Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Knor

Nemůžu říct, že bych byl nějak zklamanej nebo nasranej, ale od Snydera jsem prostě očekával něco víc, než ,,jen" akční vypatlaninu. Ono na tom není v zásadě nic špatnýho, je to drahá prostoduchá řezačka se zombíkama, ale žádným způsobem nevybočuje nebo nemá čím utkvět v paměti. ()

Ewík

Přeplácaný akčńák, který hraje na vizuální city, ale jinak je naprosto dutý a plochý. Nepřinesl bohužel nic nového kromě vizuálního a audiálního znázornění explicitního násilí. Škoda. (dvě a půl hodiny?!) ()

DaweForeman

Tak další zombinárna pod taktovkou Zack Snydera, kdy jako předtím natočil něco, co se dalo shlédnout, ale něco výjimečného to zrovna nebylo. Trochu se tu smíchaly dva trendy, kdy zaprvé máme zombíky a zadruhé partu složenou pro nějakou tu velkolepou loupež. Možná je tu ještě třetí ve formě určitého spiknutí, ale to je tak tragicky zpracováno, že to nestojí za řeč. Svým způsobem si ty první dva typy celkem sedly a vytvořili něco zajímavého zase nějakým novým netradičním způsobem, kdy člověk je schopnej vlézt někam pro velký prachy, i když se to zrovna hemží zombíkama. Celý je to navíc doprovázeno celkem zajímavou hudbou a mnoha situacemi, které vytvoří hodně velké napětí. Bohužel to ale trpí na dialogy, což je celkem důležitá část filmu a pak též na naprosto na nelogické chování postav, kdy místo akce spíše jen čumí. Akce jako taková je zajímavá, i když je to trochu vedený do větších extrémů s brutálností. Obecně bych to hodnotil jako film, který neurazí na jedno shlédnutí, když člověk nemá co zrovna sledovat. ()

ANTYCHRYST

Nečekal jsem nic a dostal maximum! Zábavná zombie jízda..:) zapomeňte na pomalé a hloupé zombiky..Tohle je úplně jinej level :) dobré herecké obsazení a parádní vyrabovany Las Vegas... 70% po dlouhé době .. zábavný zombie film ()

Homerking

Elitní žoldáci jsou vysláni do Las Vegas aby spáchali tu největší bankovní loupež v historii, problém spočívá v tom že Las Vegas  je zamořeno nemrtvými. Mám rád zombie filmy ale tohle byla nudná nezábavná slátanina. ()

Najt

Tak doufám, že bude dvojka, protože to byla jízda. Není to úsvit mrtvých, není to soumrak mrtvých, nejsou to walking dead, je to prostě Snyder a já jsem rád, že se nad filmem povznesl velice kultivovaně a nenatočil nesmyslnou stupidní parodickou sračku, ale akční jízdu s celkem dobrými postavami a celé to pojal celkem vážně. Struna humoru zabrnkala jen decentně, ale film zle považovat za akční nehoror, což je dobře. Ať si každý říká co chce. Zombie tématicky je prostě málo a té povedené, když vynecháme seriály lze napočítat na prstech. I když je příběh typu laciných levných hodinek typu B, mě to bavilo. Začátek se vydařil, úvod v doprovodu VivaLasVegas výborný, shánění týmu, příprava na sebevražednou akci a akce samotná, to bylo prostě fajn. Mohlo to být lepší, ale film má bavit. Co musím pochválit je audiovizuál a kulisy, tak to vážení byla naprostá pecka. A i to se počítá. Je jedno jaký je příběh, když je akce, která je skvělé natočená a má realistické efekty a boží prostředí, tak už jen to se cení. Stejně to je i naopak, když bude mít film boží příběh, ale otřesné provedení, ze kterého vás budou bolet oči, taky to nebude příjemný. Ostatně napsat scénář a vymýšlet příběh není tak složitý jako vytvořit perfektní technickou stránku. To stoji mnohem více úsilí, času i peněz. A pokud nesouhlasíte mám pro vás řešení " NEČUMTE NA AKČNÍ FILMY", ale pusťte si nejakou životopisnou romanťárnu. Army of the Dead mohl být lepší ve všech směrech, vyjma efektů a technického provedení, ale i v tomhle formátu se jedná o skvělou a zábavnou zombárnu. Příště jen více Batisty. ()

FaithZombie

Mohla to být fajn, nenáročná, zombie oddechovka, ale někdo usoudil, že je dobrý nápad, dát tomu stopáž dvě a půl hodiny. Hoďku mohli úplně klidně vypustit a vůbec ničemu by to neublížilo, ba naopak, jelikož příběh je tak prosťoučký, že nemůže člověka na takhle dlouho zabavit a chvílemi je tam to zbytečné natahování opravdu hodně cítit. Především linka s dcerou a její pohřešovanou kamarádkou mohla úplně klidně jít. ()

Dejvecd

"It should be easy in and out." Na tento film som sa celkom tešil, úprimne som dúfal, že Snyder nejako prekvapí a pošle nám sem zábavnú akciu. No, asi som sa mýlil. Nejaký extra zaujímavý dej sa nedal od filmu očakávať, takže všetky tie rečičky o klišé rovno preskočím. Čo sa týka vizuálu, tam musím dať Snyderovi palec hore, akcia síce nebola tak krvavá, ako by si to zaslúžilo, ale zase napríklad scéna vo vrtuľníku, alebo úvod boli, čo sa vizuálu týka, topky. Ďalej postavy. Na Snyderovi mám rád, že on dáva osobný priestor skoro každej postave a v tom začiatku to bolo fakt vidieť. Keď však priskočím k ústrednej skupinke, moc som si tie postavy neobľúbil, áno vyzerajú ako sympaťáci, ale nedostali toľko priestoru, aby vo mne ich skony urobili nejaké emócie. Hercov som moc nepoznal (až na Davea Bautistu), ale nezdalo sa mi, že by hrali zle, ale výborné to tiež nebolo. Čo sa týka zombie, tak áno, máme tu tých alfy, ktoré sú rýchlejšie, múdrejšie a je skrátka ťažké ich odrovnať. Avšak, nešla z nich taká tá autorita, ako asi tvorcovia zamýšľali. Z toho ich vodcu som skrátka nemal ten pocit, že to je ten najväčší motherfakr zo všetkých zombie a čo sa týka zombie tigra na, ktorého som bol dosť zvedavý, tak aj ten ma sklamal, okrem jednej cool scény tu skoro vôbec nebol. Za mňa by sa hodilo vo filme ubrať trochu vážnosti, pridať tam viac srandy a akcie, potom by som si ten film možno aj parádne užil. No a nakoniec hudbu, neviem či budem jediný, ale mne sa páčila, mne sadla a ja som si len pohmkával do rytmu. Takže to je asi všetko čo by som k tomuto filmu chcel napísať, nemal som veľké očakávania, takže ma to úplne nesklamalo, ale stále som možno dúfal v trochu viac. Tento film by som asi zaradil ku Snyderovým horším počinom, možno niekde za Batman vs. Superman. Odporúčam však každému, kto si chce vyložiť nohy pri nejakej akčnej oddychovke.  6/10 ()

JosefTomas

Tak tentokrát mě Snyder hrozně, ale hrozně zklamal. Těšil jsem na pořádnou žánrovku, která bude zajisté béčková, ale alespoň stylem, který mi dovolí přimhouřit oči a napařit krásných pětasedmdesát procent za skvělou akci a nápaditý vizuál, jenže ono ne... A přitom to začíná tak dobře, přičemž úvodní titulky patří k tomu nejzábavnějšímu z celého filmu, jen aby to Snyder překlopil do tuctového filmu, kde ani ten blbej heist není to, co by stálo za řeč a v půlce už vlastně ani není důležitý. Nehledě na to, že výsledný plán loupeže je skoro tak debilní, jako plán hlavního organizátora, který kdyby se trošičku pozastavil nad tím, co vlastně chce, celá ta šaškárna okolo by se nemusela dít. Nejsmutnější pohled ale zůstává v samotných zombie, kteří dostali pořádný upgrade a to ne jeden. Snyder defacto posunul jejich charakter o úroveň výš. O to smutnější je to, že se jim věnuje tak pomálu a kdyby stavěl příběh na nich, mohl to být o poznání mnohem lepší film, než co natočil. Což mi připomíná... Nevím, co to Snydera popadlo, ale jeho kameramanské schopnosti se bohužel úplně nestřetly s těmi režijními, a tak servíruje poměrně chudě vypadající záběry, do kterých byste těch 85 milionů vůbec neřekli, ba co víc, někdy spíš působí jak z levné produkce nějakých laciných filmů od Asylum. Trikově to některé CGI momenty sráží o další úroveň dolů a když k tomu ještě připočtu naprosto dementní postavy, kdy ani jedna mi nepřirostla k srdci a chovají se buď drsně, smutně, nebo zvláštně, tak vlastně není důvod, proč bych na ten film měl kouknout znovu. Na konci mi vlastně bylo stejně jedno, kdo se dožije konce, což spolu s dialogy, jenž byly nehorázně kýčovité a zaváněly patosem víc, než je zdrávo, nebylo zrovna něco, co bych chtěl vidět. Snyder navíc tyto tupé dialogy nechal říkat právě Dava Bautistu, který se sice snaží, ale prostě na to herecky nemá. Škoda toho zklamání, které přišlo jak facka ve tmě. Určitě se k filmu vrátím v nějakém sestřihu na Youtube, kde si vychutnám parádní akční scény, kterých moc není, ale zato jsou velmi nápadité. Jako celek si to ovšem nechám ujít a raději sáhnu po osvědčeném Úsvitu mrtvých. ()

Solverino

Tak ze začátku to vypadá hodně nadějně, ale pak už to jede z kopce... nakonec upocené dvě hvězdičky, i když by to byla jízda skoro až na Odpad!. Chybělo málo. Větší a větší jalová blbost plná nesmyslů, nelogičností a hloupostí. ()

stephano

Úvodní titulky top....zbytek hloupost a zbytečnost. Dej neřeším to nema smysl, kecy tata dcera jsem pretáčel, proc tam tahle linka byla nechapu. Po justice league, ktery dopadlo skvěle je toto pruser. ()

zubrik66

Melodramaticka rodinna sracka bez stipky napadu a invencie. Neskutocne pomale az nudne tempo, kde divak fandi viac zombie ako “ockovi” co si uprostred zombie apokalypsy riesi mindraky… ()

Midar

Od Armády mrtvých jsem rozhodně nečekal žádné zázraky. Jen jsem tak nějak opatrně doufal, že když už se Snyder po tolika letech vrací zpět k zombie filmu, bude to stát za to. Bohužel jsem se ale šeredně spletl. Místo správně krvavé, hravé a stylově natočené akční pecky jsme se tu totiž dočkali jen neskutečně odfláknutého braku s debilním scénářem, a ještě debilnější režii/kamerou. Pokud se tak nemáte rádi, rozhodně si neváhejte ten film pustit. Pokud si však svého času přece jenom alespoň trochu vážíte, pusťte si raději Úsvit mrtvých, Vlak do Pusanu nebo třeba Zombieland. U Armády mrtvých na vás totiž nic dobrého nečeká. Více zde. ()

Klat

Kdo viděl od Snydera Úsvit mrtvých, tak mi musí dát za pravdu, že tento film mu nesahá ani po kotníky. Akční střílečka, dejme tomu, ale horor? Herecké výkony od béčkového filmu jsem neočekával, ale koukatelný to celkem bylo, tak max 50% ()

Mamlas

Ačkoli je film brutálně dlouhý, zkoukl jsem ho poměrně svižně. Hlavně proto, že první zhruba polovina jsou samé blbé bláboly a zbytečná vata. Skoro vše popřeskakováno, jen otrava. Ve druhé polovině se to místy zlepšuje a je i dobrá akce, ale též toho dost zbývá na přetočení, bo vata. Konec je pateticky sterilní a tak hloupý, že jsem tohle ani nečekal. Filmu se nedá upřít velmi hezký vizuál. Rozhodně to ale není horor. Vyznívá to jako taková dobrodružná parodie na horor. To podtrhuje snaha o sem tam nějaký vtípek, která však bezezbytku zafunguje jen trapně. Ani nesourodá skupinka, které bychom asi měli držet palce, nezaujme. Jejich osud mi byl ganz fuk. V průběhu filmu jsem nepocítil vůbec žádné napětí nebo dokonce gradaci. Spíš to svádělo k úsměvu. Celkově tady hezky vizuálně a ojediněle velkolepě působící film, ale mimo vizuálu je celý zbytek dost mizerie. (38%) ()

instageek_cz

Je až fascinující, jakým způsobem se Snyder v posledních letech rozhodl ignorovat tu nejzákladnější filmařskou poučku, která zní: neříkej, ale ukazuj. Dělal to už při angažmá u DC, ale v Armádě mrtvých to posouvá na nový level. Vztahy i vztahový zvraty mezi některými postavami se kompletně odehrávají jen v dialozích, aniž by jim předcházela jakákoliv viditelná změna v chování, cokoliv. Scénárista Snyder je jako malý dítě, který na vás ukazuje prstem a pokřikuje: „Když se to řeklo, tak to platí! A teď buďte všichni dojatý, nebo to povim mámě!“ Opět musí člověk až žasnout, že ani dvě a půl hodiny nestačí k tomu, aby Zack narýsoval normální, uvěřitelný vztahy. Celkově si nevybavím, kdy jsem naposledy viděl film s klišovitějším scénářem. Stoprocentně největší hřích Armády mrtvých je absence nějaké kulervoucí akce. Krásně to dokresluje skutečnost, že obří motorová řezačka, která vypadá fakt hodně cool a jejíž pilový kotouč přímo škemral, aby se mohl zakousnout do hnijících končetin KOHOKOLIV, se tu kromě krátkého flashbacku použije jen jednou – na vyřezání otvoru do zdi!:)) Abych jen nenadával, tak praktické efekty jsou povedené, zombie vypadají skvěle, není to tedy žádný CGI fest. Doporučuju kouknout i na půlhodinový dokument o vzniku filmu, který je taky na Netflixu. Ale zarazilo mě, jak tam Snyder mluví o úplně novém druhu zombie, který s týmem vytvořil… Možná se pletu, ale myslím, že zombie měly emoce už v Já, legenda, a nejspíš i v různých jiných filmech a seriálech. Upřímně, mám o Snydera obavy. Přijde mi, že se trochu zbláznil a vidí v sobě mesiáše, který by si myslel, že sděluje zásadní poselství, i kdyby točil tu příšernou buranskou reklamu na Starobrno. Snad je Armáda mrtvých jen zastávkou na cestě vedoucí od těžkotonážních velkofilmů k nářezům, které s takovou lehkostí točil v počátcích své kariéry. Hodnocení: 5/10       Delší verzi recenze a další nejen filmové články a zajímavosti čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!:) ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)