Havajský právnik Matt King prežíva ťažké obdobie. Jeho žena Elizabeth leží viac než tri týždne v kóme, je v beznádejnom stave a on má na starosti nielen 10-ročnú dcéru Scottie a 17-ročnú dcéru Alexandru, ktoré mu dávajú poriadne zabrať, ale aj dôležitú pozemkovú transakciu, pri ktorej zastupuje svoj široko rozvetvený tunajší rod. Aby toho nebolo málo, dozvie sa, že mu manželka, s ktorou nemal ideálny vzťah, bola neverná. Rozhodne sa nájsť a spoznať jej milenca, aj keď nevie, čo od neho môže očakávať. Počas krátkeho času sa tak on, ako aj jeho deti musia vyrovnať s neodvratnou smrťu blízkeho človeka, prekonať odcudzenie a nájsť nové rodinné väzby. (TV JOJ)

BarbieHunter odpad!

Přípomíná mi to televizní inscenace za komunistů. Jen se toto rodinné drama neodehrávalo v paneláku, ale na Hawai. Jestli tohle dostane jediného Oscara, tak kupuju kameru a za rok beru Oscara za nejlepší film já! A hlavní roli bude hrát Michal David a to pobereme ještě nějakou sošku za herce...protože infantilní Amíci zřejmě sežerou jakoukoli ubohost! ()

xpavelo

Herecký koncern George Clonneyho od první do poslední minuty. Po Up In The Air Clonney ukazuje že rozhodně má ještě co nabídnout. Konec je sice předvídatelný dlouho dopředu, díky tomu nemohu dát plné procenta. 90% ()

Bodega_Bay

Film skvěle funguje, když je v poloze komedie, dialogy jsou věrohodné, vtipné. Blbý je, když nastane pokus o nějakou tu dojemnou chvilku...tam to prostě zbytečně celé vrže a vyčnívá. Navrch je věčně přítomná havajská hudba...brrr....Přesto je to skvělý, zábavný a příjemný film. Já jsem byla spokojená. ()

mnu

Kýčovité, zdlouhavé, ohrané drama bez nápadu. Nechápu, proč film dostal tolik nominací na Oskara. Pro mě naprosto průměrné rodinné drama. ()

smike

Pro mě o chlup lepší než podobné Kids are Allright. Fotříkovský Clooney se mi líbil hodně, stejně jako jeho dcera (+ jedna hvězda?:) A taky uvažuju o dovolené na Havaji. Přes hodně ponuré téma (a bohužel aktuální pro hodně lidí v dnešní době) vyzněl celý film zasazený do těchhle pohádkových ostrovů neuvěřitelně pohodově. Mahalo! ()

Declen

Jak tenhle film může sbírat cena za scénář, bez Clooneyho by z toho filmu moc nezbylo, žádné silnější momenty, žádná pointa, čekatelný závěr. Milionářství celé rodiny a čekatelné rozhodnutí nakonci filmu stáčí celé dílo spíše k klišoidnosti a ohlodává zuby celé atmosféře. ()

ragtime

Príjemný film o nepríjemných veciach. Námet je jednoduchý a určite nie nový. Manžel zistí, že jeho žena po úraze, ležiaca v kóme, mala milenca a chcela ho opustiť a on sa s tým ide vysporiadať po svojom. Čo robí film zaujímavým je obsadenie a hlavne výborný scenár a jemná réžia Alexandra Payna. Clooney je v podstate taký ako sme na neho za posledné roky zvyknutí a je výborný. Som zvedavý, ako sa bude vyvíjať kariéra predstaviteľky Alex, pretože to dievča má veľkú charizmu :) ()

Vital

Geroge jako stárnoucí muž,který je v práci od rána do večera,má dvě děti které skoro vůbec nevídá,jeho manželka,velice aktivný ve sportech a nešťastnou náhodou při vodním lyžování skončí v kómatu.Geroge zjistí že ho podváděla,hledá pak jejího milence.... O čem tohle je?! Atraktivní George,překypující energií,vyhlášen sexsymbolen,hraje roli usedlíka,v jeho hraní nevidím žádný zápal,jen vážné pohledy a jiskra pryč.To ve filmu Lítám v tom byl úžasnej naproti tomuto vyumělkovaném příběhu,nechápu,proč v pozadí se hraje jakýsi příběh o velkou část půdy,která jeho rodina vlastní celé generace a teď to musí prodat,nebo scéna na konci kdy stojí nad svojí manželkou,stéká mu po tváři slza a aby ji diváci lépe viděli,tak na ní svítí snad 100 W žárovka! velice nezáživné.Jelikož se film odehrává na Havaii,tak celý film je prošpikován havajsou muzikou,která mě ke konci začínala rozčilovat.Doufám že podobné filmy si Geroge pro příště odpustí a využije svého charisma v lepších kouscích.Bohužel jsem sehnal jen verzi s českým dabingem,který mi také hodně podtrhl atmosféru filmu Jiří Štěpnička si akorát hezky odříkal text takřka bez emocí, ()

NSN

Kýč, hra na city, roztahanost a vůbec neschopnost pojmout námět do líbivý podoby. Celý umělý. O tomhle to je. ()

Peenugirl

No až tak to nenadchlo, ale ani neurazilo. Rozbor vzťahu otca s dcérami na zátiší tragédie bol zachytený myslím, že celkom korektne. Výnimočný kinematografický zážitok to nie je, ale pozrieť by sa to malo, dokonca aj odporučiť sa to dá na pomalé nedeľné daždivé popoludnie. A krajina prenádherná. 65% ()

skrob

Celý film je hodně "pomalý". První půlka filmu je výborná a všichni hrají příjemně civilně... ale konec je strašně natáhnutý a to morální poselství to u mně osobně srazilo o 40%. ()

medveed

Film, který neurazí, místy pobaví, ale ničím nepřekvapí. Herci pěkně hrají, dojemné momenty se střídají s humornýmy a vše tak nějak plyne k očekávanému konci. Hodnocení tentokrát zaokrouhlím dolů, na tři hvězdy. 70% ()

lubica1995

Psychologicky pohľad do sveta muža, ktorý mal celý život dosť v paži svoje deti...a zrazu: sa musí naučiť s nimi žiť, rozprávať, existovať a zaujímať sa o nich. Nie ľahká úloha, ale natočená vierohodne. V celku OK. ()

flouny8

Silný příběh, charismatický Clooney, ale zase je to film, který zaujme jen určité skupiny lidí. Já bych se třeba dobrovolně nekoukal na uplakané drama a umírání nevěrné manželky. ()

90125

Komédia ? Dráma ? Bohužial nie je to ani zábavné, ani dramatické. Škatulka pre tento film sa volá Bezzubá nuda. Ten príbeh je hrozne tenučký a prázdny (Oscar za adaptovaný scenar !?!?!). Všetko je to tu také uhladené a umiernené, akoby mimo realitu. Vlastne sa celú dobu vôbec nič neudeje a ani žiadne iné kvality tohoto filmu som nepostrehol. K tomu tá, až nepríjemne gýčovo-pohladnicová estetika a tá pekelne "neškodná" muzika... Trošku sa Clooneymu divím. Myslel som si, že si svoje projekty vyberá starostlivejšie. Druhá hviezda je len z úcty k nemu. 47 % ()

kodwin

Průměrný film, jedna hvězda je za havajské exteriéry. Clooneyho a Woodley mám rád, takže z tohoto pohledu jsem byl také spokojený. Jinak scénář byl celkem slabý a chvílema to byla nuda. Záběrů na umírající mámu bylo zbytečně moc, neviděl jsem v tom účelnost. ()

Tr0nic

Mám rád Clooneyho aj Shailene. O to viac ma zamrzelo, že ma to absolútne nezaujalo. Dej je v podstate prázdny a o nejakej komédii nemôže byť reč. ()

Martinko991

Dokedy som sa nedozvedel, že sa film točil na Hawaji kam sa v lete chystám som ani nevedel, že tento film existuje. Z prírody Hawaja síce moc toho neukázali, ale oplatilo sa pozrieť najmä kvôli Georgevej dcére ktorá bola vo filme celkom kus a navyše svoju rolu dobre zahrala. Inak úplný priemer ktorý ničím nevyniká. ()

Další Spidey s hromadou starých známých

Další Spidey s hromadou starých známých

12.10.2012

Marc Webb se chvíli cukal a tvrdil o pokračování Amazing Spider-Mana to samé, kvůli čemu Rupert Wyatt nechal plavat Dawn of the Planet of the Apes – že na natočení kvalitního sequelu není dost času a… (viac)