představit jiné herce, kteří by se s rolí poprali lépe. ()

martinbohm11

Tento film je opravdu strašný děj je úplně o ničem a závěr také nestojí za nic. Doufám že se nechystají natáčet další díl. Jediné co v tomto filmu bylo dobré tak to byli filmové efekty. A záběry na mimozemšťany kteří se neschovávají ale jsou ve filmu dobře vidět. ()

faborka

Hledala jsem něco ke sklence (možná několik) vína na nenáročné sobotní domácí kino. A tohle nabízel youtube. No, proč ne. Na úvod - ano je to dost sračka a dialogy jsou k smíchu. Ale mimozemské příšery jsou fajn, když se nemluví ale utíká, tak to není tak špatné. Herci jsou tupí až na Davida Zayase. Bohužel, když film začíná být napínavý, tak nelogicky je utnut a končí. Od chvíle když mimozemská potvora trhá hlavy a bere si mozky tak ožijete a těšíte se jak hlavní mužský hrdinný mozek začne chránit těhotnou přítelkyni uvnitř hlavní příšery - a KONEC!!! Oni ukončili film. Když začal bojovat!!! Jdu si ještě nalít. ()

Milos74 odpad!

Debilní kravina o ničem, co už by nebylo natočeno předtím stokrát a líp. Čumět na to, jak týpek mlátí cihlou jakousi černou sportovní tašku, ze který čouhaj hadice od vysavače na konci opatřený baterkama a pak z ní tahá nějakej modře svítící bordel, to je fakt ztráta času vhodná pouze pro psychiatra autorů. ()

Noah07

Začátek má hlavu i patu,pak je to překombinované, oceňuji hlavně propracovanost emzáků i za dne...takže díky efektům tři hvězdy.Kdyby seriál končil porážkou mimozemštanů tak by to bylo za pět hvězd. ()

Motyuek

Solidní sci-fíčko o přátelské návštěvě mimozemšťanů ve kterém nízký rozpočet ani není poznat. Oceňuju vcelku racionální chování hrdinů, nápaditá monstra a hlavně absenci hrdinského patosu. Nečekaný závěr už je jen třešnička. ()

FoxxX

Ééééé? Co je to proboha za "film"? Nad Los Angeles se bez logického důvodu objevily nějaké mimozemské věci co mají silné reflektory a ještě silnější vysavače, díky kterým mohou vysávat lidi. No a v jednom tamním hotelu se nachází skupinka "hrdinů", kteří jsou bohužel tak nezajímaví, že nemáte šanci vybudovat si k nim nějaký vztah. Tato nezajímavá skupinka řeší problémek, že je možná mimozemšťánci vysají také. Ti se ale naštěstí chovají velice ohleduplně k losangeleským mrakodrapům, které příliš neničí, a proto naši pasivní hrdinové mohou v klidu zevlovat a sledovat z okna, co se děje venku. Vetřelci patrně chápou význam pojmu "kulturní památka". Jinak ale očividně nechápou vůbec nic a chovají se ještě více idiotsky než lidští hrdinové. A tak si po celý film říkám "wtf, wtf, to je ale divný, to nedává vůbec smysl, to nemá prakticky žádný děj..." A když už to konečně vypadá, že se začne dít něco zajímavého, tak film skončí. Že opět nesmyslně, už snad ani nemusím zmiňovat. V titulcích se píše, že při natáčení nebylo ublíženo žádnému zvířeti. To je možná pravda, každopádně ale film ubližuje svým divákům, na které přenáší svou demenci. Pokud náhodou máte teď při čtení pocit, že je můj komentář dementní, tak už víte proč... ()

Ajfist

Nechápu, proč je tady tolik filmů těžce podhodnocených. Za mě tenhle film vůbec není tak špatný. Vizuální efekty v pohodě a děj je naprosto standartní jako u většiny filmů tohoto žánru.  Pokud se to někomu nelíbilo, protože čekal velkodílo  stylu James Cameron, tak sorry ale tohle je prostě nižší třída co do rozpočtu a tudíž nelze čekat megafilm, ale neznamená to, že by měl být film špatný. Prostě to je velmi slušné béčko. Jednoduše mě to bavilo. ()

soukyd33

Jako fakt? Zde hraje cca 8 lidí? Na tu hudbu zapomeňte. Film je nudná blbost i tak. No asi ten soundtrack je nejzajímavější. Vypadalo to nadějně, ale nic mě nezaujalo. Hvězdiček 2 ()