Ryby, rybky, rybičky

(relácia)
všetky plagáty
Dokumentárny / Publicistický
Slovensko, 2006, 30 min

Magazín pre priateľov rybárstva. (oficiálny text distribútora)

Jimmi

Nehodnotim pretoze som to moc nepozeraval..ale co si pamatam tak velmi casto tam hravala metallica ako podmaz:) Z mojho pohladu to musi zvysit hodnotenie aspon o 2 hviezdicky:) ()

MM_Ramone

Relácia "Ryby, rybky, rybičky" sa svojho času pravideľne objavovala na obrazovkách slovenskej verejno právnej televízie. Momentálne ju tam nahradil rovnako tématicky ladený magazín "Na rybách - Petrov zdar". Je to jednoznačne zamerané na špecifickú skupinu divákov - na priaznivcov rybolovu, členov rybárskeho zväzu a nadšených rybárov, ktorí sú schopní dlhé hodiny presedieť pri vode a čakať na svoj úlovok. Ja som tejto vášni nikdy neprepadol, takže ma nezaujali ani ryby, ani rybky a ani rybičky. * ()

Marek1991

Rybár nie som, ale nemal som z toho pocit, že by to malo nejakú hlavu a pätu. Bolo to také rozhádzané s témami nenadväzujúcimi, neusporiadanými a ako nerybár som mal v tom chaos o čo sa jedná. Celkom dobré fotky a rady tam mali, ale nebolo to pútavé. ()

aliaska

Pozeráme... dosť často... keďže mám povolenie na chytanie rýb. 😝 Veľa veciam sa priučím.Myslim, že je celkom zaujímavá relácia a sme určite za ňu vďační ☺️. ()

Zeldur

Ryby jsem nikdy nechytal ani jsem se o ně nijak nezajímal. Tento pořad jsem kdysy sledoval s mým dědou, tehdy vášnivým rybářem, který si nenechal ujít téměř žádný díl. ()