Konspirační teorie s Jesse Venturou

• Česko Konspirační teorie (viac)

Bývalý americký guvernér Jesse Ventura a jeho tým vyšetřují a prověřují nejděsivější a nejtajemnější konspirační teorie, které se kdy rozšířily. Studují důkazy, konzultují s experty a vyslýchají svědky, aby se dozvěděli co nejvíce o fenoménech, jako je zavraždění J. F. Kennedyho, Oblast 51, globální oteplování a možný komplot, jak se zmocnit veškeré pitné vody v USA. Jesse Ventura tvrdí, že je jeho životním cílem dokázat, že je v těchto teoriích mnohem více pravdy, než si myslíme. (TV Prima)

Aslan

Zaujímavý projekt Americkej televízie na načrtnutie, iného rozmeru života v demokratický najvyspelejšom štáte sveta. O vláde, ktorá už nie je z ľudí a pre ľudí. Vláde, ktorá má veľké prepojenie s nadnárodnými finančnými korporáciami. Vláda ktorá ma demokraticky najväčší rozpočet na obranu a vojenské účely. Vláda ktorá ma najvyššie utajenie pre svoju činnosť. Pre kritikov áno, je pochybný zdroj. Určite tento projekt nebol robený preto aby ľudia poznali pravdu, ale ako prostriedok k získaniu finančnej odmeny. To môže znamenať to že je dosť veľká skupina v Amerika, ktorá ma záujem o mimo meistremové pohľady na svet. ()

chaometic

Konspirační teorie jsou nástroje systému, nemyslím si, že by nebyli jádrem pravdivé, ale obsahem jsou vymyslené. Nelépe to popsal TETSUO, který sám konspirační teorie vymýšlí nějakou dobu. PS: vezměte si z něj poučení. ()

M.I.K.E.

Takže za prvné chválím každého kdo chce odkrýt cover-up ohledně 11/9, chválím každého kdo chce tento neskutečný podvod vyšetřovat. Bohužel způsob jakým to Jesse Ventura dělá je absolutně špatný. ()

artas

Paranoici všetkých krajín spojte sa. Prehnané, nabubralé. Teórie majú reálny základ, ale čo tento dokáže pospájať. ()

Venous666

Raději shlédnu toho dle rádoby frajera , než poslouchat neustále kecy o tom, že je všechno v pořádku, že se nemáme čeho bát a že státní organizace jednou ve prospěch občane a ne sebe. Ano je sice pravda, že během pár veřin vám sdělí googl vícero informací než pan Ventura, ale proč mu nedát šanci a podívat se na tu jinýma očima , než nám dává dnešní společnost ()

loki5

Příšerně manipulativní pseudodokument made in USA. Důkaz tvrzením je tu základní prvek všech argumentů. Už jenom střih rozhovorů je dost podivný když nikdy nejsou v záběru oba zúčastnění. Typický příklad je rozhovor s ředitelem firmy kterého nachytají na tom, že chce vydělat na odsiřování komínů a zpracování odpadů. Pro tvůrce: Vydělat je cílem každé firmy. A to jsem zapomněl, že když tato firma chce vydělat je to vlastně důkaz o tom, že chtějí převzít světovládu. A díky tomu mi chudáci amíci budeme muset používat úspornější lepší auta a nebude moct jíst tuny hambugerů. A za tím vším stojí nějaký bezvýznamný americkokanadský bambula, kterého jednou viděli někde na summitu a s někým si podal ruku a bla bla bla ... Škoda času. ()

bacon

Som zástancom konšpiračných teórií, však bez vetra sa ani lístok nepohne a verím, že v každej teórií je niečo pravdy, len treba triezvo vyberať informácie, preto to treba všetko samozrejme brať s rezervou. Jesse mal a má gule rýpať sa vo veciach, ktoré môžu byť nepríjemné pre mocenské skupiny a vlády. Takéhoto Jesseho by sme potrebovali na SK, možno aj Vy v CZ. ()

fallanga odpad!

Odpad. Klasický odpad. Nejenom, že samotné konspirační teorie jsou k smíchu, ale samotné provedení pana Ventury je k smíchu. Jak dokážeme hypnózu? Pozveme 2 lidi, dáme jim peníze a oni to budou předstírat. Jak prokážeme pravdivost konspirační teorie? Řekneme pouze tu část pravdy, která nám vyhovuje a ten zbytek překroutíme. Kvůli panu Venturovi jsou na světě tisíce lidí, kteří věří těmto teoriím, aniž by znali všechny okolnosti. Prosím pane Venturo, běžte do oblasti 51 a nabídněte své tělo na výzkumy. Zbavíte svět velkého zla. ()

kiros179

To, že konspirační teorie jsou v podstatě "in" mě ani nevadí, problém vidím v tom, že většina případů co měl možnost shlédnout jsou tak vyfabulované, účelově předvedené a hlavně tak maximálně k ironickému pousmání se, že to logicky zanechává pachuť na případech zbývajících, které jsou naopak velice zdařilé (např. 9/11 či Wall Street). Bez vaty, natahovaných nudlí a sekyrkových polívek tzn. nějakých 5 dílů z prvních 15, byl bych se klidně odvážil jít s hodnocením mnohem výše. 60% ()

VanBradley89

Viděl jsem teda jenom dva díly ( o 11. září a cestování časem). ale dost mi to připomíná Lenssen a spol. až na to že Jesse Ventura je mnohem větší frajer než ten němčour. ()

Bercuss

U těchto pořadů by nemělo jít hlavně o formu, ale o obsah. Bohužel u J. Ventury musim udělat vyjím a do formy si trošičku rejpnout. Obsah je samozřejmě zajímavý, poučný a je dobré shlédnout alespoň pár dílů a udělat si obrázek o ,,svobodném,, ve kterém žijeme. Ale že pořad má 45minut z toho polovinu času sledujeme opakování scén, které ještě uvidíme se střihem připomínajícím Ventury Predátora řízlýho Harmonem Rabbem (JAG) mě trošku štve. Navíc u některých dílů jsem měl pocit, že si tento dokument snad i ty nadnárodní korporace zaplatily. ()

EnneX

Naprosto skvělý a rozhodně hodně velmi naléhavý. Jesse Ventura patří k těm kdo chce ukázat světu pravdu o hodně známých záležitostech, které nám Vláda, Média neřekla a nebo lhala. Je mi jasné, že hodně lidí tomu nevěří a raději věří tomu co nám předkládají za oficiální verze ( 11. září, HAARP, vražda Kennedyho, globální oteplování a spousta dalších ) ono by jen stačilo trošku více se zajímat o dané věci a vše do sebe krásně zapadá. Dávám jednoznačně 5 a dal bych i víc, protože tohle by měl vidět povinně každý, stejně jako dokumenty od Alexe Jonesa a dalších. ()

Pantai

Konspiračním teoriím a pod jsem IMHO velmi otevřená, ale v tomto případě na mě celý tým působí velmi nedůvěryhodně, vlastně mi to koncepcí připomíná Lensen a spol :-) Budeme za každou cenu akční a vážní a zbytek nějak dopadne... ()

Kenji odpad!

Mne sa páči ako každý nemusí byť bakalárom architektúry ani vedec ani hovno, aby vedel 9/11 je podvod. Mne stačí elementárna logika, aby som vedel, že keď do mrakodrapu narazí lietadlo a poškodí statiku, tak nakoniec tie tony železa a betónu zletia dolu gravitačnou silou presne tak ako sa to stalo. Shooty mal minule perfektnú karikatúru k rozmáhajúcej sa konšpiračnej posadnutosti. Ide o to, že ľudia dospeli do štádia, že si myslia, že všetko čo podajú oficiálne miesta, alebo štandardné média je klamstvo. Prepis Shootyho karikatúry - Pár sedí za stolom a chlapík vraví dievčinke - Povedz mi čo dávajú v správach a ja ti poviem ako je to v skutočnosti. ()