Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) nie je práve osoba vyhľadávaná učiteľskými kolektívmi. Až donedávna sa venovala skôr jednoduchému životu a užívaniu si so svojím snúbencom, no keď ju jedného dňa pustí k vode, je potrebné vymyslieť nový plán. A dobre situovaný chlapík so srdcom na správnom mieste by sa mohol nachádzať napríklad na škole. Je to tak – jeden sa tu nájde, dokonca sa podobá na Justina Timberlaka v útlocitnom prevedení. Lenže milostné pletky vzniknú na škole krížom-krážom – o Elizabeth sa zaujíma telocvikár (Jason Segel) a učiteľ Justin má skôr záujem o snaživú Amy. Čo robiť? To je už otázka na netradičné metódy Elizabeth, v ktorých figuruje napríklad zbierka peňazí na silikóny a iné triky... (TV Markíza)

Bblondie

Do kina jsem šla s tím, že to bude nějaká kravina ... překvapila mě však poměrně kvalitní komedie, pobavila jsem se, v čele s bezvadnou Cameron Diaz a potřestěným Timberlakem, a v neposlední řadě perfektní Jason Segel ... no, za tohle všechno 4*. ()

KcarlosK

Slušná komedie, které ale musím něco vytknout. Všichni ti puberťáci, kteří to zkouknou, si z toho udělají závěr, že hulení je cool a být zmrd se vyplácí. Hollywoode zamysli se, jaký příklad dáváš lidem. ()

SK_sprco

Recyklacia a to po vsetkych strankach. Prostucky dej, s prostuckou avsak sympatickou Cameron Diaz. Roky jej sice pribudaju no do stareho zeleza by som ju urcite nehodil. Navyse vynikajuca postava stvarnena prekvapivo stale vyraznejsie obsadzovanym Justinom dokazala vykresat usmev. 3+ ()

majky.20

I když jsem měl v první řadě pochyby, aby to nebyl biják s klasickou dějovou linkou, kde člověk ví co bude za půl hodiny, tak jsem byl velmi mile překvapen. Film sice neubíhá zrovna nejrychleji, ale vtip a dynamika mu určitě nescházejí. První půle se místy vlekla jako pouštní maratonec, zatímco ta druhá byla podle mého jako hladovej gepard. Ano, film se mi líbil a ve směs splnil co jsem očekával. ()

Pattrick

Zase jedna komedie které byla zábavná, takový humor mám rád a mám rád svině, jakou hrála Cameron.. Svižné, vtipné a Diazka byla velmi hot.. = ) ()

Youth

Je vidět, že Cameron má stále co ukázat i přesto, že už jí dávno není pětadvacet. Navíc si z toho dokáže udělat i srandu. Zkažená úča je pohodová oddychová komedie na nedělní odpoledne, která neurazí a já osobně se u ní bavil. Tři plus. ()

Shameeka

Nenáročný film, Cameron byla skvělá, role je sedla. Lucy Punch je v některých filmech fakt nehezká, ale tady jí to slušelo a fakt miluju její přízvuk. Jo a poslední dobou jsem vděčná za každý film, kde není klasický americký konec s hromadným potleskem, díky že to vynechali. I´ve realized that I don´t need a blackboard or a classroom to set an example :D ()

Tess.s

Áno, táto postava bola akoby šitá na Cameron. Naozaj jej to pasuje. Bola to taká fajn komédia, pri ktorej som sa síce nenudila ale stačilo mi ju vidieť raz. ()

Otakara

Nejsem zrovna fanynka Cameron Diaz. Lépe řečeno mi vadí téměř ve všech filmech. Asi je to tím, že hraje ty mrchy - a i tady. Zkaženou učitelku jsem jí věřila.... Učitelka Veverka byla nejvíc otravná. Ale moc se mi líbil Justin Timberlake. Snad konečně přestane zkřehotat a začne pořádně hrát, protože mu to dost jde. Průměrný 3 hvězdičky. ()

DJ Laky

Film Zkažená uča se mi docela líbil, ale něco trochu to mu chybělo. A Cameron Diaz hrála dobře. Bylo to vtipný, ale to být vtipnější. Dávám za film 60%. ()

Zuzulin

A to mělo být jako o čem? Na tenhle film jsem se dívala jen kvuli Jasonovi, jelikož Cameron ani Justina nemusím. Ráda bych řekla, že me překvapili, ale bohužel. Možná ze mě mluví zaujatost, ale Diaz opět nezklamala. Navíc se to do druhé poloviny dost táhlo, dobrých vtipů pomálu. Tak snad příště, Cameron... ()

borboleta

Moc jsem nepochopila vývoj hlavní postavy – proč by se měl její charakter ke konci zlepšit, když ji během filmu nepotkalo absolutně nic, kvůli čemu by si měla cosi uvědomit a zmoudřet. Postava Elizabeth mi obecně sympatická moc nebyla a to i přesto, že za jiných okolností mám tendence nefandit zrovna klaďasům. V tomhle případě je mi naopak hlavního otloukánka filmu – snaživé zrzavé učitelky, které by se měli diváci škodolibě smát, fakt líto. Pár trošku vtipných okamžiků by se tu našlo, například Justin Timberlake hraje relativně legrační roli, ale v rámci celého filmu jsou to jen světlé výjimky a jen kvůli nim to nemá cenu. ()

wienfield

Tento polnočný výplod scenáristickej mysle na mňa pôsobí, ako kríženec Školy rocku a úchylného Santu, v hlavnej úlohe s Mary, na ktorej niečo bolo, ale už nie je, pretože Mary už nemá dvadsať a sexepílu ubúda. Svojim prístupom si môže potykať s Thortonom nad fľašou Jacka Danielsa a hravo strčiť vyučovacie metódy Blacka do prázdneho vrecka od jointa. Nie je to nič extra, ale dopozerať sa to dá. ()

sisaq

Ta trochu jina komedie s pouze jednou scenou fekalniho humoru... Velmi dobry herecky vykon CD a jen skoda poslednich 15ti minut a ocekavatelneho konce, kvuli kteremu upadla 4ta hvezdicka. ()

karmalat

Jenom bych opakoval ostatní komentáře. Prostě líbilo, je hrozně málo nekorektních komedií, které navíc opravdu baví. Navíc Cameron role opravdu seděla. 4 hvězdičky je moc na tak nezávaznou legraci, ale dávám za tu odvahu. Snad konečně Hollywood začne točit opravdové komedie (už Paul byl dobré znamení). Doporučuji, zvlášť po nějakém depresivním dnu, kdy vás v práci všichni vytočili. ()

nicky.2000 odpad!

Něco tak strašnýho jsem už hodně dlouho neviděla. Nevěděla jsem, zda mám brečet nebo zvracet. Naprosto podřadný rádoby humor, naprosto nesnesitelná Cameron Diaz, naprosto nezajímavý příběh a naprosto kýčovitý vyvrcholení. Jediným světlým bodem v tomto filmu byl Jason Segel, jehož postava v shluku těch trapných figurek skutečně vynikala. Už nikdy více. ()

floppy4 odpad!

Vylozene trapne. Stupidny humor, ani len som sa neusmial za cely film. Bez stipky originality, Cameron Diaz je doslova nechutna v tejto roli a vobec nie hot. Uplne odflaknuta rezia spravila z toho tuctovu komercnu komediu s dobrym obsadenim. Proste uplne zly film. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

04.07.2012

...anebo vůbec nevzniknou. To říká Dan Aykroyd, který je hlavním hybatelem projektu. Musí se mu nechat, že je optimista a hlavně vytrvalec – o Ghostbusters 3 mluví zhruba od počátku věků a několikrát… (viac)

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

Best of 2011 dle vybraných uživatelů