Johnny Depp stvárňuje vo filme amerického turistu, ktorého ľahkovážny flirt s cudzinkou zapletie do siete intríg, romantiky a nebezpečenstva. Frank (Johnny Depp) sa v priebehu spontánneho výletu po Európe zoznámi s Elise (Angelina Jolie), s pozoruhodnou ženou, ktorá  mu ale skrížila cestu úmyselne. Ich vášnivá romanca sa v okúzľujúcom prostredí Paríža a Benátok ďalej rozvíja a obaja zisťujú, že sa nevedomky zaplietli do smrtiacej hry na mačku a myš. (TV Markíza)

ratpile

Prostě jen načančané řemeslo. Příjemně koukatelné, nablýskané, drahé, hvězdně obsazené; leč velmi prázdné. Depp podává nezvykle unylý výkon (ačkoliv to není jeho chyba, hraje seč mu scénář nescénář dovolí), Jolie neurazí nenadchne, Paul Bettany utkví naopak nejvíce. Nominace na 3 Glóby budiž věčnou záhadou. ()

unrocker

V ukázkách to vypadalo tak slibně a úžasně, ale film se tomu ani z části bohužel nevyrovnal. Nejvíc sem se samozřejmě těšil na hlavní herce, né že by mě zklamali, Angelina hraje výborně a Johny celou dobu skvěle hraje nic netušícího turistu. Ale celkově tomu prostě chybí náboj, nějaká lepší akce a prostě se to nějak moc nepovedlo. ()

JajinkaBec

Občas mám dojem, že mám asi nějak převrácené názory. Nebo rovnou zvrácené. Mně se to líbilo. A bavilo mě to. Pravda, oba hlavní protagonisté se už určitě objevili v lepších filmech, ve kterých předvedli lepší výkony. Zrovna Deppa jsem v mnoha snímcích neviděla, ale tady na mě působil tak nějak unyle; Jolie a její práce s mimikou byla na bodu mrazu (ale kdy není). Krom toho je fakt, že mi k sobě nepasují jako pár. Jenže jsem se nenudila a závěr mě překvapil. Že to bude tak, jak to bude, mi došlo asi až v posledních deseti minutách. Krom toho závěrečné: "Dáš 20 milionů za plastickou operaci a vybereš si tenhle obličej?" - "Proč? Nelíbí se ti?" - "Nějak to přežiju." a Bettany zírající na nimi z okna, přičemž možná (!) konečně pochopil... Nevím, ale asi mi vážně stačí málo. PS: Uznávám, že jedna hvězda nejspíš patří mé milované Itálii. ()

krydy

Parádní film na večer s holkou, když se chvilku nekoukáte (třebas i 15min), tak stejně hned víte co a jak. Dál je to módní přehlídka Angeliny a na to se podle mě dá taky koukat... ()

4k7

Akční? Drama? Thriller? To snad ani ne... film se sice snaží být kdoví jak elegantní a nápaditý, ale ani v tom příliš neexceluje. A ne že bych se nechal ovlivnit Angelinou Jolie nebo Johnny Deppem, jenže přes to všechno film nebyl až taková blbost, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na odreagování je to určitě dobrá a nenáročná záležitost, u které i když si odskočíte na hajzlík, vůbec nic se nestane ()

katuuuska

Film, který si hraje na něco víc, než jaký ve skutečnosti je. Nebýt tak skvělého hereckého obsazení Depp & Jolie, měl by ještě horší hodnocení. Já si akční filmy představuji úplně jinak teda.. ()

Joe16210

Krásná Angelina Jolie a plno šatů, vedle ní šílený Johnny Depp. Tato kombinace slibuje dobrou akci a zábavu, kterou Cizinec bezpochyby je. ()

xxlch

Pro mně těžko zařaditelný filmík.Jako komedie za moc nestojí(jediným komediálním zážitkem je útěk na člunech-kdy má mít J.Deep spoutané ruce a v jedné plavací chvíli má ruce volné no a vzápětí A.Jolie pouta odemyká),na akčňák je tady málo akce,na romantiku je tadydlenc málo romantik atd.Nebýt hlavních protagonistů a Benátek,nestál by tendle filmík ani za to jedno skouknutí. ()

blacktomas

Naprosto zbytečná, podprůměrná, filmová snaha o něco, o čem asi ani tvůrci sami nevěděli. A Angelina se pomalu, ale jistě začíná podobat mumifikované modelíně. Uff..., takhle ne. ()

Red-horse

Filmu schází moment překvapení, vše se pomalu táhne až ke konci. Chybí tomu spád, atmosféra je tak umělá, že to bije každého do očí. Romantika na bodě nula. Jediné co by se dalo pochválit je kamera a úžasné záběry z Benátek, i když nechápu, kde sebrali tak modrou vodu. Celkově lehce podprůměrný film s hvězdým obsazením a úžasnou písničkou v závěrečných titulkách - 45%. ()

kubas369

Trošku přitažený za vlasy a taky poměrně předvídatelný film ale taky ten správný druh odychovky na návštěvu kina s přítelkyní jestliže máte plný zuby Stmívání. Slabší průměr. ()

Daxus

Nemastné, neslané, nesexy, nezajímavé a nudné. Mám rád oba představitele hlavních postav. Líbí se mi Benátky. Rád sleduji filmy s konspiračním námětem. Tady se to ovšem vůbec neprotnulo. A jestli byl za tohle někdo nominován na nějakou cenu, jsem rád, že tyhle žebříčky téměř nesleduji. ()

elishia

A mně se to líbilo. Uondané, natahané, umělé, částečně předvídatelné, ale taky vtipné, romantické a parádně odpočinkové, zvlášť když od toho nic nečekáte. A na Angelinu i Johnyho se mi dobře kouká za jakýchkoli okolností. ()

jafuska

tak od tohoto filmu jsem nevěděla co očekávat,ale když v tomto filmu hraje Johny Deep, tak jsem si říkala,že film musí být přeci super, ale jak jsem se zklamala,hodně nezáživný film, který měl stát na Angeline Jolie,ale jaksi se tah nepovedl, nudný béčkový film, který nemůže nijak vyniknout, jestli to mělo být špionážní film tak asi to se nepovedlo, velká škoda ()

Bonniesgun

Čekala jsem krásné reálie Benátek, vyelegantněno Angelinu a tradičně lehce orvaného Johnnyho. Dostala jsem, co jsem chtěla. A bohužel nádavkem nejen to. Bohužel. Kdyby tvůrci zbytečně nepřidávali nepatřičnou špionskou zápletku, sterilního angličana a trapné akční scény, bylo by to fajn! Prostě romantika v luxusním evropském paláci. Proč to tvůrcům nestačí?! ()

Peter-1307

Johnny Deep aj keď robil čo mohol, pre mňa tento film neuhral do vyššej kategórie.Je to vlastne len okázalá snímka Benátok. Hej a ešte kostýmov. Inak nič, naozaj nespomínam si na nič. Dá sa vidieť, človek sa vyslovene nenudí, ale to všetko. ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (viac)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (viac)