Izba mŕtvych

• Česko Zjevení (viac)

Keď sa doma začnú diať zvláštne veci, zistia Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan), že ich straší postava, ktorú náhodou vyvolali počas parapsychologického experimentu na univerzite. Desivé zjavenie sa živí ich vlastným strachom a mučí ich všade, kam sa pohnú. Ich poslednou nádejou je expert na nadprirodzené javy (Tom Felton), ale aj s jeho pomocou môže byť už neskoro na záchranu pred desivými silami. (TV Markíza)

IvcaSammet

Něco mezi třema a čtyřma hvězdičkama ... Prostě typická duchařina, docela dost podobná Paranormal Activity. Mě osobně duchařiny zas až tak nevadí, i když je to pořád jen na jedno kopyto ... V tomto filmu se mě ale líbí námět na téma 'Uvěříš a zemřeš', což je prostě normální psychologický jev, který se stává docela běžně v případě nadměrného strachu ... Takže pokud ode mě dostalo Paranormal Activity čtyři hvězdičky, musí je dostat i Zjevení ... ()

Heero

Šíleně nesympatické postavy dobře kontrastují s nepříliš nápaditým scénářem, který vlastně není ničím zajímavým. Úplně zbytečný počin. ()

KOZEL84

Taková celkem (para)normálka.Vadné zámky,průvan jak kráva,nekvalitní žárovky a člověk by zas řekl,že víc než exorcistu,by to chtělo šikovného údržbáře.No není to žádný zázrak a víc se krade asi už jenom u nás v parlamentu,ale zas sem tu neviděl nic co by mě vyloženě sralo a pár scén bylo i pěkných.Stejně jako se dá celkem dívat na Edovu ségru a celkem hezky depresivní konec (prej taky čorka).Tak já budu hodný a dám 3. ()

johnymdoe

No a pak že duchařskej horor nemůže už být dobrej a strašidelnej. Tahle záležitost měla jen čistýho času hodinu a třináct minut a úplně to stačilo. Duch byl správně vlezlej a naštvanej, já se správně bál a lekal. Konec nepřekvapil a vysvětlení bylo sice ubohé, ale alespoň jakž takž pochopitelné. Hercům se dařilo vypadat vylekaně a efekty s hudbou atmosféru také slušně vylepšily. Shrnuto, podtrženo 70%. ()

M.Myers

Duchařiny mám rád a tak si tento kousek klidně nadhodnotím!!! Když pominu to pako Feltona, tak se mě na tomto horůrku líbilo úplně všechno. Samozřejmě nejde o nic převratného, nějaký duch tu obtěžuje mladý pár, ale je to prostě pohodově natočené, má to pár opravdu povedených scén a krásnou Ashley Greene. Hudba tomandandyho dostane největší prostor v závěrečných titulkách a to je asi dobře :-) Opět nezapomenu připomenout zdejší borce, kteří si asi připadají hrozně cool, když můžou kdejaký slušný film poplivat nějakým trapným hodnocením...Ale co no! Běžte se vy víte co! ()

figliar

Filmy s duchmi nejako zvlášť nevyhľadávam a aj viem prečo. Vždy tá istá zápletka, sem tam záber na pohybujúci sa nábytok a 90% filmu v podstate nuda. Avšak tuto sa bolo aspoň na čo pozerať. Primeraná dĺžka, slušné herecké výkony a fakt slušný úvod do deja. Až na ten koniec, celkom pozerateľný film. ()

MickeyStuma

Přirozený strach z neznámého je tahounem mysteriózního snímku, který se pevně drží japonského duchařského stylu. V domě mladého páru se ozývají podivné zvuky, poblikává světlo, posouvá se nábytek, na zdi se objeví plíseň a přitom není nikoho vidět. Co to je? Strach zúčastněných se stupňuje a podivné události nabírají na intenzitě, a to až do grandiózního finále. Poctivý nekrvavý hororový snímek snažící se v divákovi vyvolat pocit strachu, což je vlastně hlavním úkolem tohoto žánru. Jak se mu to daří záleží jen na divákovi. On se ten duch totiž ukáže až v 56 minutě snímku. Kdo očekává krvák bude hodně zklamán. Snímek je jen o atmosféře, což se povedlo, a myslím, že po jeho zhlédnutí rozhodně málokdo půjde v noci na záchod po tmě. Poměrně krátká stopáž je přínosem. Alespoň se příběh uměle nenatahuje a tak si drží svůj přirozený standart. Duchařských hororů je hodně a tento považuji za ten povedenější. ()

Rockerman

Podle mého názoru jde o podprůměrný horor. V první polovině nuda, podepřená navíc příšernými dialogy (takovéto mlácení prázdné slámy). Poslední půlhodina sice leccos vylepšuje, ale pár lekaček nemůže film vytrhnout z bídy. Nevadí nepůvodní nápad o "vyhánění" ducha z baráku, ale chyběla tomu lepší atmosféra a napětí. ()

Rathalos

Slusny horor s dobrou atmosferou,napatim a sympatickymi hercami o zjaveni,ktore mlademu paru postupne coraz viac zneprijemnuje zivot,pacilo sa mi to,stale som bol v ocakavani,co sa stane a ako to skonci...:-) ()

n3uro

Hodně dobré provedení hororových scén, pěkná atmosféra (hlavně v druhé půli), zajímavé nápady (objekty zkrz další objekty, hrdinka tluče do dveří hřebíky jen aby se zničeho nic objevila na té straně na které nechtěla, vylézající holčina z pračky alá Grudge, ...) ale bohužel scénář a příběh pokulhává. Kdyby pozitiva dostal do rukou někdo zkušenější, bylo by to o hodně zajímavější. ()

KUFI

Duchariny mam velice rad a musim se priznat, ze jsem to cekal daleko horsi, uz kvuli tomu plakatu co tu je. Kupodivu to bylo koukatelny a nejaka ta atmosfera by se tam taky nasla. Zapornej konec je u me vzdycky plus a mnohdy i hvezda navic. ()

Hpatrik

Jako horor to nemá moc co nabídnout, základní premisa ja hloupá a od začátku to jaksi nedává smysl, ale jeden z mála, který při tvorbě filmu nezahálel, byl hlavně zvukař, díky jeho zvukům skřípání, praskání, sténání apod. vypadá tenhle film strašidelnější, než zkutečně je. ()

SamanthaM.M

Dačo prišlo, najprv to zožralo Draca Malfoya, potom Winter Soldiera a nakoniec tú babu, čo hrala Alice v Twilighte. Akože čo? Taký hlúpy film som už dávno nevidela. Zbytočnosť tohto snímku ani nedokážem opísať. Dve hviezdičky sú za obsadenie. ()

CharlieSs

Bože můj. To už fakt snad není pravda. Narušená uřvaná kráva, duch nebyl vidět snad ani jednou, ničeho se tam nedalo bát a ke konci to nešlo ani pochopit. A tak si vlastně říkám... Proč jsem nedala odpad!? Jo! Už vím, za ten konec, že to ta namyšlená kravča odnesla taky. ()

Di Tecka

O co tam vlastně šlo ? :-) Děkuji filmovým tvůrcům alespoň za Sinister, jinak bych už asi začala ztrácet naději, že někdo ještě někdy natočí solidní horor. Absolutně odfláknutý film.. těch pár scén, co mělo být strašidelných, nefunguje, nikdo nic pořádně nevysvětlí a pak to skončí - co to mělo jako znamenat.. ten konec ? Ani nevim, za co dávám dvě hvězdy... ()

sarfian

To bol odvážny pokus točiť film tohto typu po tom návale za posledné roky. Nie je to zlé, ale všetko tu už bolo a omnoho lepšie natočené. Neviem či má ešte význam robiť filmy tohto typu. Možno, ale treba mať niečo čím ho spraviť odlišným od všetkých ostatných. VIDENÉ 1x ()

Likan7

I přes svou kratičkou stopáž to občas působí zdlouhavě, ono se tam totiž skoro nic neděje. Naprosto tuctový film, kterých ročně vzniká tisíc. Ničím nevybočuje a ničím nepřekvapuje. Jediný + je Ashley Greene v noční košilce....a Ashley Greene v normální košili... ()

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (viac)