Prehistorické monstrum ohrožuje Londýn. Sherlock Holmes musí čelit velkému nebezpečí. Po boku detektiva stojí neohrožený doktor Watson. Podaří se této legendární dvojici odvrátit nebezpečí a město zachránit? (TV Nova)

Maja238

No to si snad děláte srandu!? Na to, že to je z roku 2010 jsou počítačové efekty opravdu ubohé (Určitě kdyby bylo víc peněz....) Ale některé hlášky jsou docela vtipné. Nicméně, celkový film je opravdový děs běs. (Jak říkám: kdyby bylo víc peněz, bylo by i víc hvězdiček) Jednu hvězdičku, za tu vtipnou scénu, když se Watson snaží Holmesovi vyčistit ránu. :D :D ()

Pitryx

No, vidím že S.H. dostává řádně na prdel. Pan Doyle musí v hrobě přímo rotovat. Z větší části počítačově udělaná blbina, při které jsem se nudil a tudíž mi asi nějaké souvislosti unikly. No, nevadilo mi to. Ještě že to mělo tak krátkou stopáž. 201208208539/8906 ()

johnsnow

Urobil som dve chyby. Za prvé som si myslel, že toto je pokračovanie Ritchieovho Sherlocka a za druhé Ritchieovho Sherlocka som pozrel predtým. V polovici tohto filmu ma napadlo sa opiť ibaže nepijem tak som to musel pretrpieť. Ale jednu hviezdu dám za snahu od asylumu skurviť další super film. ()

Víteček odpad!

Kam se hrabe Benedict Cumberbatch, Robert Downey nebo Peter Cushing. Ben Snyder je ten pravý Holmes. On je nejen ten nejdokonalejší Holmes, ale i lepší Poirot než Suchet. Co si budeme povídat, on je snad i lepší Doktor než David Tennant. Stačilo přidat jen horu nesmyslných činností, dokonalý dalekohled, dalšího Sherlockova bratra, snažícího se pouze jednoduše sehnat čerpadlo, hromadu robotů a muže kálejícího v lese a klasika byla na světě. ()

blekekeke odpad!

Sherlock Holmes by se nikdy neměl dostat do nepovolaných rukou, aby to nedopadlo jako tady. Slátanina co sice měla několik hlav a něco ocasů, ale taky opilého kameramana, líného scénaristu a málo zaplaceného režiséra ... ()

brasek odpad!

THE ASYLUM?! WTF?! Sherlock Holmes je v tomto snímku odporný slizký chlapík z ktorého sú len žalúdočné problémy a z jeho logických úvah už napína! Dej sa odohráva v roku 1882... ako som dosť mimo z niektorých udalostí. Holmes sa vyhráža niečím ako Inšpektorát práce, policajný inšpektor musí mať povolenie na prehliadku domu... WTF? Nakoniec je aj tak tá továreň prázdna... asi sa skryli tí ilegálni robotníci. Príšery ako roboti, nervový systém spojený s umelými končatinami... iné sci-fi na 19. storočie. ()

Trinculo

Na konec ukrutné ! Celý film se táhne pomalým tempem, kde herci chodí od ničeho nikam, role postav jsou jasné od první minuty, ale nakonec je naservírováno slušné paropunkové překvapení. To jsem opravdu ještě neviděl - robotická princezna bomba, kovový drak a balonová vrtuloptéra (nebo co to je). Ou je ! ()

oiuoiu

Snímek sotva udržel moji pozornost... Nějaké hvězdy přidávám za podívanou, kterou chvílemi přeci jen nabízí. Praještěr, drak, balonek s vrtulkou :) ()

ogi1

Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi: To jsem si zas něco pustil já idiot.. ale vlastně co jiného čekat od The asylum kteří přinesly takové užasné filmy (ironie) jako titanic 2 nebo sharknado, Tento film nejde brát jinak než naprostou urážku Sherlocka Holmese. Dinousaři,příšerné efekty,divní herci a naprosto WTF scénář. Tohle je prostě blud století a budu se z toho vzpamatovávat ještě tak 5 měsíců ! Na vlastní nebezpečí - 5 ˇ% ()

Jeliik odpad!

Paneboze za taketo prznenie sherlocka holmesa by mali davat trest smrti myslim si ze toto si nezasluzil .Herecke vykony zalostne.Kamera uboha Najnajnajhorsi sherlock holmes ,najhorsi film aky som v poslednej dobe videl.sice som ho nedopozeral ale trpel som statocne parkrat som sa pristihol ako sa divam von oknom ....Je to cisty odpad a zneuctenie mnou tak oblubeneho anglickeho detektiva ()

dilong odpad!

strasne ... pocnuc od kamery, cez lacne triky a trapny herecky vykon. Sherlock Holms v tejto snimke pripomina skor pajaca nez skutocneho detektiva. ()

marek.kral odpad!

Tohle byla naprostá katastrofa. Nenechaje se varovat příšerným obalem jsem, jakožto milovník příběhů SH usedl a začal sledovat. Pocity, s nimiž jsem film vypínal, lze popsat jednoslovně - katastrofa. Výběr herců je naprosto nepochopitelný, kdyby dělali casing opice vybrali by lépe. film ve mě vzbuzoval pocit nějaké studentské recese. Výprava a kostými postrádali sebemenší detail. Napůl učesané vlasy a dokonale nepadnoucí košile jsou jen jedny z mnoha zbytečných chyb. Záběry a kamera byly naprosto amaterské, vož se naplno projevilo při scénách v parku Počítačové záběry Londýna či lodi, za něž by se styděla i 10 let stará PC hra jen dokreslují tuto katastrofu. Děj je poté to, co bere i poslední dvě hvězdy. Neskutečné, neskutečné trhliny a nelogické momenty nad nimiž divák, vyčerpaný obscénním zpracování, již ani nemá sílu přemýšlet. Tohle nikdy nemělo překročit atlantik. ()

Chlo0opek

Ze začátku ještě jakž takž, ale zvláště závěr tomu nasadil korunu. Příběh kvalitativně upadl, herecké výkony špatné, triky strašné.. ne ne, takhle tedy ne.. ()

Meike odpad!

Holmes byl fakt divnej, rozhodně si ho nepředstavuju jako ufňukanýho troubu, jak nám ho tady ve filmu prezentovali. Teda on celý film byl divný. Filmy i knihy se Sherlockem mám ráda, ale tohle byl vážně přešlap. ()

AmunRa odpad!

Obří chobotnice, dinosauři v Londýně, šílení vynálezci, otřesná technická kvalita, příšerné herecké výkony. Dokonce to není ani tak hloupé, aby to bylo směšné. ()

bart2103 odpad!

Jak už tady napsal jeden kolega,jde o zprznění Sherlocka a nic jineho,opravdu mizerny film,herci,kamera,prostě všechno!!!Ani jsem se nedodíval do konce.Fakt pí--vina!!!!! ()